Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

dırımkızı kavanoz meyve pürelerinde migros indirim yapmış canım... şimdi oradan geldim..... 1700 - 1800 gibi bişeydi yanlış hatırlamıyorsam............... bilgin olsun.....

dırımcim çok geçmiş olsun, en büyük hastaşığınız bu olsun inşallah.. dün gece rüyamda hep seni gördüm bursaya gelmişsiniz ve uludağa çıkmışız, manzara arıyoruz foto için, bi alemdik.. dün bursa muhabbeti yaptık ya heralde ondan :) gelin valla,, ama ben gezemiyorum bugün kocişle pazara şıkslım ded,k, çok da gezmedik he, patates ve meyve aldık 10dk.falan, anam arabaya bindik benim tansiyon düş, hasrtaneyegittiğimde 3-7ydı tansiyonum, görüntü falan kayboldu biran gözlerimden...

dırımkızı cok gecmıs olsun,,,benımde cok sık burnum kanıyor,benımkının hamılelıkten oldugunu bılıyorum tabıkı,,,
kucucuk tatlı bedenler rahatsızlanınca ınsanın ıcı kat kat fena oluyor,canlarım benım allah sıfalar versın...öpüyorummm

dırımcım geçmiş olsun gülüm. evet annelik zor zanaat benim kızımda astım var. kriz gelir arada bilirim.......

dırımcim çok geçmiş olsun, en büyük hastaşığınız bu olsun inşallah.. dün gece rüyamda hep seni gördüm bursaya gelmişsiniz ve uludağa çıkmışız, manzara arıyoruz foto için, bi alemdik.. dün bursa muhabbeti yaptık ya heralde ondan :) gelin valla,, ama ben gezemiyorum bugün kocişle pazara şıkslım ded,k, çok da gezmedik he, patates ve meyve aldık 10dk.falan, anam arabaya bindik benim tansiyon düş, hasrtaneyegittiğimde 3-7ydı tansiyonum, görüntü falan kayboldu biran gözlerimden...

cnm benim yaaa sen doğur kuzuların ele avuca gelsin benimkilerde abi olsun o zaman gelirim zaten günü birlik gelecem aslında annemin akrabaları varmış orada ama ne ben bilirim ne annem daha doğrusu annem ben gitsem beni hemen gelir alırlar der ama hiç görüşmüyolar......hem biz abi olunca babamız daha kolay izin verir.....zaten önümüz kış...uludağayada yanlız gelinmezzz en iyisi birdahaki yazaa hehehehe

ya bu arada hymarry nerde?

cnm eve geçtiyse pc bozuktuya ondan gelemiyordur

dırımkızı cok gecmıs olsun,,,benımde cok sık burnum kanıyor,benımkının hamılelıkten oldugunu bılıyorum tabıkı,,,
kucucuk tatlı bedenler rahatsızlanınca ınsanın ıcı kat kat fena oluyor,canlarım benım allah sıfalar versın...öpüyorummm

benimde kanardı hamişken ama aşırı öğürmektennn
evet yaa eşimde bende salak gibi olduk o kadar kan benim burnumdan çıkmaz yaaa
kanlı çarşafı bile eşim sokmuştu çantaya

dırımkızı geçmiş olsun tatlım Allah kuzucuklarını korusun inşallah...

amin cnm sağollll

dırımcım geçmiş olsun gülüm. evet annelik zor zanaat benim kızımda astım var. kriz gelir arada bilirim.......

ahhh cnm bide kızınmı var o illet bendede var çok şükür ben 3senedir tedavi oluyorum kurtluldum sayılır ...5 senede bitirecem dedi doktorum bide benim alerjik astım

dırımkızı kavanoz meyve pürelerinde migros indirim yapmış canım... şimdi oradan geldim..... 1700 - 1800 gibi bişeydi yanlış hatırlamıyorsam............... bilgin olsun.....

hadi yaaa eşimde geçen kadirhasa gitmişti orada çeşit yok dedi bide biz hipp kullanıyoruz ama ben milupada alıyorum organik olandan bide bebelacda aldık çeşit bulamayınca fazla hipp ve milupa organikde bebelac değil...annemde kızıyor sanki sen gözünle görüyorsun
diye.....ama çok tüketiyoruz ...hergün bi kavonoz meyve yiyolar sonra muhallebi yiyolar
dün sütlaç yedirdim aman ne o dahada olsa yiyecekdi heriff
çok şükür mız mızlanmadılar yaniiii

dirim kızı çok geçmiş olsun durduk yere nerden çıktı bu burun kanaması sıcakta felanmı gezdiniz

sağol cnm benim hayır cnm yaa sıcakda gezmedik sıcakta biz dışarı çıkmayız
zaten bellidr çıkışlarımız dışarıyaaa işte yüzükoyun yattığından büyük bi ihtimalle yatağa sürttü burnunu

evettt günaydınlar aslında uyumak istiyorum ama malesef tüm enerjisi ile aliş karşımda ömer uyuyorr

çok yorgunum dinlenemiyorum ama bu yorgunluğa rağmen toplanamıyorum kızlar yaa

bugün yemek yapmam lazım çamaşır yıkanması lazım kuruyanların katlanması ütülenmesi gereken 2 sepet çamaşır çoğu çocuklarım....

evin silinip süprülmesi lazım bu arada çocukların bakımı lazım....artı onlar izin verirse olacak bunlar neyse ben kaçayım bulŞIKLa işe başalyım olduğu kadar bugün

ya çok tatlı şeylere dadandırma çocukları meyvalar vs kavanoz mamaları tatlı olur sanki..sebze püreleri erkenmi bilmiyorum ama bazende bu tür şeyler ver yoksa damak tadı tatlıya alışır

ya çok tatlı şeylere dadandırma çocukları meyvalar vs kavanoz mamaları tatlı olur sanki..sebze püreleri erkenmi bilmiyorum ama bazende bu tür şeyler ver yoksa damak tadı tatlıya alışır

tatlım kavnoz meyveleri tatlı değil hem organik hem şeker tadlandırıcı asla yok

ve havuç armut şeftali kayısı elma vs. gidiyor

doktor bu ay kavonoz meyve püresi ve pirinç muhallebisi verdi birdahaki aya sebze çorbası yoğurt geçeceğiz...sırayla yani cnm herşey.....tabi 4 ayda sadece meyveler yok meyve suyuda var sütlaçlarda var

gunaydıııııııııın .....................dırımcım nasıl oldu bebışın ınş hersey ıyıdır canım...................

el muallim cnm çok iyi çok şükür sadece hala yüzü koyun yattığınan tetikdeyim ben o kadar

dırımkızı geçmiş olsun.Evlatlarına sağlık sihhat dilerim canım :nazar: :nazar:
Kızlar bir konuda fikrinize ihtiyacım var. SAT göre 10 keseye göre 8 haftalık hamileyim. bebeğin kalp atışlarını almakta zorlandık. Geçen perşembe gittiğimde 2. bebeğin kalp atışarını gördü hoca. Bana kese gelişimi yavaş diye sürekli kürtajdan bahsediyor. gelişim geriliği 2. bebekten dolayı olabilirmi. Aradaki fark kapanırmı. Deneyimlerinizi duymak istiyorun lütfen. fisfisfis

bence daha erken ınş dıgerınıde duyarsın bazen gec duyulabılıyo ınş ıyı olur ama olmazsa zaten o kendılığınden erıyo dokt le demıştı vucut cok mınık old ıçın onu erıtır almaya gerk yokkı ve dıgerı devam eder ...............ınş sıkıntısız gecer..............

Kızlar bir konuda fikrinize ihtiyacım var. SAT göre 10 keseye göre 8 haftalık hamileyim. bebeğin kalp atışlarını almakta zorlandık. Geçen perşembe gittiğimde 2. bebeğin kalp atışarını gördü hoca. Bana kese gelişimi yavaş diye sürekli kürtajdan bahsediyor. gelişim geriliği 2. bebekten dolayı olabilirmi. Aradaki fark kapanırmı. Deneyimlerinizi duymak istiyorun lütfen. fisfisfis

el muallıme katılıyorum,,,bence beklemelısınız bıraz daha,,,bu tur durumlarda tek bır doktor uygulamasıyla kalmamalısın baska doktorlarada danısın derım,,,
ınsallah guzel haberlerınızı duyarız,,,

tam ne old anla madım gercı burnumu kanadı ..............

cnm sadece burnu kanadı başka sıkınıtmız olmadı

cnm erken bence beklemeli ve artı kalp atışı almış nasıl sonlandırmakdan bahesedebilirki anlamaıdm benim gebeliğimde 2-3 hafta hep önde gitti bazı arkadaşlarımın ise geride

o zaman canım uzulme burun kanasını bana sor bıde oğlumunda hep kanardı ınanırmısın su bı yıldır yastıgı carsafı temız hep kan lekesı her sabah yıkamaktan bıkmıştım gecelerı uyanmaktan bıkmıştım...............okulda yolda tatılde her zaman burun ıcı kuruyo sonra catlıyo ve kanama oluyo daıma nemlı tutmak lazım buhar makınesı ıyı olur ama bıze cozum olmadı 4 yasında doktor baktı burun içindekı damarlatr cok genış catlıyo yakmamız gerekır gecmezse dedı...........yakmak acı verıcı ıstemedık devamlı bı melhemı vardı onu suruop üç dakka sıkardım azcık sonra dururdu kanaması helr yazın cok artıyo sıcaktan.................ınş gecer canım ama cogunda olan bı durum ............cokkkkkkkkkkkkkk gecmış ols................

X