Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kızlar bişey sormak istiyorum sizler hangi hastanelerde doğum yapacaksınız benim düşündüğüm iki hastane vardı daha doğrusu doktorum istanbul cerrahi ve memorial dışında (oraları bana bayağı pahalı gidiği için) ethica ve hizmet hastanesine gidiyor.bugün telefon açtım hastaneler bebekler küvöz gerekirse sgk karşılamıyormuş ve günlük ücreti 250-500 arası tek bebek için dediler.beni aldı bir panik siz bunun araştırmasını yaptınızmı benim doktorum ayrıca çapada prof acaba çapadamı yapsam diyorum şimdi.sizler nasıl bir araştırma yaptınız paylaşırsanız çok sevinirim gerçi doktorum şimdi bunları düşünme bunları 28.haftadan sonra konuşuruz diyor ama ben paronoya ya başladım bile.:KK43:

ewet küvez gerekırse ücretler çok uçuk geceliği 1000-1500ytl oloan hastaneler bıle var ben koşuyolu medipolde yapıcam bir aksılık olmazsa dr.um dısardan gelıcek haastenede dogum yapıcm 1600ytl hastaneye + dr.ücreti dr.um nekadar söylerse kuvez sgk karsılıyo nekadar kalırsa kalsın sadece çıkısda 400 alıyolar.
buarada lotusada üzüldüm Allah diğer bebişine sağlık sıhat versn,bebiş istiyoruzun durumu nsl görüşürsenz geçmş olsn dıleklermı ıletrmsnz

Son düzenleme:
slm kızlar..... üçüz annelerimizden lotus iki bebeğini kaybetti... pitosunda iki bebeği yoğun bakımda....... her ikisinde duaya ihtiyacı var...... nolursunuz onlar için dua edelim hamilelerin duaları hemen kabul görürmüş........

slm kızlar..... üçüz annelerimizden lotus iki bebeğini kaybetti... pitosunda iki bebeği yoğun bakımda....... her ikisinde duaya ihtiyacı var...... nolursunuz onlar için dua edelim hamilelerin duaları hemen kabul görürmüş........

bu haberleri okumak canımı sıktı morelimi bozdu sağlık problemi olmadığı halde evladımın biri yanımda değildi çokkkk zorrr çokkk allah sabır versin melekleri bu dünyada olamasada öteki tarafda bekliyor onu.........çok üzüldüm yaaaa

geride kalan bebeğine şifa versin diğer arkadaşımızında tabiiiiiiiiiii:gitme:senağlama

offfff çok üzüldüm yaaa allah yardımcısı olsun ne diyim inşallah pitosun bebeklerı saglıklı olur

günaydın el muallım bende aynen yaaaa çok kötü oldum ne zor bısey allah yardımcısı olsun bende de sankı bel ağrıları basladı şimdide ayakta zor duruyom bu aralar

bebekler büyüdükçe hersey dahada zorlasıyor sankı kızlar yaa egelııden haberı olan var mı epeydır girmiyor nete

egelı ve bebış ıst...............nerdeler kımsede tellerı yok mu..................

çok üzüldüm kızlar lotosa Allah sabır diğer bebişinede sağlık versın
Pitosunda bebekleri umarım yoğun bakımdan çıkar Allah yardımcınız olsun.
Bebiş istyozla konuşan durumu hakknda bılgısı olan varmı?

evet oldum gecen hafta................dr tedbır ols dıye yapalım dedı üçüz ya erken dogum olasılıgından...........kolay ışlem ama cıkınca cok agrım oldu...............sımdı rahatım...........bakalım ınş kısmet ................bıde rahım agzı kısa olana yapılıyo

evet oldum gecen hafta................dr tedbır ols dıye yapalım dedı üçüz ya erken dogum olasılıgından...........kolay ışlem ama cıkınca cok agrım oldu...............sımdı rahatım...........bakalım ınş kısmet ................bıde rahım agzı kısa olana yapılıyo

cok gecmıs olsun,oldukca etkısı var serklajın,hayırlısı ınsallah canım benım,,,opuyorumnanaktan

aloo, kimseler yok bugün? ben sabah biraz pijama gecelik alışverişi için çarşıya çıktım, çıkmamla gelmem bir oldu, daha ilk mağazada tansiyonum 1 e düştü.. yok kızlar yok bana artık evden çıkmak haram.. hala kendime gelemedim uyuyorum sabahtan beri.. mafoldumben

aloo, kimseler yok bugün? ben sabah biraz pijama gecelik alışverişi için çarşıya çıktım, çıkmamla gelmem bir oldu, daha ilk mağazada tansiyonum 1 e düştü.. yok kızlar yok bana artık evden çıkmak haram.. hala kendime gelemedim uyuyorum sabahtan beri.. mafoldumben

kevsercim kendine çok dikkat et... bırak pijamanı başkası alır.... tansiyon düşüklüğü bende yıllardır var... çok basit bişey sanma.... benim iki kere hayatım tehlikeye girdi bu yüzden.... kendine iyi bak canım...
bu arada çak ama çak çak üzüldüm.... lotusçum başın sağolsun canım.... inan moralim sıfır şu anda.... pitosçum umarım sizler iyisinizdir... allah bebeklerini sana bağoşlar umarım...

kevsercim kendine çok dikkat et... bırak pijamanı başkası alır.... tansiyon düşüklüğü bende yıllardır var... çok basit bişey sanma.... benim iki kere hayatım tehlikeye girdi bu yüzden.... kendine iyi bak canım...

yaaa.. cidi misin canım ya, ben de yüksek tansiyon değil ya hayati tehlikem yok diyorum???:çok üzgünüm:

geçmiş olsun bencede kendine dikkat etmelisin bugün havada çok sıcaktı.gecelik almayı boşver sana yakınlarında bu konuda yardımcı olur bol bol yatıp dinlen.
bu arada ben daha bu bölümde yeniyim ama bebeğini kaybeden arkadaş sabır diğer arkadaşlarada geçmiş olsun dualarım sizlerle.

geçmiş olsun bencede kendine dikkat etmelisin bugün havada çok sıcaktı.gecelik almayı boşver sana yakınlarında bu konuda yardımcı olur bol bol yatıp dinlen.
bu arada ben daha bu bölümde yeniyim ama bebeğini kaybeden arkadaş sabır diğer arkadaşlarada geçmiş olsun dualarım sizlerle.

sağol canım, hayırlı olsun bebişlerin.. hoşgeldin aramıza,bakma normalde bu topik b,i saatte sayfalar dolusu olurdu ama bugünlerde pek bi tembelleştik.. kızlaaaaaaaaaar hadi silkinin yaa,,, nerelerdesiniz...delikafadulden delikafadulden

X