Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

:1shok: :1shok: :1shok: böyle bişi olabilirmi diye düşünürken ...:1shok: normal doğumladr heralde çok ilginç yaa yaşıyormu pekii doğan inş rabbim korur onları

Normal dogum yapmis bebek 600 gr kadarmis su anda kuvezdeymis bebis.sitedeki bir arkadastan 20 sene once ikiz arkadaslarindan birinin bu ekilde 1 ay arayala dogdugunu soylemisti.

canım biliyorumokudumm..benim tlf sadece marry de var oda giremediğiiçin verememiştir. ben özelden yazacağım sana sende bana yaz tamam mı..allaha şükür bebişler hala göbişteeler..geçen perşembe geleceğim diye tutturdular ama gelmeyin dedikk ama oda takımınız gelmedi uyuyacak yer yok falan kandırdıklaelaelaelaelae..sende kendine çok dikkat et tamam mı.. yat dinlenn iş falan yapmaa.. öpüyorumopuyorumnanaktan

Normal dogum yapmis bebek 600 gr kadarmis su anda kuvezdeymis bebis.sitedeki bir arkadastan 20 sene once ikiz arkadaslarindan birinin bu ekilde 1 ay arayala dogdugunu soylemisti.

ayyy inş. yaşar yaaa çok küçük doğmuşşş tuhhh

demek oluyor böle şeylerr

asinin adi burda ne olarak geciyor bilmiyorum.benimkiler sanirim 6 aylikken hasta olmuslardi dogduklaridan beri oda arkadasin bebeginden gecmisti.onun disinda ilk gercek hastaligimiz 10 aylikken Turkiyede gecirdik ondan beri bu sekilde devam ediyor ara ara.Ama ben spora giderken krese birakiyorum gunde 1,5 saat sanirim diger cocuklardan geciyor.

canım yazını yeni gördüm. inşqllah hayırlı haberlerle gelirsin canım. bizi habersiz bırakma kendine iyi bak canım..

canım çok geçmiş olsun.. anlattığın olay resmen mucize gibi. şoka girdim..

selam aplammmm partiii yaptınızzmıı partiiii

canım yok partı yapmadık dedık artık buyudun gel ıftara guzel bı yere gıdelım gezelım..............gıttık gezdım opt pasta parasını verdık ona..................opucuk verdık hedıye..............kız arkadasıylada yarın gezecekmışşşşşşşşş vay bana................bu yıl öle atlattık yazın doğması kotu kımseler yok herkes tatlde..................ıkı gundur yıne cok kmotu burnu kanıyo................bakalım ınş gedcer rahattık baya............sıcaklardan burun damarları genışledı yıne..............senın kaymaklar nasıl........................opyt onları

kıslarr günaydın herkeseee..
dün bebişleri renklide görmek için gittik. ama drumuz normalde başka hastanede çalışıyor. geçici olarak dünkü hastanedeydi. cihazı tam tanımıyordu. biraz zorlu geçti. bebişlerden biri kend,ni hiç göstermedi. biri poz üstüne poz verdi. ve en son drumuz cd ye çekti verdi eve gelir gelmez ilk işim cdye bakmak oldu vee şoook şoook şoookk. cd boştu. meğer çekememiş drmafoldumben senağlama

öle olaylar oluyo kızlar.................benım gecen ıkızlerımı vardı bılıyosunuz bırını üç aylık sonlandırdılar ama kanamam bıtmedı kasılmam basladı hast yattım o gece o bebegım sancısız bı sekılde doğdu doktor acıl geldı baktı aldı bebgı ben tabı hıç bakmadım.............rahım agzı ıyı dedı dıgerı ıyıydı ................24 .haftada dıgerı doğdu enfekdsıyonan erken doğdu ama cok doğuran devam eden var dedı doktor..........rabbım yasatmasın cok zor.................

yapma wavycım ya............ols ıyı ols yetrt..................saglıkla gelsınler bol bıol cekersın

günaydın kızlar

ya wavy cim ne büyük talihsizlik olmuş kıyamam yaaaa tüh olmassa bi daha gitseniz .. ikizlerde hep böyle heralde birisi daha bi hareketli oluyor öbürüsü daha sakin benimkilerde öyle .

nevra cım inşallah bişey yoktur tahriş olmuştur..

Ruzgarım sizede geçmiş olsun..

diğer herkesler iyidir inşallah ve güzle bi hafta sonu geçirir herkes hihoyyyt

eeee artık delikanlı oldu annesi sevgülüsü ile gezer ayyy düşünemiyorum bizimkileri yaa beraber çapıkınlık turları olurmu yaaa

burun meselesi çok kötü bak benim erkek kardeşim 20 yaşında onunda sürekli burnu kanıyor ....doktora gitti kılcal damarlar yanılmıyorsam yapışıkmıyımış neymişş ondan böle kanıyormuş...ameliyatı var demiş ama bizimki korkuyorr yaptırmıyorr

vavy ciğim cnm üzülme boşverrr

nevratı cnm çok geçmiş olsun haber verrr

yapma wavycım ya............ols ıyı ols yetrt..................saglıkla gelsınler bol bıol cekersın
tabi önemlki olan sağlıklı olmaları ama çok heves etmiştik ya..

pamuğum günaydın şekerim..
ya sorma canım ya. işin ilginci adam cdyi verdikten sonra üstüe baktı yazmışmı diye. yazılmış gibi iz vardı. adam napsın yazdırdı diye verdi. ama hevesim kursağımda kaldı anneannelerine babaanneleri ne gösterecektik. aam kısmet olmadı işte.. bide ben yatış pozisyonumdan pek görememeiştim nasılsa cd ye çekiyor evde bol bol bakarım demiştim ama nerdeee:gitme:neyse kısmetten ötesi olmuyor..

sen nasılsın. bıcırıklar üzüyormu annelerini..?

vavy ciğim cnm üzülme boşverrr

nevratı cnm çok geçmiş olsun haber verrr

üzülmekten çok heves işte be gülüm kursağımda kaldı azıcık.

wavycımmmmmmm haklısın canım ya.....................bı da gıt bence yarın fılan olmamıştı de belkı dokt yenıden ceker kız

wavy im belki nazar olmasın diye çekmedi cd güzel düşünelim dimi :) zaten baktıkça doyamıyorki insan benimde bebişlerimden alttakinin ayağı gözümden gitmiyor üstekininde yüzü allahım ya ne şirinler .. inşallah doğsunlar saatlerce izliycez hayırlısıyla..

ah wavyim benim bacaklarım bi ağrıyor sorma dayak yemişim gibi üst tarafları. bide malum yer işte oturup kalkmakta zorlanıyorum . bide o kasılmalar karnımda sanki kaskatı oluyor bebişlerim. sabredin diyorum inşallah çarşamba bi olsunda hayırlısıyla niyeymiş öğreniriz..

wavycımmmmmmm haklısın canım ya.....................bı da gıt bence yarın fılan olmamıştı de belkı dokt yenıden ceker kız

canım bu ben,im sürekli hittiğim dr değil ayrıntılı için gittiğimizde nobetçi olduğu bi gün devlet hastanesinde bakarız demişti. onu da biz rica etmiştik renklide görelim diye. yani bi daha söyliyemem utanırım. adam hiç mecbur olmadıüı halde iki saat baktı sağolsun.. bide avrupa yakasında yani zor artık. neyse kısmet değilmiş..

ah canım kıymam ya.. canım sen magnesıum kullanmıyordun dimi. bence çarşamba gittiğide söyle doktora yazdsın sana. kasılmaları bacak ağrılarını şiişleri bayağı alıyor canım..
ben dün gittiğim dra sordum böyle böyle kasılmalar oluyor diye. şu an için erken aslında ama rahim kasılması mı bi bakmak lazım nst ye girseniz iyi olur edi. sende 30. haftana geldin maşallah bence nst ye sokarlar seni. sokmasalar bile iste canım..

ayy ayaklarını yerim ben onlarınnopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

bizde dün bişey öğrendik. normalde son kontrolde sağlı sollu yerleşmişlerdi. bende soldan tekmik geldikçe soldaki tekmeliyor snıyordum. sağdakine üzülüyordum hareketsiz diye. meğer soldaki iyice aşağı kaymış. soldaki tekmikliyormuş beni. bi gör nasıl yayılmış. bide kardeşinin yüzünü tekmikliyordu sürekli. o nun minik ayakları yüzünden diğer bebişi göremedik. ama çok şekerdi yaa..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

oy oyy wavy im nasılda tekmiklermiş bi tekmeye can kurban dimi.. tekmeler bize moral veriyor eksik etmesin Allahım.. alt tarafa kayma bendede olmuştu büyüdükçe heralde yerleri dar geliyor kıyamam ben onlaraaaa .. biri yaramaz olacak desene :) gerçi eşim söylemtiyor öyle etkilenirlermişş :ecrin_bebek:

evet canım söylüycem inşallah gidiyimde bi çarşamba.. geçen nst ye girmiştim ağrı 30 akadar çıkmıştı normal dedi dr bebeğin biri kasıktaymış ondandır demişti..

pamuğum kıs benimkilerden biride kasıkta. hatta öyle bi yerdeki yüzü bile görülmüyor. yanı fırt desem fırlatırım ben onu normal doğum olsazemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…