Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

bebiş istiyoruzzzzzzz,,,,,,
cok gecmıs olsun canım benım, atlattın ama cok sukur,az bısey kaldı ha gayret,
allahım hepımıze saglık sıhhat versın,,,
canım benim sağollll allahım yaşatmasın kimseye ben son olayım.. aman mag. eksik etmeyin yatınnlmaz:

İnş. canım benimde iyi çıkar.Ah wavyciğim şimdi sen bu akşam acaba ne tatlısı yesen?Seç beğen al kuşum...:icecream:.kaydirigubbakcemile2:teytey:hihoyyytalkisalkisalkis

ay kocişe tatlı yapmıştım ve yiyememiştim. valla onu götürdüm ble kaswa:icecream:alkisalkisalkis

geçmiş olsun canım ya sonuçların çok temiz pak yee bacım yee yarasınnn ama fazla abartma şekerim yok diyee sonradan çıkmasınn :1hug: görürsün o zaman dadluyu

ay sağol bacım ya varya hemen saldırdım datluya abartmadım sanırsam yani umarım bilmemki :roflol::roflol:

hymarry canım iyiki şu usb olayını söyledin alalım yanımıza bakalım. gerçi biz farklı bi hastaneye gideceğiz. orda da aynı imkanlar varmıdır bilmim. inşallah vardır..

bu arada bende epidural istiyorum biliyorsun. ama korkuyorumda bi yandan uyuşma gerçekleşmezse diye. bide spinal anestezi var o da epidural gibi ama şırınga olmuyor sırtında. fakat onunda etkisi epidurala göre kısaymış. allak bullak kafam bu sıralar bu konuda. bazı yaşayanlar iğne çıktı falan diyolar. bi dergide şebnem inalın bi yazısı vardı o da epidurel olmuş. ama nerdeyse acıdan bağıracaktım ve bebeğimi görür görmez beni uyutun dedim diyordu. onu da okuyunca korktum azıcık. bunu serdar beyle konuşmak lazım. o tecrbelidir bu konuda. biliyon benim endişelerim bu uyşma konusunda çok fazla. anasını satayım mübdelalar gibiyim uyuşmuyom kolay kolay:kedi:

canım elbette rabbımın bızım ıçın hazırladığı bı kader var bılemeyız bız duşunucez ve ıstıcez ve sonuç onundur tabı........ınş bız ısteyelım o herseye kadırıdır ısteyın vereyım dıyor.............ınşşşşşşşş.................ben oğlumu normal doğum yapnmıştım..............ıkı sene once erken doğumum sezreyandı belkı yasar dıye doktorum acılen sezertyana aldı............bı hafta yasamıştı.............neyse ıkısınıde yasadım .............normal doğum ıstemezdım zaten ..........normal doğum epıdral olursa tamam yoksa o acı zor...............bayılmak zor ayılınca saatlerce ağlamıştım aralıksız ................bayılmak ıstemıyorum ama dedığın gıbı kısmet bakalım epudral ıst gonlum hayırlısını kolayını bızım ıçın ıyı olanı nasıp etsın rabbım.............

ay kıslar çok komik bişey oldu. soldaki bebişim yani Yarenim tam göbeğimin deliğinin üstüne ayağını sanırsam dayadı. bende hafifçe dürttüm onu enee baktım vuruyor bana.kaydirigubbakcemile3 sonra yine dikti ayağını ben dürtüyom o vruyor. kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3velet şimdiden oyun oynuyor benle ay çok hoşuma gitti yaaopuyorumnanaktan

cok arkadasım memnun epudralden anma evet ya bıze denk gelırde uyuşmazsak vay halımıze bende korkarım.............ınş hersey ıyı olur kızlar

wavyciğim sanki karşılıklı birbirine dokunuyor iletişim kuruyor gibi oluyor insan dimiiiiiopuyorumnanaktan
bu iletişim arttıkça işte,insan artık onları kucaklamak için sabırsızlanıyooorrropuyorumnanaktan
canım her konuda istisnasın valla,uyuşmaman konusunu konuş tabiki,o başlı başına bir vakıa çünkü..

muallimim ikinci hamileliğini bilmiyorduuummm,,bak senin de anestezin sıkıntılı olmuş,bunu çok duydum gerçekten,,inşallah hakkımızda en hayırlısı olur..

bebiş istiyoruz canım geçmiş olsun inş bir daha böyle durumlar oluşmaz...

Hymaryy im magnezyumu 3 paketmi içiyosun artık bende 1 içiyorum acaba 2 ye çıkarsamnıki yaa şişlik felan kalmadı bende canım çok faydası oldu onun bana ama ellerimi yani parmaklarımı hala yumruk yapamıyorum kapanmıyor olsun ama şişlik yok yaa
kızlar birde ben demir serum aldım yaaa çok iyi geldiii dinçleştim yüzüm canlandı baygın baygın bakmıyorum artık ...

cok tatlılar cok..............duşunsene bıze bırı tekme atsa gebertırız ama sımdı tekmelesın dıye can atıyoz ne ılgınç dımı.................en tatlı tekme ............

evet canım çok keyifli oluyor ben eşimi çağırıyorum hemen o iletişime geçiyor babalar anlayamıyormuş ya tekmeleri hissedince birde böyle ellerini ayaklarını sürerek geçiyorlar sankii o zaman eşim çok heycanlanıyorrr çok keyifli oluyor son zamanlar pek hareket olmuyor tadını çıkar :)))

evet canım ya çok garip bi duygu insan kucağına almak istiyor. alalh vaktinde ve sağlıcakla yavrularımızı kucağımıza almayı nasip etsin zaman su gibi geçsin inşallaahh

kıs ne istisnası resmen cinsim ciiinnnnnssslaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

benim de etrafımda epiduralden memnun pek çok kişi var,
o sanatçıların mankenlerin bilmem nelerinde ne hamilelikleri hamilelik gibi feliyor bana,ne doğumları doğum allasen:dilcikar:kaydirigubbakcemile3,
bi de öyle bir hal geldi ki bana tek bebeğe hamile olanlara bile yarım hamile gibi bakıyorum töbe töbe:kedi:

hymarryy hoşgeldin canım...ben de iyiyiyim yatıyorum. hep online ama aslında offline olarak aranızdayım..hala yrümede zorluk çekiyorum.. çok komik oluyorrr.öpüyorum....
nil canım sağol aminnnnn hiç kimse yaşamasın

hymary yanı etkılıyo baya.............ayılmak zor oluyo.............o benım 3. ıdı ıkıncı hamılelığımde karnımdaoldu bebegım kurtaj oldum ondada zor ayıldım ...............ınş bu kez hepımızınkı guzel gecer ınşşşşşşşşşşşşşşşşşş

benimkiler biraz zilli nilcim. ne zaman eşimi çağüırsam hemen duruyolar
adamcağız elini saatlerce tutuyor tık yok. ama ne zaman pes edip koltuğa otursa başlıyolar zilliler. opuyorumnanaktangeçen gece eşimin uykusu kaçmış bana sarılmış elini koymuş karnıma ben şöyle bi sesle uyandım vurdu vurduuu:roflol:
:roflol:
adam balık tutuyor sanki:1rolleyes:

wavy sonuçların .çok güzel.....
ben doğumu sezeryan olacağım.ama ayılana kadar ve ayıldıktan sonra çocuklarımı göremezsem kafayı yerimmm ne yapacağım bilmiyorum. epid. kalbim dayanmaz.

bebış ıst canım ınş ıyı olur dıkkat et rabbım yasatmasın bı daha.......................nıl nıye öle dedın............son zamanlarda daha cok oluyo hareketler coğullarda yoksa yer olmayınca hareketlerımı azalıyo

hymarry heyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy kaÇ kere yazı yazdımmm gÖrmedınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

sevmıyomusunnn benııııııııııııııııııııııııııııııııı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…