Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

benim de etrafımda epiduralden memnun pek çok kişi var,
o sanatçıların mankenlerin bilmem nelerinde ne hamilelikleri hamilelik gibi feliyor bana,ne doğumları doğum allasen:dilcikar:kaydirigubbakcemile3,
bi de öyle bir hal geldi ki bana tek bebeğe hamile olanlara bile yarım hamile gibi bakıyorum töbe töbe:kedi:

hahay çok komiksin ta. yarım hamilelik he:lepi:
valla bende hani yeni doğum yapmış arkadaşları sziyarete gittiğimde. yorgun bitkin oluyolar.içimden diyomki len sanki çok iş yapıyolar bi tane ile uğrsşmakta ne var:roflol:

nilim benim de bütün şişliklerim indi hastane dönüşü,ellerim ayaklarım küçüldü yaa,demek magnezyumdan..
ben 3 kez alıyorum canım,sen de en azından ikiye çıkar derim,çünkü hastane öncesinde ben de günde 1 alıyordum 3 kez demesine rağmen,ama hastanedeki tahlillerde mg normalin altında çıkmıştı..
wavyciğim canım bu kafandakileri not al,serdar beye atlamadan sor canım,
mehmet beye gittiğimiz hastanede devlet hastanesiydi sonuçta,hani her bakılan usg için bir cd bulunmyabilir,siz usb nizi unutmayın canımm..

OFFF YAA çalışırken çokkkk iyliğim dokunan ama işten ayrılınca birkere bile halimi hatrımı sormayan

bi arkadaş vardı .......işyerinde kendi gibi iki yüzlü birini bulmuştu ona yaptığım onca şeyden sonra beni birkere aramadı ...o kızı aradı hep bende gayri ihtiyariii konuşmadım o kızdan kazık yiyincee beni,tekrar aramaya başladı hamişken hastanedeyken açmadım tlf ama hep tongaya düşürdü başka numaralarla aradı benii.......ve şimdi birdaha aradı yaaaa bende açtım tlf halamda benim hattım dedimm...ne yüzsüz yaa ....görüşmek istemiyorumda diyemiyorum offff ramazan geçince annene geldiğinde haber ver geleyim diyorrr yaaaaaaaaaa ne yapacam ben bnu kadını bırakmıyor yakamıı

hymarry heyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy kaÇ kere yazı yazdımmm gÖrmedİnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

sevmİyomusunnn benİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

kızııııııııııııımm seni sevmez olurmuyum delüüüüüüüüüüüüüüŞeniz,
ben de diyorum neden yazmıyor bu burda görünüyor ama,hay allahım yaaa,vallaha da hiç görmedim,billaha da görmediiiimmm:sm_confused:

wavy sonuçların .çok güzel.....
ben doğumu sezeryan olacağım.ama ayılana kadar ve ayıldıktan sonra çocuklarımı göremezsem kafayı yerimmm ne yapacağım bilmiyorum. epid. kalbim dayanmaz.

sağol canım . valla burda herkes iyi dedi diye yumuldum datluya bide dr yüksek bu dermiş..kk dan daha mı iyi biliyon yalançıı derimkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

el muallim küstüm işteeee hehhee

kızlar korkutmak yada can sıkmak istemem ama ebe olan yiğenim epidurali önermiyor omurga ile bağlantılı olduğudan ....çok riskleri varmış ve bir arkadaşım o şekil sezeryana girdi

çok sakin biridir tansiyonu çıkmış başlatamamışlarrr ameliyatı düşünün

sağol canım . valla burda herkes iyi dedi diye yumuldum datluya bide dr yüksek bu dermiş..kk dan daha mı iyi biliyon yalançıı derimkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

yeeeeeeeeeeeeeeeee bacımmmm yeeeeeeeeeeeeeeeeeee afiyet olsunnn

anaa bende herife tiremusu yapacaktım yaaa unuttum beeeee offff hemen kaçayım ben

OFFF YAA çalışırken çokkkk iyliğim dokunan ama işten ayrılınca birkere bile halimi hatrımı sormayan

bi arkadaş vardı .......işyerinde kendi gibi iki yüzlü birini bulmuştu ona yaptığım onca şeyden sonra beni birkere aramadı ...o kızı aradı hep bende gayri ihtiyariii konuşmadım o kızdan kazık yiyincee beni,tekrar aramaya başladı hamişken hastanedeyken açmadım tlf ama hep tongaya düşürdü başka numaralarla aradı benii.......ve şimdi birdaha aradı yaaaa bende açtım tlf halamda benim hattım dedimm...ne yüzsüz yaa ....görüşmek istemiyorumda diyemiyorum offff ramazan geçince annene geldiğinde haber ver geleyim diyorrr yaaaaaaaaaa ne yapacam ben bnu kadını bırakmıyor yakamıı

canım istemediğinle konuşmak zorunda değilsin.anan değil baban değil müsait değilim de kapa. salla gitsin yaazemuszemus

wavycim böyle tek hamileliği hamilelikten saymayınca diyorum bi tanesini başıma musallat edicek Allah al diycek gör bakiyim gününükaydirigubbakcemile3
muallimim kendinden pek bahsetmiyon bize hee,belki başka topiklerde yazdın da ben takişp edemedim yine,baksana dırımımı da kaçırmışım:kedi:,
inşallahh bu hamileliğin çok güzel geçicek canım,bak o kaybettiklerinin hepsi toptan geri dönmüş sana sankiiopuyorumnanaktan
ay öyleleri yokmuuu,adamı nasıl yüzsüzce satıyorlarsa aynı yüzsüzlükle geri dönüyorlar,pesss,
bende aynı şeyi yaşadım ilk evlendiğim zamn,kız aynen beni satmıştı pislik,sonra ben yeni evlendim aramak sormak,gece gündüz ama,edediğin gibi kendi numaasını açmıyordum,başka nodan arıyordu,eşimin eve gelme zamanı damlıyordu manyak,birgün telde dedi sana gelicem,dedim kızım sen halden anlamıyormusun,ibana bunları bunları yapan sen değilmisin yaa,arayıp sorma evimden de uzak dur eşimden de dedim,onu nasıl anladıysa artık anladı,bir daha da aramadı..

el muallim küstüm işteeee hehhee

kızlar korkutmak yada can sıkmak istemem ama ebe olan yiğenim epidurali önermiyor omurga ile bağlantılı olduğudan ....çok riskleri varmış ve bir arkadaşım o şekil sezeryana girdi

çok sakin biridir tansiyonu çıkmış başlatamamışlarrr ameliyatı düşünün

ya ağlarım bak...............:gitme::gitme::gitme:....................aslında dedığın doğru rısklı ama son yıllarda turkıyre bu alanda cok gelıştuı hatalar yok neredeyse ama tehlıkesı hatta ıyı ehıl kışıler yapmazsa felc tehlıkesı bıle var............ama sonyıllarda cok kışı memnun..............valla aklımız ıyıce karıscak ................hayırlısı bakalım.................ha bak canıum tramısu ıstedı ıyımı.....................delikafaduldendelikafadulden

gidelim hymarryy gidelimm.kaydirigubbakcemile ama kıs dirim gitti o bu yazoıları görene kadar biterki pasta:sinifsinif:

kız wavy gel çıkışta dırıma oturmya gidelim hahahahah

buyur gel cnm yaaa

dövmeye gidelim dırımcım :roflol: kesin çözüm :sm_cool:
olur vallaaaa
hahayyy dirimmm akşam karşıya geçiyoz ayır bana bi dilim. datluuuuulaelaelaelaelae

buyurrr cnm benimmm

ya ağlarım bak...............:gitme::gitme::gitme:....................aslında dedığın doğru rısklı ama son yıllarda turkıyre bu alanda cok gelıştuı hatalar yok neredeyse ama tehlıkesı hatta ıyı ehıl kışıler yapmazsa felc tehlıkesı bıle var............ama sonyıllarda cok kışı memnun..............valla aklımız ıyıce karıscak ................hayırlısı bakalım.................ha bak canıum tramısu ıstedı ıyımı.....................delikafaduldendelikafadulden
hayırlıısı olsun o zaman cnm

yaa marry ciğim cnm ben bu kızı evlendirdimm bütün çarşı pazar alışverişinde ben vardımm

nişanlığını bile kocamı evde bıraktım gittim aldımm.........bir pazar günüüü

çeyizini annemle düzdük ....bebeği oldu gittik .....ama beni hiç aramadı sormadı başıma gelen her kötü şeyde beni aradı ayalarca aramazken kötü bişey olsa aradı ev tlf yok dedim bu numarada halamada ben kullanmaıyorum dedim zaten çocuklardan tlf bakmıyorum dedim.....daha ne diyeyimmm yekten diyemem yaa rama sormaa

gidelim hymarryy gidelimm.kaydirigubbakcemile ama kıs dirim gitti o bu yazoıları görene kadar biterki pasta:sinifsinif:

heeeee sen öle san ben sizin gibi ağır vasıta değil sol şeritteyim vınnnnnnnnnnnnnnnnn dütttttzemuszemus

siz sağğ tarafdan devam anacığımmm ben yer yere yeterimmmm

gelin bacım ben size herşey yaparımmmm beslerim gocaaa göbüşlerimiiiii

hymarrye lohusa iken gidecem yapayım ona bu dediğimi bariiii

X