Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kızlar nasılsınız.dr yenı geldık meleklerın biri 215 gram biride 185 gram olmus.........ama cinsiyet konusunda degişiklik oldu .bir kız bir oglan derken ...............iki tane kız oldu ..olsun saglıkla olsunlarda......kız oglan ne fark ederki demi...............hepinize meleklerinizle saglıklı mutlu günler....

dırımkızı ay çok komik ya..... yerim ben onların popolarını.... insan hiç tiksinirmi bebeğinin kakasından.... ay çıksalar bizimkilerde piyasayada bizde zeytinyağlasak... iyi hoş bana çekerlerse böyle sorun yaşamazlar.... maşallah ben daha hayatımda hiç kabız olmadım.... herşey saatlidir bende... eh nede olsa başak burcuyum dimi ama.... eh ne boktan muhabbet oldu behhh... sırnaşık şey

ahhh canbebek cnm çok mühim konu nekadar pohtan olsada doğsunlar anlayacan

aman gazdan ne çekiyorum kızlar diyeceksinizzz inş. olmazdaaa

kızlar herkese merhabalarrrr..
hayırlı ramazanlar diliyorum öncelikle, Allah'ım dualarımızı kabul etsin..bebeklerimiz sağlıklı olsunlar inşallah..
sizler benden çok daha öndesiniz ve deneyimleriniz fazla bu yüzden birşey danışmak istiyorum :
perşembe günü bursadaki doktorumuzla kontrolümüz vardı..çok şükür ense kalınlıkları çok normalmiş (0,9-1 civarı çıktı), burun kemiklerine ve omuriliklerine baktı doktorumuz ve herşeyi normal buldu..çok şükür :Saruboceq:
doktorumuz ikili ve üçlü test için "bebekler iki tane olduğu için Allah muhafaza test sonuçlarında bir problem çıksa bile sorunun hangisinde olduğunu anlayamayacağız" dedi.ben de "siz bana bu bebek (Allah'ım korusun) rahatsız da deseniz ben doğurmak istiyorum" dedim.çünkü ben şöyle düşünüyorum "Allah'ım bana sağlıksız bir çocuk yetiştirme yazısı yazdıysa bebeğim sağlıklı da doğsa bir sorun olur (düşer, ateşlenir vs) rahatsızlanır."doktorumuz da "bir çok anne baba adayı böyle düşünüyor" diyip "öyleyse bu ikili ve üçlü testleri yapıp da aklımızı karıştırmayalım hiç" dedi..
olayı tamamıyla anlattım şimdi öğrenmek istediğim sizin bu testleri yaptırıp yaptırmadığınız..ve bana ne tavsiye edersiniz?sizce doğru yolda mıyım?yoksa bebeklerim için yanlış bişey mi yapıyorum?

hayırlı ramazanlar diliyorum öncelikle, Allah'ım dualarımızı kabul etsin..bebeklerimiz sağlıklı olsunlar inşallah..
sizler benden çok daha öndesiniz ve deneyimleriniz fazla bu yüzden birşey danışmak istiyorum :
perşembe günü bursadaki doktorumuzla kontrolümüz vardı..çok şükür ense kalınlıkları çok normalmiş (0,9-1 civarı çıktı), burun kemiklerine ve omuriliklerine baktı doktorumuz ve herşeyi normal buldu..çok şükür :Saruboceq:
doktorumuz ikili ve üçlü test için "bebekler iki tane olduğu için Allah muhafaza test sonuçlarında bir problem çıksa bile sorunun hangisinde olduğunu anlayamayacağız" dedi.ben de "siz bana bu bebek (Allah'ım korusun) rahatsız da deseniz ben doğurmak istiyorum" dedim.çünkü ben şöyle düşünüyorum "Allah'ım bana sağlıksız bir çocuk yetiştirme yazısı yazdıysa bebeğim sağlıklı da doğsa bir sorun olur (düşer, ateşlenir vs) rahatsızlanır."doktorumuz da "bir çok anne baba adayı böyle düşünüyor" diyip "öyleyse bu ikili ve üçlü testleri yapıp da aklımızı karıştırmayalım hiç" dedi..
olayı tamamıyla anlattım şimdi öğrenmek istediğim sizin bu testleri yaptırıp yaptırmadığınız..ve bana ne tavsiye edersiniz?sizce doğru yolda mıyım?yoksa bebeklerim için yanlış bişey mi yapıyorum?

cnm benim ben ikili test yaptırdım ve sonuç normal çıktııı ve 5 ayda detaylı ultrasona girdim .....ve bişey çıkmadı hee çıksaydıki düşüncem aynıydı ne olursa olsun rabbim bana onları nasip etmiş ve doğuracaktım....şöle yani sonuç ne olursa olsun doğuracağız tamam ama bu ultrasonlar bebekle anne arasındaki alışverişede bakıyor eğer burada bi sorun varsa doktor müdahele ediyor ...şimdi sadece zekası ve herhangi vücut özrü için değl bu tetslar cnm ...bence yaptır atlama .....

kızlar nasılsınız.dr yenı geldık meleklerın biri 215 gram biride 185 gram olmus.........ama cinsiyet konusunda degişiklik oldu .bir kız bir oglan derken ...............iki tane kız oldu ..olsun saglıkla olsunlarda......kız oglan ne fark ederki demi...............hepinize meleklerinizle saglıklı mutlu günler....

canım kızların hayırlı uğurlu olsunn,
tabi ikzlerde bir kız bir erkeğe ideal bakılıyor ama kısacık bir zaman sonra iki kız fikri seni çepeçevre saracakopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
bana da iki erkekten sonra iki kız dediler tam 21.haftamdaydım neredeyse düşün,ama dedim ya çok güzell..
yavrularının gramlarına da maşallahh...

Canım burda neredeyse hiçbirimiz ayrıntılı usg den sonra hiç bir de kana bakalım teklifiyle karşılaşmadık ve geçmiş sayfalarda baya gündem olmuştur ki,ikizlerde kan sonucu hep yanıltıcı olur,
senin ölçmlerin harika çıkmışken endişe duyulup bir adım daha atılacak hiçbir durum yok bence,
için rahat olsun canımm,hiiç yanlış bir durum yok ortadaayerimseniben

Son düzenleme:
dırımım canım naber,
ben bugün annemlerdeyim yine,
eşim iftarda arkadaşlarıyla olcak,biz de bir ablamıza gidicez iftara,sonra eve geçicem artık..
Sen ne yaptın bugünn?

dırımım canım naber,
ben bugün annemlerdeyim yine,
eşim iftarda arkadaşlarıyla olcak,biz de bir ablamıza gidicez iftara,sonra eve geçicem artık..
Sen ne yaptın bugünn?

tatlım ne olsun bugün kuduruk günü alişin nefes aldırtmıyor karşısında oturuyorum onun

delüü çocuk görecek illa beni......sadece çamaşır astım yenisini attım makinaya

yemekler aparatif şeyler olacağından aksam 6 gibi girecem mutfağa cnm

kardeşim gelecek.....

sıkıldım ikihaftadır dışarı çıkmıyoruz eşim çok yorgun bense sadece hastane için dışarı çıkabildim... iyice daralıyorum bazennn adamda haklı evde yatmak isityor bende haklıyım bakalım ne olacak böleee

olmuyo cnm ben yazını görmemiştim hadi hayırlı olsun yawww ne güsel kısçeleriniz olacak

offf maddi güç olsa hemen yapacam bitane daha belki kız olur ....olmazsada denemem daha

cnm benim ben ikili test yaptırdım ve sonuç normal çıktııı ve 5 ayda detaylı ultrasona girdim .....ve bişey çıkmadı hee çıksaydıki düşüncem aynıydı ne olursa olsun rabbim bana onları nasip etmiş ve doğuracaktım....şöle yani sonuç ne olursa olsun doğuracağız tamam ama bu ultrasonlar bebekle anne arasındaki alışverişede bakıyor eğer burada bi sorun varsa doktor müdahele ediyor ...şimdi sadece zekası ve herhangi vücut özrü için değl bu tetslar cnm ...bence yaptır atlama .....

Canım burda neredeyse hiçbirimiz ayrıntılı usg den sonra hiç bir de kana bakalım teklifiyle karşılaşmadık ve geçmiş sayfalarda baya gündem olmuştur ki,ikizlerde kan sonucu hep yanıltıcı olur,
senin ölçmlerin harika çıkmışken endişe duyulup bir adım daha atılacak hiçbir durum yok bence,
için rahat olsun canımm,hiiç yanlış bir durum yok ortadaayerimseniben

hımmm şimdi iyice karıştı aklım.. :uhm:
çarşamba günü istanbuldaki dr a gidicez..bir de onunla konuşalım bakalım..ama çok yaptırma taraftarı değilim açıkçası..
bakalım kısmet..hakkımızda hayırlısı olsun..

hımmm şimdi iyice karıştı aklım.. :uhm:
çarşamba günü istanbuldaki dr a gidicez..bir de onunla konuşalım bakalım..ama çok yaptırma taraftarı değilim açıkçası..
Bakalım kısmet..hakkımızda hayırlısı olsun..

ben anlamadım şimdi sana ikili testi sadece cnm ultrasonda bakarak mı yaptılar

ikilide ben hem ultrasona baktı hemde aynıgün kan verdim ona göre değerlendirdi

senin ölçümün iyiyse neden birdaha kafanı karıştırıyor doktor anlamadım

dırımım ben de onu kastediyorum,yani ölçüm sorunsusa tekrar kan testine gerek görülmüyor..

kuzuların yeni resmi ne güzel olmuuuuuşşş,yesinler onları yaaaa...

burcincim canım ben de senin gibi düşünüyorum ve benim de dr.um senin dr.un gibi düşünüyor :) ve ben de yaptırmadım ikili test, 3 lü taramayı yaptırdım onu da zübeydede yaptırttı dr.um, normal çıktı, bu ayki 2.düzey ulktrasonumu da zübeydede yaptırdık,, hamdolsun çıokmadı bişiy. sende kafanı hiç karıştırma,i dr.una güven :)

selam herkeseee. ay sabah eşimle pazara gittik. eve geldim biraz sil süpür derken ay baktım pestilim çıktı. karnımızı dotyurduk enee bi yatmışım o yatış valla.hymarry canım merak etmişte onun sayesinde günü uyuyarak geçirmekten kurtuldum valla. allah rqazı olsun teyzemizdenopuyorumnanaktan

sağol marry teyzesii vardıı bu resim bi türlü koyamadım şimdi koydum

oyyyşşş.. iki oğluş da bi başka oluyo be şunlara bak maşallah boncuk bunlar boncuk... dırımkızı maşallahın var ya çok pratik bir kadınsın sanırım, iki çocukla bile yazabilion burada ben yan gelip yatarkene yetiştiremiom ayool kaydirigubbakcemile3 sana da kocaman bi maşallah. inş. senin gibi oluruz :) bu arada semranın face inde yorumunu gördüm semrayla tanıştık onun yavrularını ziiyarete gittik geçenlerde çekirgeyle..

selam herkeseee. ay sabah eşimle pazara gittik. eve geldim biraz sil süpür derken ay baktım pestilim çıktı. karnımızı dotyurduk enee bi yatmışım o yatış valla.hymarry canım merak etmişte onun sayesinde günü uyuyarak geçirmekten kurtuldum valla. allah rqazı olsun teyzemizdenopuyorumnanaktan

kızım sen bu halde çarşı pazar geziyon bide evi sliyon süpürüyon yaaaaaaaaaaaaa yapmayınnnn yapmayınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn sonra sancılarrr gelecek

ben y<attığım haldee sancılandımmm

eşim geldi pazara uğramış pazarlıkları koydum bulaşıkları yerleştirdim

çorbamı yaptım diğer yemeğimi koydum .....gerisini saat 7 de gireceğim mutfağa azman oğlum alişi uyuttum......

balkonumu yıkadm anam iki kova su ile yıkarım dedim ne mümkün hortum taktım

duşa gireceğim giyineceğim eşimle gisli resim çekilmemiz lazımmm

doğumgünü hediyesi için resimler lazım.....

yaa.. kıskandım şimdi, ne güzel yatınca uyuyabiliosunuz yaa, benim üst komşum çok gürültü yapıo ya çıldırıom, kaç kere söyledim ama artık ben utanıyorum söylemeye. sürekli bi gümbürtü, hart hurt masalar çekilio sabahın 8inde bi başlıo gece 1 e ka... :a015:

eşim geldi pazara uğramış pazarlıkları koydum bulaşıkları yerleştirdim

çorbamı yaptım diğer yemeğimi koydum .....gerisini saat 7 de gireceğim mutfağa azman oğlum alişi uyuttum......

balkonumu yıkadm anam iki kova su ile yıkarım dedim ne mümkün hortum taktım

duşa gireceğim giyineceğim eşimle gisli resim çekilmemiz lazımmm

doğumgünü hediyesi için resimler lazım.....

a ne resmi kıs? merak ettim, kimden gizli :bbo:

X