Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

evet canım,
ciğer geliştirici iğnelerini olduysan hiç merak etme Allahın izniyle,
en kötü durumda dahi büyük bir şehirdesin,yenidoğan ünitelerinde çok daha ufack bebeklerin yaşama şansları oluyor,ben hastanede çok daha erken haftalarda doğan sapasağlam bebekler ve annelerine şahit oldum,hiç canını sıkma..
Allaha emanet canım..

pampıkkk kaçmışş yaww tlf vs.varmıı yaaa

bu arada facede biri bana mj atmışşşşşşşşş tanıdınmı kk dan demiş emine diye birii tanımıyomm

dahada ses yok kendinden artııı ühü ühüüüüüüüüü egeli beni silmiş sanırım faceden bende ekli değil halbuki o kendiistedi beni eklemeyii

ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh cnm yaa hangi hastanede cnm yaa

evet kızlar eşlerde rezil oluyor benim annem bekledi eşim ortada kaldı kendi annesine bile gitmedi 38 gün canı çıktı yorgunluktan öldü bide yoğunbakıma gitmem onu dahada çökerttii o yüzden asla birdaha çocuk istemiyor

rabbim hepinize şifa versinnn

herkesi takip edemiyorum ama az çok bakmaya çalıyorum hasta olan herkese çokk geçmiş olsun çokkkkk zamanında gelsin kuzularrrrrrrr

arkadasım selam,anneme gosterdım senın oglusları,,
dırek bırı capkın bırı acıkgoz olcak dedı,,
pek maşallah cektık,,,,:nazar:
opuyorum,,,opuyorumnanaktan

ben de teldeyim canım,ama pamuğumun teli yok canım bendee:1no2:

düşükk çenelii maryyy hadiii yawwww bişii diyecemmmmmm wavyle de konuşmuyon o buradaaa

eeee kimle cene çalıyonnn

Beni merak eden tüm arkadaşlarıma,özelime yazanlara çok teşekkür ederim.Hepinizi kucaklıyorum.Dün gittik doktora rahim boyum 2.8.Serklaja gerek kalmadı dedi.Seni yakın takibe alacağım çarşamba tekrar bakacağım dedi.Nidilat ve idrar yolu enfeksiyonu tedavisine başladık.İstirahat verdi.Şimdilik durumum bu.Wavy'im benim seni arayacaktım ama imkanım olduğunda saat çok geç olmuştu.2 gündür evimde değildim,şimdi geldim.Hemen girdim sayfaya.Çekirgeler canım sen nasılsın?İyi olacak inş.herşey...Hepinizi kucak dolusu öpüyorum....Çok seviyorum sizi canlarım benim...ŞenizŞeniz
ohh şükür canım ya.. bol bol dinlen datlum benim.. canım aklım başımdan gitti valla. numaramı verdim numaranı almadım yazmayıncada çok endişelendim. bi daha habersiz bırakma tamam mı canımŞeniz

ya kızlar doğum sonrası hastane çıkışı annem bizde gel kal diyor,ne dersinizz,
küçük bir erkek kardeşim var okula gidiyor,
bir kız kardeşim ekim sonunda evleniyor,
annem "sende kalsam git gel çok zor olucak,burda kızlarla beraber bakarız" diyor,ne dersiniz?

canım tabiki güzel olur annende kalmak ama evinin rahatlığını bulamazsın. eşinde rahat edemez. çok mecbur kalırsan yapacak bişey yok ama annen kardeşin okuldan gelene kadar dursa yada kardeşin okul çıkışı size gelse eşin gelene kadar bile yanında kalşsa yeter canım. tabi senin ve eşinin karar verebileceği bişey canım..Şeniz
günaydın kzılar

hymarrym dirimim maşallah çok şeker çıkmışsınız .. Hymarry cim annenlerde kalma kararı aslında güzel ama yinede kendi evin gibi olmaz gerçi sizin evleriniz yakın o yüzden sanırım sorun olamz park yatağınızıda götürürsünüz hayırlısı artık canım..

kaswa cım çok geçmiş olsun dikakt et kendine emi sende

wavy im nerdesin göremedim seni ben

pensesim çekirgeler saolun şekerler sizde dikkat edin kendinize aman 30 lu haftalardan sonra dinlenmek şartmış..

bebiş istiyoruzda umarım bir an önce iyileşir..

canbebek tatlım bozma moralini her şey düzelicek hepimiz için dua etmekten ve istirahatten başka yapacak bişeyimiz yok tatlım..

bize gelince şimdi yine ağrılaırm felaket şekilde arttı sanki enrdeys eggelecek bebişler.. karnım aksılıyor bide felaket ağrı var malum bölgeme doğru inen.. en iyisi yatıyım yine midemde bulanıyor anlamadımki neden

pamuğum çok endişelendim diğer yazılarını okuyunca. canım özelden cebimi yazdım sana. nolur bişey olursa veya ihtiyacın olursa bildir bana.. dualarım ve aklım seninle canım..
ben de teldeyim canım,ama pamuğumun teli yok canım bendee:1no2:
dirimm benle konuşmuyo bu çenesi düşük kimle konuşuyorki acep:mymeka:

bu arada kıslar fotolarda fıstık gibi çıkmışsınız maşallah:nazar: hymarry canım şiştim şiştim diyon ama tek geblikte bile insanlar 15-16 kilo alıyor en az .. yani maşallah sübhanallah canım..:nazar:

Hymarry im bende çok zöledim ya o tatlı dilini. iyi olamnda çok güzel kızçeler büyüsün biraz daha bizim oğlanlar daha sabırsız çıktı nedense..

magnezyumum var artık canım içiyorum bide nidilat bide kan hapı ama o dokunuyo sanki bıraktım bugün :eek:

yok duramıycam artık çok aşırı ağrım başladı az uzanıyım geçmesse bakarız artık dua edin bizede emi unutmayın kızlar

pamukcumm,zannedıyorum daha oncedende yazmıstım,
progestan ve ozellıkle nıdılatı kesınlıkle baslandımı bırakmamak gerekıyor,saatını bıle sasmamak gerekıyor,,bıraktıgın an kasılmalar gelırmıs,,,
doktor kont.gıttıgımde bıle soruyor ılac saatlerını sasmıyoruz dıymı dıye,,,
agrım olsada olmasada gunde 4 saat arayla 6 nıdılat 3 progestan ıcıyorum,,,
en azından ınternetten bı arastır derım,,,
gecmıs olsun canım benım,,,:nazar:

vallaha da şiştim wavymm,
bu sabah tartıldım,tam 13.kilomu da almışımmm böhüüüüüümafoldumben
kızlarım sağlıkla gelsin de teyzesii,az kaldı baksana takvimimizeeopuyorumnanaktan

demek günde 6 ya kadar verilebiliyor nidilat,hmmmm,
sen nasılsın çekirgem,nasıl oldun,ağrıların geçti miii?

kaswacığım burda görünüyorsun,iyimisin canımm,
nete giremiyorum sık sık malum,soramadım seni de wavyyciğimden aldım haberini dün..

vallaha da şiştim wavymm,
bu sabah tartıldım,tam 13.kilomu da almışımmm böhüüüüüümafoldumben
kızlarım sağlıkla gelsin de teyzesii,az kaldı baksana takvimimizeeopuyorumnanaktan
kıs bende 13-15 kg ile tamamlasam daha ne isterim valla.. doğumfda zaten 8-10 kg gidecek. bişeycik kalmaz bvencer. sadece gönbişimiz belki azcuk sakatr o kadar.
b8 arada bende kilo alıyorum. 5 kg almışım:KK43:(

masallah masallah herkes toplaşmıs muhabbet koyulasmıs,,,sositososito
hosgelmişsiniz kızlarr,,,opuyorumnanaktan

masallah masallah herkes toplaşmıs muhabbet koyulasmıs,,,sositososito
hosgelmişsiniz kızlarr,,,opuyorumnanaktan
hoşbulduk canım sende hoş geldinopuyorumnanaktan

kıslar birazdan bi foto eklicem.ama silicem sonra yüzümü kesmeyle uğraşamayacağım görün göbiş nasıl büyümüş..:))

5 kilo almış mış hıh :dilcikar:
vallaha varımı yoğumu koyarım ortaya o göbeğimi estetik yaptırırım vallaha,ama önce başka bebek yapmamaya kesin karar vermiş olmak lazım

çekirgem nasılsın canımmm?

5 kilo almış mış hıh :dilcikar:
vallaha varımı yoğumu koyarım ortaya o göbeğimi estetik yaptırırım vallaha,ama önce başka bebek yapmamaya kesin karar vermiş olmak lazım

çekirgem nasılsın canımmm?

bende alişle ömeri don satmaya yollayacam göbüşüme estesik yaptırsınlarr babalarıda ayrı satsın donu:roflol::roflol:

..................... tanıyan falan çıkar amanınn...

Son düzenleme:
waowwwwwdelikafaduldenharika görünüyorsunuzzz:teytey:

Son düzenleme:
X