Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

Ay teyzesi onu yesinnnnnnnn...Wavy bende istiyorum bende.kıskandım şimdi yaaaaaaaaaaa....ay ne güzel bir duygudur o kız...

muallim sağol canımm..sende şu serklajı yaptır bakalım hayırlısıyla gelsinler.. senin üçüzleri çok merak ediyorum..

valla utandım maşallah allah nazardan saklasın kıs seni

Ay teyzesi onu yesinnnnnnnn...Wavy bende istiyorum bende.kıskandım şimdi yaaaaaaaaaaa....ay ne güzel bir duygudur o kız...

çok güzel bi duyguydu valla. yani gayri ihtiyari ortaya çıkan bi durum oldu. ama çok holşuma gitti. sende dikkat et öyle bişey olursa denersin belki seninkilerde ne vuruyon be tekmiği atarlaropuyorumnanaktan

dırımımı huuu bak benim ağır zamanıma denk geldin,
yoksa ben de asfalt ağlatırım yanniikaydirigubbakcemile3

dırımımı huuu bak benim ağır zamanıma denk geldin,
yoksa ben de asfalt ağlatırım yanniikaydirigubbakcemile3

kuşummm biliyorummmmm tatlımmmmmmmmmmmmmmm

ben vınnnnnnnnnnnn düttttttttttttttt yaparımmmmmmm

maryyciğimmm beraber büyütücez fısyıkları dırım teyzeleri elleri ile muhallebiler yapacak analarınada yaptıracakkk

opuyorumnanaktan ouuuyyy düşünmesi hayali bile güzell,evcilik gibiikaydirigubbakcemile3
ama çok üzücü rüyalar görüyorum dırımım uyanınca bir müddet etkisinden kurtulamıyorum,sağlıklı olur herşey inşallahh..

hymarry canım hamileliğin bu dönemlerinde kabus görmen çok normal canım. sonuçta rüya bilinçaltının aynasıdır. endişeliyiz sonuçta buda rüyalarımızı etkiliyor canım.. güzel düşün güzel olsun herşey bitanem yüreğin,i ferah tut..

çok pozitif yaklaşıyorum esasında ama içime atıyorum demek ki wavyciğim,,

canım içine attıkların yzeye çıkıyordur. kıs atma içine paylaş bizimle yaww. biz rahatlatırız seni.. hatta rahatla diye masaj bişem yaparız yawwsositososito

cnm bendede oluyorrrduuuuuuu bişi anlattım sana alişin burnu kanayıncaa

aynısı işteee,,,,merak etme bu dediklerimi yapacaz kışa geliyooo amaa olsunn

katılıyorummmmmmmmmmmmmm

canım içine attıkların yzeye çıkıyordur. kıs atma içine paylaş bizimle yaww. biz rahatlatırız seni.. hatta rahatla diye masaj bişem yaparız yawwsositososito

kaydirigubbakcemile3 delüüüüü
ya mesela bu az oynayan hatta neredeyse hiç oynamayan bebeğimde acaba bir zeka problemi olabilir mi diye düşünüyorum,üzülüyorum,bir bekar görümcem var da,biraz rahatsız kafadan töbe töbe,
yani hani eşimin genetiğinde var o canımı sıkıyor sanırım..

dırımım benim evim çok sıcak olur,sabahın köründe kocişleri gönderdi mi toplarsın pılı pırtı gelirsin bana,
akşam yer içeriz dönersin evine gaari hihihihikaydirigubbakcemile3

canım eğer böyle bi sıkıntı olsa şimdiye kadar ayrıntılarda ele verirdi kendini. içini ferah tut. hep beni bu konuda rahatlatan sen değilmiydin. bak benimkilerden biride nerdeyse hiç hareket etmiyor bazen korkuyorum hatta sıkıntı bile çıktı biliyon. ama sende hiç bişey yok. sadece annelik korkusu canım.
kıs zavallıcık napsın altta kalmış sıkışmıştır şişko ablası ezmiştir onuopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

gerçektenmiii gıcık olduğundan mı öle dedin kızlarr benimkilerden aliş hiç hareket etmezsi ömer çok hareketliydi ama maşşallahh cin gibii

kızlarrr faceye yeni resimlerimiz düştüü

marry sen görmedin bebeklerden önceki hallerimizi koydukk

dırımım gerçekten ne ben sorarım tıbbi teşhisini,ne onlar söyler yani,ama ömür boyu kullanmak zorunda olduğu kuvvetli ilaçlarının olduğunu,bir dönem hastanede tedavi gördüğünü ve hatta hastalığı dolayısıyla cezi ehliyetinin bile olmadığını biliyorum,bu bayaa önemli bir hastalık olsa gerek,eşime de sorsam söylemiyor,ben de hamilliğim boyunca hep korktum açıkçası..
resimlerinize bakıcam canım şimdii
wavycim hani bunun böyle bir rahatsızlığın usg de de somut olarak görünebileceğinden de emin değilim

tatlım sen neden böle şeyler düşünüyorsun yaaa bırakkk boşverrrrr

sen gayet sağlıklsın,kocanda öleee ,,,,anne babadan alıyor genlerii

inşallah canım inşallahhh:çok üzgünüm:

bak aksam aksamm canını sıkıyorsun yaaa

hayatımm senin totiklerrr iki cadııı sevimlii anneleri gibi güsellll olacaklar rengarekk toklar takacazzz dırım teyzeleri onlara paçalı fırfırlı donlar alacakkk

evet dirimcim kesinlikle sana katılıytorum. saçlarını iki kulak yapcaz cadıların. tokalar yarışıyor yarıiması yapcez dimi ama..opuyorumnanaktan
hymarry canım hiç kalbini bozma bence canım.. bebişlerin turp gibi maşallah . sadece zavallıcık cadı ablasının altında eziliyor kımıldayamıyor o kadr.kaydirigubbakcemile

ah canlarıımm inşallhhh seviorum sizii,,
dırımım pacalı don muuuuuuudelikafadulden:roflol:
toka mııııı,,ouuyyy ya ben onları kucağıma almak istiyoruuuumm teyzeleriiiiopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…