Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

ben bursalıyım ama ıstanbulda nerde var kızlar bu toptancılar,annemler ıstanbul bahcesehırde oturuyorlar,oraya yakın bıryerler varsa ona aldıttırabılırım,benım burda cıkma ımkanım yok,,,alkisalkisalkis 300 tane kadar almam gerekıyor cok kalabalık sulalemız,,,

canım şimdi oradan yani birmax.comdan silikon tabancası magnet falanda sipariş ettim.onlarda perşembe gelecek.yeleklerin arkasına magnet yapıştıracağım. alanlar onları buzdolabınada yapıştıracaklar. ayrıca badem şekerinin kilosun 8 tl.. içlerine koymak için ve isimlerinide yazdırdım.sergen&tuna biz geldik yazacakk

ewet bebiş istiyoruz cok guzeller .bende cok özendım ............hepsi birbirinden tatlı ..ama bana daha erken demi..........

canım benim teşekkür ederizzz....canım bunları annem ve kayınvalidem ördüü.. çok ince iş.bende şeker işlerini yapacağım.. 48 gün kaldı canım.. şimdilik oturuyoken yapayım dedim..

ya arkadaşalr bu bel ağrısından öleceğim yaaaaaaa........

canım genelde erkek bebek bekleyenlerde sırt ve bel ağrısı çok olu4 der büyükler. belki kocakarı lafı ama paylaşmak istedim..

pamuğumm geldim canım yok gitmedim dra falan kafamı karıştırmak istemedim. sonuçta kendi doktorumda tek bi başına bişey ifade etmiyor dedi. allah korusun biey çıksa nolacak aldırcak değilim ya((meleğim iyi benim hepimizin birbiri için duaları sayesinde hepimiz sağlıklı evlatlara sahip olacağız allahın izni ile.. :1hug:
ewet hymarry bu el ayak izi tablosunu nerden bulabılrız..............ben sekerleri kendım yapacam allah izin verirse..............
el ayak tablıosunu irem bebede görmüştüm ama fiyatını hatırlamıyorumm..
oh be şükür deseydin şimdiy3e kadar aklı nerdeymiş yaa:mymeka:

bebiş istiyoz valla verdiğin sitedeki ürünler çok uygun geldi fiyat olarak bana hmde sepet hedieliymiş. benim için çok erken şu an. inşallah fiyatları aynı kalır..

canım nerelerdeydin yaaa..bizi merakta bırakma..canım benimde annem olmasa yapamam.süslemeleri ben yapacağım. bakalım nasıl olacak.canım bel ağrısı bu haftada böyleki bakalım büyüyorlar neler olacak.. bugün iyiyim ama

kızlar selam................evet o sıtede cok guzel uygun sekerler var...............

bizde geldik kızlar

wavy hoşgeldin oh mis neler aldın neler aldın hadi anlat tatlımcım uzattım bacaklarımı bekliyom hevesle :sm_cool:

bebiş istiyoruz evet güzel görünüyor sitedeki şekerler ..senin örgülerde şirin olmuş canım.. bu arada bidahaki dr kontrolüne giderken pekmez içmiycem bu seferde yerinde durmuyo minikler bişey ölçemiyo dr ama süper oluyo ordan oraya :lepi:

angel baby hoşgeldin canım sanki görünmüyodun uzun zamandır banamı öyle geldi napıyosunuz

canlar hoşgeldi,nizzz.. her sabah benimkiler kıpır kıpırlarrrr...şekerler içinde teşekkürler....

eee kızlar nerdesinizzzzz çıkın ortayaaaa,,hymarry naptın kızz hallettinmi işleriniii zemuszemus

kızlar bu arada becerebilirsem anı defterinide kendim yapacağım bakalım. çok beceriksizim ama bakalım.. perşembe yada cuma başlarım

men geldimmmm kızlarrrr arkadaşımı ziyaret ettim oğlusu küçücüktüüüü güsel güsel oturdukk

biz de geldiik,çok kalmıycaz kaçıcaz,
wavyciğimin cicilerine baktım biraz,maşallah ne ballı kız yaaaakaydirigubbakcemile3

bebişim bu resim yavrunun resmimii,ben koyamadım avatara bu renkli resmi,hata veriyor anlamadım yaaa,maşallahh..

egelii canım vallaha gittimm,mislerr gibi kahvemi içtiim,hastane odası süsleyen bir mağaza var onlarla konuştuumm,anamm neler var neler,hastane konum kesinleşirse ve istediğim hastane olursa bunu yaptırıcam,olmazsa hiç girmiycem bu işe,inşallah Allah gönlümüze göre versiinn hepimizinn,
bebek günlüğü buldum sonra,26 ve 29 liraya iki seçenek vardı,ikişer tane almaya param yetmedi,ben de hiç almadım..

dırımkızı tek gebelikmiydi arkadaşın,ikizdi diye hatırlıyorum,anlatsana nasıllardı?

pamuğum nasılsın canım?ağrıların devam ediyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…