Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

hayırlı cumalar....ayaklaımda yastık kalkmadan yatıp dinleniyorum.Wavy şimdi dr.um aradı.Şeker sonucum 150 çıkmış.140 dan yukarı çıkmamalıymış.Ama dedi 200 ün üzeri olsaydı gastasyonel şeker derdim şimdi diyemem o yüzden 1 hafta sonra 3 saatlik yükleme istiyorum dedi.Sana yapılandan.Bu 1 haftada sakın diyet yapma şekeri kesme ki,bilelim gerçek nedir dedi?Senin 50 gr lıkta sonuç kaç çıkmıştı?

şimdi laborant arkadaşımla konuştum.Hiç korkma dedi.Kadın doğumcular 140 dan yukarı istemiyorlar ama biz 170 sonrasını kabul ediyoruz.Hem ikiz dedi.

hayırlı cumalar canım.. he uzat ayakları ohh yan gel yat yawopuyorumnanaktan

canım benim 50 lik yüklemem 157 çıkmıştı. 3 gün sonra tekrar yapmamı söylemişti. onda değerler düşük çıkmıştı ama beğendiremedim adama taktı 50 liğe. diet vermedi ama dikkatli beslen diyip datlu yok dedi
sana en büyük tavsiyem. 100lük için erken git. ve yanında kesinlikle biri olsun. çünkü çok ağır geliyor ve çok uzun saatler aç kalamıyorsun...

Aman bir daha geçe bırakırmıyım,canım çıktı dün..Eşimle giderim canım.

canım arkadaşım liste için hemen bilgilerimi veriyim:) sat 03.06.2009 tüp bebek tahmini doğum 10 mart 2010

bız senınle hemen hemen aynı zamanlarda dogum yapıcaz Allah nasıp ederse...bana 12.haftada 1 kız 1 erkek dedıler degısırmı yanı ..doktor %95 dedı ama ..degızmesın ya ben 1 kız 1 erkek ıstıyodum ...hevesım kursagımda kaldı sen bunu yazınca..CADIARZU

Çekirgeler sen nasılsın bugün,sancın varmı tatlım?

yok masallah dıyım,ama gaz sancılarım ara ara oluyor,
gaz ıcın denemedıgım ılac kalmadı,gecıcek ınsallah,,,
yat yat bıde yanlızsann ok zooorrrrrr,,,
annemı özledimmmm oda yarın sabah gelıyor ınsallah,,,,,
kocam gelıyor ara ara allahtan ıs yerı yakın,sabah ogle aksam yemek verıyor,
arada kaynanamda getırıyor,,,
aman sende ıyı ol sekercım,bol bol dınlen,nazlan,,,opuyorumnanaktan

yatmak ne zormuş yaaa.. yanlarım,yan kalçalarım koptu ağrıdan... tansiyonum düşük ya kalkamıom ppek, sırtüstü de yassak. karnımda damara baskı yapıomuş tansiyonu düşürüomuş... Alla yatanlara sabır versin ya, çok zormuş..

yat yat arkadasım sunun surası ne kaldıkı yavv,,,
4 haftayı atlattıkmı daha huzurlu yatıcaz,,,kaydirigubbakcemile2
benım puf yanımda sola donuk yatıp tek elle yazıyorum,
pufun yanında buyuk sehpa koçişim gun ıcerısınde yıyım dıye herseyımı sıralıyor gıtmeden,
sut,cerez,aburcubur,meyve,sehpanın altında ılaclar vs serılı,2 tane 1.5 lt.su sısesı yanımda,,,
canım kocacım yaaa cok sevıyorum cooooookkk,,,:asigim:

kıyamam sanaaaa,,duaların ıcın sagol kevserım,,burcınlede bensız gorusursunuz artık,,
ben ıyıkı ogun gıtmısım,,,evını toparladınız dıymı,sana bol bol nazar duası lazım,,,opuyorumnanaktan

Canım benimmmmmmmm...moralin iyi şükür..opuyorumnanaktan Değil mi canım ne kaldı ki...Herşey güzel olacak...:Saruboceq:
hahahayyyyykaydirigubbakcemile3 bende aynı senin gibiyim.sola dönüp tek elle yazıyorum..Benim canımda herşeyimi yanıma koyup gitti,Allah razı olsun onlardan.Bu arada annenin gelecek olmasına çok sevindim canım.Allah kavuştursun.Bugün yalnızım ama yarın ya ben giderim ya annem gelir.Moralimizi bozmak yok kuşum.HERŞEY ALLAH'IN İZNİYLE GÜZEL OLACAK.

Bende yatmak zorunda kaldığımda hep onu düşünürüm.Allah sabır versin yatanlara diye..:Saruboceq:inş.geçecek bu günler hayırlısıyla...

allah sevginizi daim etsin canım ağız tadınızı bozmasın
bu arada bende koltukta tv karşısında yatıyorum yanımda iki sehba var birinde laptop diğerinde su ilaç abur cubur. bide benim hapşırık ve burun akma durumum var peçeteler. ye iç yat yanikaydirigubbakcemile3 akşam eşim gelince diyorki enee yine çöp ev olmuş burası:roflol:tabi bunlar doktor yat dediği zamanlar olmuştu şimdi akşam üstü o gelmeden toparlıyom. :kedi:

Bende yatmak zorunda kaldığımda hep onu düşünürüm.Allah sabır versin yatanlara diye..:Saruboceq:inş.geçecek bu günler hayırlısıyla...

amin canım tabi geçicek vaktinde alıcaz meleklerimizi kucağımıza ve dicezki kramp mı sancımı biz bunları yaşadıkmıopuyorumnanaktan

bu arada kıslar hymarry nin selamı var. bebişle konuştu durumu anlatınca sonra bana haber verdi bende size bilgi vereyim dedim. bebiş şimdilik iyiymiş hasatnede pzt ye kadar kalacakmış. sancıları hafiflemiş.

kızlar bişey sormak istiyorum sizler hangi hastanelerde doğum yapacaksınız benim düşündüğüm iki hastane vardı daha doğrusu doktorum istanbul cerrahi ve memorial dışında (oraları bana bayağı pahalı gidiği için) ethica ve hizmet hastanesine gidiyor.bugün telefon açtım hastaneler bebekler küvöz gerekirse sgk karşılamıyormuş ve günlük ücreti 250-500 arası tek bebek için dediler.beni aldı bir panik siz bunun araştırmasını yaptınızmı benim doktorum ayrıca çapada prof acaba çapadamı yapsam diyorum şimdi.sizler nasıl bir araştırma yaptınız paylaşırsanız çok sevinirim gerçi doktorum şimdi bunları düşünme bunları 28.haftadan sonra konuşuruz diyor ama ben paronoya ya başladım bile.

canım benim özel doğum sigortam var normalde her hastanenin kapısı bana açık. ama küvez durumu olursa çok pahalıya geliyor. araştırmasını yaptımm ve allah korusun böyle bi durumda altından kalkamayız dedim.ben en son medicalpark göztepeye karar verdim. bbekler doğduğu gün kimlikleri çıkarılıp kayıt ettirilirse küvezi ssk karşılıyormuş doktorumda o hastanede olunca allah izin verirse orda olacak..

yaa bugün bi uğuşukluk var üzerimde ama hadi hayırlısı... canım hiçbişey istemiyo, sanırım herkes böyle... benneyaptımki

evet canım sanırım hepimizin üzerinr rehavet çökte. bide pek hoş haberler almadık bugün sanırımüzülüp moralimiz bozuldu:gitme:

mrb arkdslar nasılsınız bebısler nasıl hastanede olan arkdslara acil sifalar diliyorum biran önce dönerler aramıza umarım benımde cnm sıkkın kımı görsem senın bebekler erken gelir karnın asagı ınmıs dıyenler delırttı beni moral veren yok sinir bozan cokkkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…