Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

hıı bu arada aklıma gelmişken bişey sorucam kızlar ya... 2 gün önce komşunun oğlu çarşıya gidiyordu... bebe aspirinim bitmişti... aspirin aldırdım... ama çocuk 100mg lık çocuk aspirini almış... bu coraspirinler kaç mg lıktı acaba?

coraspinlerimiz 100lük canım,için rahat olsunn..

ınşşşşşşşşş ınşşşşşşşşşşş kızdan vazgecmıyon yanı benım gıbı...............ınş

günaydın kızlar herkesee,,
bu akşam eşim geç geldiği için eve kendi evimiz yakın olmasına rağmen geçmedik kendi evimize,burda kaldık,eşimin sahur işini de bu gece halletmiş olduk,
bu akşam da eşimin arkadaşlarıyla bir iftar yemeği planı varmış,sanırım ben bugün de burda gibiyim,
ben de kalkıp kahvaltı yaptım,biraz daha işler var,sonra gelicem inşallahh..
yaş olayını ne saklıyonuz kızlar yaaa,ben 50 mde hamile kalsam daha güzelbağıra bağıra söylerim 50 yaşındayım diye,ne güzelll..

hymary hoşgeldın kız................nasılsın.................

canım et iyiyim hamdolsun,hiç o sıkıntıları yaşamamış gibiyim elhamdülillahh,
yine de dikkat ediyorum tabia.s..
sen nasılsın canımm,karnın çıktı mı yaa,merak ediyorum sennii:sm_confused:..

günaydın herkese.. dün yoktum yazamadım hymarry hoşgeldin, tekrar geçmiş olsun. dün btün gün doğumevşndeydim radyoloji uzm. ultrason incelemem vardı, benim dr.umda gerçekten çok ii bana illa ki özel para verip yaptır demiyor doğumevine yönlendiriyor, istersen yaptırzornlu değil diyor, eğer mutlaka yaptır deseydi bir de bişiy çıksaydı vay dı benim halime :) sonuçlarımız da çok güzel çıktı çok şükür.
2 günde bir damar yoluyla demir alıyorum kan sayımında demir eksikliği had safhada. meğer o yüzden halsiz kalıyormuşum. şimdiye kadar 2 doz oldum o bile beni ayağa kaldırdı. bol bol pekmez yiyorum, kırmızı et dediler birde arkadaşlar protein ağırlıklı beslenin dşiyorlar arkadaşımın ikizleri oldu 3 kiloya yakın doğdular ikisi de hep et yedim diyor her akşam et-balık- tavuk-ve mutlaka yumurta,..

Birazdan çıkacağım eşimle dışarı nisa da doğum yapmış bir kardeşim var ona gideceğim ziyarete.Bebişlere ciciler bakacağım ,Akşama da kocacıkla iftara gideceğim inş...Sııntısız sağlıklı bir gün olur umarım.

günaydın herkese.. dün yoktum yazamadım hymarry hoşgeldin, tekrar geçmiş olsun. dün btün gün doğumevşndeydim radyoloji uzm. ultrason incelemem vardı, benim dr.umda gerçekten çok ii bana illa ki özel para verip yaptır demiyor doğumevine yönlendiriyor, istersen yaptırzornlu değil diyor, eğer mutlaka yaptır deseydi bir de bişiy çıksaydı vay dı benim halime :) sonuçlarımız da çok güzel çıktı çok şükür.
2 günde bir damar yoluyla demir alıyorum kan sayımında demir eksikliği had safhada. meğer o yüzden halsiz kalıyormuşum. şimdiye kadar 2 doz oldum o bile beni ayağa kaldırdı. bol bol pekmez yiyorum, kırmızı et dediler birde arkadaşlar protein ağırlıklı beslenin dşiyorlar arkadaşımın ikizleri oldu 3 kiloya yakın doğdular ikisi de hep et yedim diyor her akşam et-balık- tavuk-ve mutlaka yumurta,..

çok geçmiş olsun cnm benim bendede aynı sorun vardı ama ben damar yolundan o ilacı alamadım alerjik yapım olduğundan direk kan aldım ben 4 ünite .....

cnm yemek bebeği evet etkiliyor ama çok şartlandırma kendini ben 33+2 de doğurdum 2310 2440 doğdular ve ben bişeycik yiyemedim hep kustum doğuma yakın sapıttım abur cubur yedim

dırımkızı ınş hepsı ıyı olur ferah tut ıcını............oh annen yanında yaparsın mevlıdlerını ınş hersey yolunda gıder...................bu ay benım için zor bı ay gecen hafta annemın olum yıldonumuydu.. bu hafta babamın.................rabbım rahmet eylesın ıkısınede............haftaya cumada oğlumun dogum gunu var..................15 yasına gırecek ınşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş...

allh rahmet eylesin cnm oğlunda kocaman olmuş maşşallahhhhhh

aa nolcek be biz bizeyiz şurda.... bende 40 ımda kızlarıma hamile kalmayı düşünüyorum canikom.... nolcekki... sositososito

ben sizden küçüğümmmm kırk olmadan kız doğururum inş...

coraspinlerimiz 100lük canım,için rahat olsunn..

sağol cnnm

rüzgar bende sana katılıyorum.... bende oğluşlarım doğduğunda bir sorun olmazsa sünnet ettirmek istiyorum.... hem onlarda damarlar kılcal damar gibi olduğundan kanamasız ve dikişsiz oluyormuş... çok çabuk iyileşiyorlarmış.....daha sonraları idrar yolları enfeksiyonunu engelliyormuş... en güzelide gelişimleri daha hızlı ve güzel oluyormuş....
her ne kadar dedemiz karşı çıksada, siz bilirsiniz kızım demek zorunda kaldı bunları duyunca.... ben çocuğuma o stresi yaşatmak istemiyorum.... haa dedemiz illa düğün isterse 6-7 yaşına geldiğinde güzelce giydirip yaparız bir düğün... artık şimdilerde bile düğünden ne kadar önce kestiriyorlar çocukları..... tabii kısmet bakalım.... bu arada bu benim ve eşimin düşüncesi.. her ailenin kendi çocuğu için farklı düşünceleri vardır.... yanlış anlaşılmasın haa...

Canbebek bende sünnet olayını aslında ciddi ciddi düşünüyorum.Tıbben ve dinen en kısa sürede olması en hayırlısı.Ama canım ben oğluma Rabbim izin verirse gönlümce bir düğün yapmak istiyorum.Benim ailemde torunlar içinde tek erkek benim ki olacak.Annemin en büyük hayali sünnet merasimi torununa.Eşimin ailesinde de eşim tek erkek, onlarda şimdiden meraklı.Daha çok erken bunları düşünmek için ama biz ailecek günlerce sürecek bir düğün planlıyoruz.kaydirigubbakcemile2zemuszemus Görmemişin oğlu olmuş hesabı bizim ki.:roflol:Hem kızımda kardeşinin düğününde gelin olmasın mı ?Prensesim benim yesin onu annesi..Bilemiyorum ki... dediğin gibi şimdi zaten sünnetler önceden oluyor.Eşimde istiyor hemen yaptırmak
Bu arada bugün çocuk odası için perde bakacağım sen ne düşünüyorsun bunun için can bebek?Bizim oda şık bir oda olacak duvara bulutlu kuzucuklu sticker aldım bir de oyuncaklarla cıvıllaştıracağım.Perdeyi düz renkte katlamalı düşünüyorum.Kızın tarafında ki pembe erkeğin duvarındaki camdaki mavi olsun diyorum ama çocuk odası için çok uyacak mı bilemedim.Bana bir fikir versene tatlım kaydirigubbakcemile5

Ben yeni bir biberon aldım kızlar.Annenin göğüs ucu örnek alınarak yapılmış.Her şekle girebiliyıor sıkınca biberonu.Gaz sancısınıda giderme de yardımcıymış.Çok beğendim ben.. doğal dokunuş serisi nuby.

ayyyy küçük kuzummm alişim kabızdı zeytinyağı verdim mıçıyorrr oleyyyyy

kaswacım hazırlıklarını sağlıkla tamamla inşallahh..
Benim de kız kardeşimin düğünü olcek,o da bizim kızların 40 ına filan denk gelicek kısmetse,ben de süsliyim püsliycem kızlarıı,şimdiden elbiselerinin yeri hazı,sıkışmasaydım bu hastane işleriyle,onları da beğenmiştim bu tatlı telaşta,kısmet olmadı işte,
tabi imkan varsa en güzeli olsun herşeyy,,

dırımım bi tuvaletlerine bile nasıl seviniyor insan dimi yaa,gğldğm valla oleyinee kaydirigubbakcemile3
sen de kabızmısın biraz canım diycem ama sütünle beslemediğin için etkilenmezler sanırım dimi..

kaswacım hazırlıklarını sağlıkla tamamla inşallahh..
Benim de kız kardeşimin düğünü olcek,o da bizim kızların 40 ına filan denk gelicek kısmetse,ben de süsliyim püsliycem kızlarıı,şimdiden elbiselerinin yeri hazı,sıkışmasaydım bu hastane işleriyle,onları da beğenmiştim bu tatlı telaşta,kısmet olmadı işte,
tabi imkan varsa en güzeli olsun herşeyy,,

dırımım bi tuvaletlerine bile nasıl seviniyor insan dimi yaa,gğldğm valla oleyinee kaydirigubbakcemile3
sen de kabızmısın biraz canım diycem ama sütünle beslemediğin için etkilenmezler sanırım dimi..

ahhh marry cnm biri bana deseydi böle mutlulukların olacak hadi oradan derdim

ama gazıydı kakasıydı allahımmm karıkoca halay çekecez neredeyse

daha iki haftalığız ömer ağlıyor hiç susmuyor kocam aldı çocuğu gece 1 bana diyorki ben hastaneye gidiyorum istersen gel ben şokkkk:1shok:manyakmısın sen dedim
çocuğun bişeyi yokk ....yok gidiyorum ahh o çcouk acilde sabaha kadar bekledim ve hiçbişey yoktu sadece ayakları üşüyormuş karın ağrısı yapmış .......küçük doğduklarından ayaklara çorap tam olmuyordu pamuk sardım ayaklarına sonra

tabi mama ile beslendiğinden kabızlık daha çok oluyor çok şükür öle çok olmadı ama oluyor .......gaz sıkıntısı .....valla hiçbir pisliklerinden tiksinmiyoruz yüzümüze gözümüze işiyo veletlerrr

Canbebek bende sünnet olayını aslında ciddi ciddi düşünüyorum.Tıbben ve dinen en kısa sürede olması en hayırlısı.Ama canım ben oğluma Rabbim izin verirse gönlümce bir düğün yapmak istiyorum.Benim ailemde torunlar içinde tek erkek benim ki olacak.Annemin en büyük hayali sünnet merasimi torununa.Eşimin ailesinde de eşim tek erkek, onlarda şimdiden meraklı.Daha çok erken bunları düşünmek için ama biz ailecek günlerce sürecek bir düğün planlıyoruz.kaydirigubbakcemile2zemuszemus Görmemişin oğlu olmuş hesabı bizim ki.:roflol:Hem kızımda kardeşinin düğününde gelin olmasın mı ?Prensesim benim yesin onu annesi..Bilemiyorum ki... dediğin gibi şimdi zaten sünnetler önceden oluyor.Eşimde istiyor hemen yaptırmak
Bu arada bugün çocuk odası için perde bakacağım sen ne düşünüyorsun bunun için can bebek?Bizim oda şık bir oda olacak duvara bulutlu kuzucuklu sticker aldım bir de oyuncaklarla cıvıllaştıracağım.Perdeyi düz renkte katlamalı düşünüyorum.Kızın tarafında ki pembe erkeğin duvarındaki camdaki mavi olsun diyorum ama çocuk odası için çok uyacak mı bilemedim.Bana bir fikir versene tatlım kaydirigubbakcemile5

sünnet konusunda sana katılıyorum canım... babamla kayınpederim bir oldular biz düğün istiyoruz diye.... iki tarafında ilk torunları ve 8 yıl beklediler bunun için.... çokta haklılar... ama ben olayın sağlık tarafındayım... bebişlerim öncelikle sağlıklı ve çabuk gelişsinler istiyorum.. yoksa kayınpederimin 5 yıldızlı restaurantı var düğüne para bile vermiycez aslında... benim düğünümde orada olmuştu.... bak bir neyi teptiğimi gör... dedeler isterse 6-7 yaşlarında yine davullu zurnalı güzel bir düğün yaparız.... zor ikna ettim ama oldu valla....

canım ben perdeleri diktiryorum... englısh home dan esinlendim... ben mavi pötikareli perdenin kenarına bir karış kadar mavili pembeli küçük çiçekli kumaş eklettim.... ayy anlatamadım galiba... aslında oda bittiğinde resmini çekip koyarım ama şimdilik englısh home sayfasına gir... perdeler kısmında yok benim yaptırdığım ama nevresim bölümünden az çok anlarsın nasıl bişey yaptırdığımı......

dırımkızı ay çok komik ya..... yerim ben onların popolarını.... insan hiç tiksinirmi bebeğinin kakasından.... ay çıksalar bizimkilerde piyasayada bizde zeytinyağlasak... iyi hoş bana çekerlerse böyle sorun yaşamazlar.... maşallah ben daha hayatımda hiç kabız olmadım.... herşey saatlidir bende... eh nede olsa başak burcuyum dimi ama.... eh ne boktan muhabbet oldu behhh... sırnaşık şey

X