Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kızım sen bu halde çarşı pazar geziyon bide evi sliyon süpürüyon yaaaaaaaaaaaaa yapmayınnnn yapmayınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn sonra sancılarrr gelecek

ben y<attığım haldee sancılandımmm

canım çok haklısın aslında pazara eşimle gittik. o taşıdı sağolsun. eve gelincede kıs içim rahat etmiyor saç falan oluyor yerler iğghhh..:kedi: ama valla belim karnım çok ağrıdı haklısın canım kırıp kıcımızı oturmak gözlerimizide kapamak lazım:kedi:

yaa.. kıskandım şimdi, ne güzel yatınca uyuyabiliosunuz yaa, benim üst komşum çok gürültü yapıo ya çıldırıom, kaç kere söyledim ama artık ben utanıyorum söylemeye. sürekli bi gümbürtü, hart hurt masalar çekilio sabahın 8inde bi başlıo gece 1 e ka... :a015:

canım ben hamileliğimin 21. hafytasına kadar hiç uyumadım diyebilirim. sabvah ezanı ile uyanıyordum bi daha öldürsen uyuyamıyordum ama sonra bi haller oldu bana. ay valla evi yıksalar gözümü açamıyomkaydirigubbakcemile3:nazar: sende belki biraz daha ağırlaşınca benim gibi olursun kıskaydirigubbakcemile5

kıslar ben çok tatlı yiyorum ya.. tatlıya felekat bi düşkünlüğüm var. pzt şeker yüklemem var böyle abartı tatlı yemem beni korkutuytor şekerim yüksek çıakrsa ve bana şker tatlı yasak derlerse diyeedelikafadulden
bide ye tatlıyı doğur hakkıyı derlernaniknanik

oyyyşşş.. iki oğluş da bi başka oluyo be şunlara bak maşallah boncuk bunlar boncuk... dırımkızı maşallahın var ya çok pratik bir kadınsın sanırım, iki çocukla bile yazabilion burada ben yan gelip yatarkene yetiştiremiom ayool kaydirigubbakcemile3 sana da kocaman bi maşallah. inş. senin gibi oluruz :) bu arada semranın face inde yorumunu gördüm semrayla tanıştık onun yavrularını ziiyarete gittik geçenlerde çekirgeyle..
semrayı nereden buldun kızzz abooo sizi bursalılarrr dimek geziyorsunu soraydın benidee bide ziyret etmişsin bende bursaya gidecem valla gelirsiniz buluşurz hehhe
a ne resmi kıs? merak ettim, kimden gizli :bbo:

kocişten gizliii cicim yapınca söylerimm

canım çok haklısın aslında pazara eşimle gittik. o taşıdı sağolsun. eve gelincede kıs içim rahat etmiyor saç falan oluyor yerler iğghhh..:kedi: ama valla belim karnım çok ağrıdı haklısın canım kırıp kıcımızı oturmak gözlerimizide kapamak lazım:kedi:

canım ben hamileliğimin 21. hafytasına kadar hiç uyumadım diyebilirim. sabvah ezanı ile uyanıyordum bi daha öldürsen uyuyamıyordum ama sonra bi haller oldu bana. ay valla evi yıksalar gözümü açamıyomkaydirigubbakcemile3:nazar: sende belki biraz daha ağırlaşınca benim gibi olursun kıskaydirigubbakcemile5

vavyy otur bacımmmmmmmmmm

kıslar ben çok tatlı yiyorum ya.. tatlıya felekat bi düşkünlüğüm var. pzt şeker yüklemem var böyle abartı tatlı yemem beni korkutuytor şekerim yüksek çıakrsa ve bana şker tatlı yasak derlerse diyeedelikafadulden

cnm şekerde perhiz var offfffffffff nefret ettim diyetten

benim şekerim ikiz gebeye göre değerlendirmediler

diyet yaptrım 1 ayy sonra herşeyi yedimmm

Bende öyle wavy ya bütün günü sadece tatlı yiyerek geçirebilirim...bana daha şeker testi yapılmadı ama bende seninle aynı korku içindeyim....

Dırımcım ayy bebişlerin fotosuna bayıldım ikiside tam ısırmalık duruyor,maşallah...

sağol nevratı

bu arada yedim ekşiyi çıkardım ÖMERı ALıYı

ÇIKMADI ELıFF ne olacak bu işşş yalan yaniiii

kızlar doktorumun dediğine göre şeker olsa bizde mutlaka kendini belli edermiş bizi hastaneye götürürmüş kiloda çok önemli çok kilolu bayanlar değilseniz sorun yok birde çoğul gebeliklerde oranlar yanlış çıkabiliyormuş mesela benim 162 çıkmıştı 50 lik şeker yüklemesinde doktoruma kalsa onu bile yapmıycak ama rutin diye yaptı.. doktorum ciiddiye almadı bile sende şeker yok dedi diyet yapma dedi ben yinede dikkat ediyorum ama bana kalsa tatlı ile besleneceğim o kadar canım istiyor hemde günde kocaa bir dondurma yerdim o zamanlar halada yiyorum ama eskisi kadar değil birde bebekleri incelerken bebeklerin deri altlatrında ödem olurmuş o zaman belli olurmuş şeker olduğu ...

sağol nevratı

bu arada yedim ekşiyi çıkardım ÖMERİ ALİYİ

ÇIKMADI ELİFF ne olacak bu işşş yalan yaniiii

kesinlikle yalan canım hep hurafe bunlar yaa bizde yiyos kek gibi bende ilk zamanlar tatlı manyağı birisi olmama rağmen tatlıyı yanıma yanaştırmadım hep ekşi yedim şu an yiyemiyorum o ekşileri turşuları....bunların üçüde kız olacak diyorduk şimdi kıza hasret kalacam heralde

kesinlikle yalan canım hep hurafe bunlar yaa bizde yiyos kek gibi bende ilk zamanlar tatlı manyağı birisi olmama rağmen tatlıyı yanıma yanaştırmadım hep ekşi yedim şu an yiyemiyorum o ekşileri turşuları....bunların üçüde kız olacak diyorduk şimdi kıza hasret kalacam heralde

bununla ilgili bi teorim var canım. ben hsamileliğin ilk dönemlerinde ekşiye çok düşkündüm. limonu portakal gibi yiyordum. tatlı iğghh diyodum..ş,imdi ise ekşi yiyemiyorum tatloya yumuluyırum:)) sanırım ilk hamilelik döneminde yediklerimiz etkiliyor olabilir . bu benim tezimkaydirigubbakcemile2

olmuyo cnm ben yazını görmemiştim hadi hayırlı olsun yawww ne güsel kısçeleriniz olacak

offf maddi güç olsa hemen yapacam bitane daha belki kız olur ....olmazsada denemem daha

saol dırımkızı rabbım hepimizin meleklerini bağışlasın...........sen oglanalrı büyüttün ne guzel darıs bizlere..........allah bizlerede senin temponda olmayı nasip etsin tatlı anne............opuyorumnanaktan

saol dırımkızı rabbım hepimizin meleklerini bağışlasın...........sen oglanalrı büyüttün ne guzel darıs bizlere..........allah bizlerede senin temponda olmayı nasip etsin tatlı anne............opuyorumnanaktan

amin cnm siz hayırlısı ile bi doğurun o tempo kendiliğinden gelir üzülmee sennn

bununla ilgili bi teorim var canım. ben hsamileliğin ilk dönemlerinde ekşiye çok düşkündüm. limonu portakal gibi yiyordum. tatlı iğghh diyodum..ş,imdi ise ekşi yiyemiyorum tatloya yumuluyırum:)) sanırım ilk hamilelik döneminde yediklerimiz etkiliyor olabilir . bu benim tezimkaydirigubbakcemile2

ben baştan hep ekşi yedim zaten çokda bişey yemedim kaşar ekmek yada sadece ekmekle geçti annem mankafa olacak bu çocuklar diyodu ama sadece ekmek yersem rahattım

ben anlamadım şimdi sana ikili testi sadece cnm ultrasonda bakarak mı yaptılar
ikilide ben hem ultrasona baktı hemde aynıgün kan verdim ona göre değerlendirdi
senin ölçümün iyiyse neden birdaha kafanı karıştırıyor doktor anlamadım

yok canım benim, dr kafamı karıştırmadı aslında ve hatta verdik kararımızı ama burada sizlere de bir danışayım dedim..
ultrasonda herşey normal gözüküyordu o da ikili testle aklımızı karıştırmayalım eğer her ne olursa olsun doğuracaksan dedi..ben de doğurcam tabii ne olursa olsun evladım onlar benim dedim o yüzden gerek görmedik kan verip de ikili test yaptırmaya..anlatabildim mi şimdi acep şakkıdı gamyoncuiremsu

burcincim canım ben de senin gibi düşünüyorum ve benim de dr.um senin dr.un gibi düşünüyor :) ve ben de yaptırmadım ikili test, 3 lü taramayı yaptırdım onu da zübeydede yaptırttı dr.um, normal çıktı, bu ayki 2.düzey ulktrasonumu da zübeydede yaptırdık,, hamdolsun çıokmadı bişiy. sende kafanı hiç karıştırma,i dr.una güven :)

inşallah benim de şekerlerimde herşey yolunda gözükür..Allah'ım esirgesin, korusun onları inşallah :Saruboceq: :Saruboceq:

ohhh be amma kaynatmışsınız ya tam 55 sayfa okudum kızlar 6 gün yoktum sünnete kadar herşeyi kaynatmışsısnız birinizde bu canan kız nerde dememişsiniz :KK43:

öncelikle hymarry ve bebiş istiyoruz canlarım çok geçmiş olsun hastanalere düşmüşsünüz ama çok şükür sizde bebişlerde çok iyi saklayın içinizde onları çıkartmayın sakın :) bende sanki elnizdeymiş gibi konuşuyorum ve diğer karın ağrısı sancı bel sırt ağrısı çeken arkadaşlar sizi anlıyorum bended aynı yakınmalar var hele günde 3 posta hapşurmam var soğuruyorum sanıyorum kasıklarıma bir bıçak saplanıyor ödüm kopuyor bii olacak diye buda hamileliğin cilveleri allah büyük dert vermesin herkese hayırlı ramazanlar diliyorum allah birdahaki seneyi çocuklarımızla kocalarımızla tüm sevdiklerimizle tekrar tekrar görmeyi nasip eylesin hepinizi çok öpüyorum

ohhh be amma kaynatmışsınız ya tam 55 sayfa okudum kızlar 6 gün yoktum sünnete kadar herşeyi kaynatmışsısnız birinizde bu canan kız nerde dememişsiniz :KK43:

öncelikle hymarry ve bebiş istiyoruz canlarım çok geçmiş olsun hastanalere düşmüşsünüz ama çok şükür sizde bebişlerde çok iyi saklayın içinizde onları çıkartmayın sakın :) bende sanki elnizdeymiş gibi konuşuyorum ve diğer karın ağrısı sancı bel sırt ağrısı çeken arkadaşlar sizi anlıyorum bended aynı yakınmalar var hele günde 3 posta hapşurmam var soğuruyorum sanıyorum kasıklarıma bir bıçak saplanıyor ödüm kopuyor bii olacak diye buda hamileliğin cilveleri allah büyük dert vermesin herkese hayırlı ramazanlar diliyorum allah birdahaki seneyi çocuklarımızla kocalarımızla tüm sevdiklerimizle tekrar tekrar görmeyi nasip eylesin hepinizi çok öpüyorum

hoşgeldin canan....2 haftadır bende giremiyorum.Yoğun geçti günlerim.Allah kolayını verecek inş. canım..Böyle böyle geçecek günlerimiz..Mesajının sonunda çok güzel dua etmişsin canım.a.s.

şuan daha yeni cerrahpaşadan geliyoruz alişimin burnu kanadı öle böle değil yatak odama koymuştuk benim nevresim batmışşşş ...kendi yatağındada kanamış bu arada hiç görmedik uyuyo diye ışıkları açmadık......ben görünce şoka girdim deli gibi soyundum kıyfetlerimi bulamıyorum.....

bi yandan çanta yapıyorum bi yandan ömer huysuz allahtan erkek kardeşim bana gelmişti ömeri ona bıraktık çıktık küçük kaynım kızarkadaşı ile ömeri n yanına gelmişş onu uyutup bizim yanımızageldiler ancak eve geldik çocuk acılda çocuk doktoru muayne etti bişey görmedi k.b.b yolladı onlarda baktı damla ve jel verdi yüzü koyun yattığından burnunu sürtmüş olabileceğini herhangi bişey görünmediğini söylediler....ama ömrümüzden ömür canımdan can gitti koca kanlı çarşafı bile çantama koymuşum ....kuzumdan kan alırkende çok fena oldummm ...............offff annelik zor zanaat valla...

X