Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

efet efett katiiiliiimmmm sana cnm

kızz maryy senin kızlar alt altamnııı aboooo biri daha küçümen olacak dimek öle olunca eziyolar birbirlerini benim paşalar sağlı sollu oturmuşlardıı yuvarlak çiziyolardııı

ben kaçar kzılar kocam geliyormıuşşş aksamdan hesabım var azcuk kapuşacam kendisi ile beni bırakıyor oğulklaırna koşuyorr

yooo alt alta değiller,
yaklaşık 6 haftadır biri sağda biri solda hep..

:dilcikar::mymeka:

baaamıııı furiyisunnnnnn

kapuştummmm öpüştük baruştukkk ne yapam bacım bende laz damarı onda arnavut damarıııı.................

hymaryy çarşmaba günü medıcalparka gelebülürzzzzzz senide ziyeret edebülürzzzzzzzzzzzzz

uygunsannnnn tabi annem kelek atmazsaa niyetli yaa gezmek istemiyormuşş

bense açlık hissetmiyorum bilee çocuklardan

Merhaba kızlar,

Bugün gene maceralar dolu geçti. Oğleden sonra Nst'ye girdik ve tit sonuclari dra gösterdik. Tit temiz çikti ama nst'de gene çok hafif sancilarim vardi. Doktor direkt seruma taktırdı beni ve 1 litre serum yedim (sivi kaybi için, magnezium değil). Yarin sabah gene Nst'ye gireceğiz ve bakalim nasıl olacak. Oğlumum kalp atışlri ilk defa bugün duyuduk ve maşallah hemşirelere göre bile çok hareketelidir. Annesini de Maşallah iyi dövüyor :) Bakalim yarin ne olacak....ağrım vs herhangi bir şikayetim yok.

Herkes galiba biraz sıkıntılı geciriyor bu günleri. Ağrı olanlara çok büyük geçmiş olsun!

cnm geçmiş olsunnn tatlımm sen kaç dikkat et cnm

hymarry,pamukşeker,bebiş istiyoruz sizi buralarda görmek ne güzel.....umarım herşey yolundadır sizler için.....bugün benim bebekler pek hareket etmiyor dün kıpır kıpırlardı çok endişeliyim birde bugün idrarımı yaptıktan sonra tuvalet kağıdına toplu iğne başı kadar kan geliyor silince nokta şeklinde ama içtenmi geliyor yoksa ben silmekten tahrişmi ettim anlamadım ama akıntı içinde değil vajina kenarından gibi...ne yapıyım bilemedim kızlar endişe edicek bir durummudur yarın dr kontrolüm var o yüzden dru aramadım........

allah allah muallımcım nerden nereye benımde canım acayıp tıramısu cektı yavvvv...tesadufe bakzemuszemus

selam canım hoşbuldum... çok sağol kevser senınde hayırlı olsun yavruların... kısmet olursa bi kızım birde oğlum olcak teyzesi ... maşallah maşallah maşalahh kuzularıma.. bende çok şey bilmediğim için devamlı okuyorum bu ara tecrübelerden faydalanmak lazım...

nevram korkma telaşlanma.. korkulacak bir şey yoktur umarımm..yarın mutlaka yaz tamam mııı..

bebiş istiyoruz hymarry şükür kavuşturana sonunda aramızdasınız yaaa bebişçim nasılsın seni çok merak ettim telefonunu istedim herkesten ama ne senin nede hymarrynin telefonunu veren olmadı ya arada kaydı aktı yazdıklarım yada kimse vermem istemed, ama size ulaşıp sesinizi duymayı çok istedim neyse bebişler hala göbüşte büyümeye devam ediyolar çok mutlu oldum
pamukçum sanada geçmiş olsun ve waycim sanırım sendede kasılmalar varmış çok dikkat edin yorulmak yok ağır ağır yaşıyoruz bundan sonra

ve burdan ufak sancıları ağrıları kasılmaları olan bütün arkadaşlara kendinize çok dikkat edin diyorum üzücü haberler almayalım en son esteryadan üzücü haber aldık onunla kalsın kimseden kötü haber almak istemiyorum herkes doğursun bir sene sonrada herkes bebekleri arabalarında toplanıp bu günleri konuşalım
hepinizi çok öpüyorum kendinize çok dikkat edin ben hergün giremiyorum 2 günde bi giriyom bazen anca okuyup cevaplıyorum haberiniz ola
dirimcim mesajlar geldi bende sana ordan cevap yazdım aslında ama gelmedi sanırım muaynehanesi hastanede derken ne demek istedin tam orayı çözemedimde ben bi tekrar açıklarsan :sinifsinif:

Selam kizlar nasilsin bakalim.Ikizlrim hasta oldu kulak enfeksiyonu aslin da simdilerde iyiler tek sorunumuz ikiside ishal surekli banyoya tasiniyoruz.
Bu arada baska bir sitede ikizlere hamile bir bayan 24 haftasinda normal dogumla bebegini dogurmus ikinci bebegine hala hamileymis su anda 28 haftasinda inanilmaz dimi ama daha oncede duymustum .

cnm benim çok geçmiş olsun çokkkk acaba rota virüsümü oldular o aşıyı olmuştursun cnm yaa....

offf çocukların hasta olması çok kötü bişey yaa yüreğim kaldırmıyor gerçi bizimkilerin allaha binlerce kezzz şükür bişyeleri olmadıııı ama olmasındaa yaaa.....

sizede rabbim acil şifa versinnn

rüzgarım dediğin olay çok ilginç ama bende az daha öle doğum yapacaktımmm alişin kafası tam dayanmıştı baş aşağaydılar 28 haftada ama ali önde duruyodu kafa kafaya demişti doktor sadece sağdaki bebek daha önde demişti 3 cm açılmam oldu serumlarla zor durdurdularr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…