Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

sağol teyzesi,bak bu fotomuz 25+3e ait teyzesi,ne kadar net değil mi,
şimdiye ne kadar büyümüşlerdir kimbilir..

günaydın canlar . hymarry sorma canım kocişi gönderdikten sonra uykum kaçtı.. birazdan azxcık şekerleme yaparım:))

günaydın canlar . hymarry sorma canım kocişi gönderdikten sonra uykum kaçtı.. birazdan azxcık şekerleme yaparım:))

ben de imkan yok daha uyuyamıyorum..
hele bu gece hiç uyuyamadım,gözlerim acıyor ama bilmem uyuyabilirmiyim..

hymarry canım sen nasılsın? geceleri artık uyunmuyor dimi:sinifsinif:
of canım yaaa,şu hastane işi kafama bir takıldı gece bir uyandığımda,artık Serdar Beyle konuşuyorum,eşimi ikna etmeye çalıyorumm,bilmem nee,
bir ara kafayı yiycem sandım,,
bir de artık tuvaletlerim 45 dakikaya düştü,tam uyuyorum,tekrar tuvalet sancısıyla uyanıyorumm:1no2:
canım beniimm allahım nazarlardan korusun.şimdi kocaman olmuşlardır.
cümlemizin yavrularını Allah sağlıkla bağışlasın inşallahhh,
çok sağol canımmopuyorumnanaktan

canım benim sana dediğimide düşün derim. iki alternatifin olsun kendşnden gelirse nisa serdar beyişn verdiği tarişhş beklerse medical olabilir. kendini fazla kasma hayırlısıyla herşey yoluna girer. sağ salim kucağımıza alalım gerisi boş güzelim..opuyorumnanaktan
ay bende geceleri zırt pırt tuvalete kalkıyom uyku diye bişey kalmıyor.. bide bu sıralar mothercare mağazasına taktım her gece rüyamda alışveişe gidiym oraya:kedi: çok yorgunum çoookkkkaydirigubbakcemile3

hee valla onu da düşündüm dün gece inanmafoldumben
ileriye yönelik bişeyler de almak çok iyi olur,montumuz falan yok mesela..
arıycam ama bugün ben de,bakalım ne diycekler..
eşimin kafasına yakın yer çok yattı,bir eşyan eksik olsa,aileden birini gidip alıp bırakmak gerekse git gel kolaymı diyor,her yönden haklı,
dün bir hastane süsleme yerine gittim,http://www.tatlitelas.com.tr/ baksana buraya,ya çok heveslerim vardı,biliyorsun,orada olmazsa hiçbişey yapmıycamm:umursamaz:

Son düzenleme:
wavy im benim nasılsın kız vurguncu seni? 2 dakika gireyim dedim çıkacağım şimdi.Nasıl keyfin sağlığın,iyimisin?

Hymarry sen nasılsın?Demek 45 dk. da bir kalkıyorsun öyle mi wc ye?Allah yardımcın olsun inş.Hastane konusunu hallettin mi?Ben adresini verdiğin yere, bebek şekerlerimi yaptıracağım.Eve şekerleri getirirken de bebek puseti yapmışlar,onda getirecekler.50 lira veriyorsun sepete depozito olarak,teslim ederken alıyorsn paranı ama sunumu çok şık oluyor.Hastane süslememi de onlar yapacak.Orada bir bayan var çok ilgili biz çok memnun kaldık ondan.

aaaaa evet canım Şule hamındır belki,
dün biz de bu anlattığın her ayrıntıyı konuştukk,herşey çok güzel düşünülmüş,bayıldıımm,işte medikal park olursa,oraya muhakkak alıcam inşallahh
ama olmazsa nisa gibi küçük bir hastane olursa da sıkış tıkış hiç gerek yok,
off diyorum ya,çok heveslerim vardıı,fotoğraflarından lohusa şerbet takımına kadar herşey çok güzel olcaktı,ama orası olmazsa da yapmıycam bişey ne yapayımm
evet canım tuvalet molaları artık o kadara kadar indi..Tam uyuyorum,yine tuvalet ihtiyacıyla uyanıyorum,zaten her kalkmak ayrı bir dert,en azından havalar serin gidiyor hamdolsun,,işte öyleee..
Sen nasılsın canım?Balkonun olduu,arkadaşın da gitti mi,yoktun bir ara ama misafirin olduğunu biliyordum,sormadım seni..

herkese gunaydın...............hymary canım az kaldı guzel sona ınş hersey guzel gıdecek.........cadı kızların kucagında olacak ınş.................
wavycım hangı adres dedığın yer tel yazsana ınş ılerde bende oraya yaptırım.ç........... hangı modele karar verdın..................hayırlı ugurlu ols

Balkonum bitti.Arkadaşım bende.Ablamlar yeğenler bende.Yoğunum çok ne kadar bir şey ellemesemde her geçen gün gücüm gidiyor hymarry ya..Ben ne kadar evde otursam o kadar iyiyim sanırım.Hymarry Benim akrabam nisa da yapacakmış doğumunu.Maddi durumu oldukça bozuk.Ben özelde yapacağını duyunca şaşırdım o yükü kaldıramayacağı için,Diyor ki sgk karşılıyormuş masrafını.Doğrumu bu?Ne kadar dediler sana doğum ücretini orada?

hergeçen gün ağırlaşıcaz canım,bak göbişimi koydım topiğe,bi ilk sayfada 23+3 resmim varmış,bir de şimdiki,ne kadar farketmişş

canım bedava yapmıyorlar tabi,875 lira ikiz bebek ücreti alıyorlar,650+225 ikinci bebek fiyatı canım..
bizim alternatif olarak orayı tercih etme sebebimiz hastane sahibi karşıda da Medipolün sahibi benim velim olan insanlar..
Böyle bir durum olunca onları aradık,bizimle hastanede çok ilgilendiler,
eşim hani erkek mantığı doktorun mezuniyetini ve bize gösterilen özel ilgiyi örnek veriyor ama ben de bir kadın gözüyle hani odalar büyük olsun,ferah olsun istiyorum ve bbu konuda anlaşamıyoruzzz

muallimim iydir canım,işte hastane konusunda yazdığım gibi kararsız kaldık,eşimle uyuyşamıyor mantıklarımız..
Onun dışında tabi ağırlık var artık,fakat hamdolsun ki havalar serin gidiyor,,böyle canımm
sen nasılsın?bebeklerinin ense kalınlıkları ölçümü ne zaman,belki cinsiyetleri hakkında bi ipucu verirler..
demstock mağazasını soruyorsan canım,yaklaşık 4-5 sayfa öncesinde ben adres ve numara yazmıştım,,

selam kızlarrrr şimdi hastaneden geldimm kan ve idrar tahlili isstemişti dr um.öğleden sonrada sonuç alınacak birde gelirken sağlık ocağına uğrayıp tetenoz aşını oldum..baya yoruldum yaaa..kahvaltı yapıcam sonrada biraz uzanırımm..görüşürüz kızlar..öpüyorum hepinizii... opuyorumnanaktan

hymarycım ınş hayırlı bı karar verırsınız..............hastane cok onemlı.................benım ense ölçumlerı gecn hafta oldu canım çok şukur hepsı çok ıyı cıktı............doktorum su an sorun yok dıye tek tek ınceledı.............bakalım ınş herseuy ıyı olur..............ben hastane olaralk medıcanadan şımdılık memnunum...........sskda var..............bakalım kısmette ne var hıçbısey ıonceden bellı olmaz yınede.............ben bebek sekerlerını old yeruı sormuştum dedığın adres onunlamı alakalı.................

hymarycım ınş hayırlı bı karar verırsınız..............hastane cok onemlı.................benım ense ölçumlerı gecn hafta oldu canım çok şukur hepsı çok ıyı cıktı............doktorum su an sorun yok dıye tek tek ınceledı.............bakalım ınş herseuy ıyı olur..............ben hastane olaralk medıcanadan şımdılık memnunum...........sskda var..............bakalım kısmette ne var hıçbısey ıonceden bellı olmaz yınede.............ben bebek sekerlerını old yeruı sormuştum dedığın adres onunlamı alakalı.................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…