Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kuşum bunlara bakmam lazım ama yaaa,
dün güzel bir lohusa takımı daha aldım,gecelik sabahlık,
hergün bir eksik düşüyor kafama inan yaaa,
bir de kahve içeyim şöyle yerinden misssss gitmişken aradan çıksın,içime oturdu vallaa

şaka yapiom kızz çık tabii azz kaldıı bebişlerin gelmesinee,,onlar gelmeden eksikleri hallet tabiii,,kahveni içmeyide unutma içerkende beni hatırlaaaa :jeyyar:

süpersinnnnnnnnnnnnnnnnnnn kaydirigubbakcemile5

burçincim nediycem sana dün bu fetal eko işini konuştuk,,bursada bu işi en ii yapan tek kişi yalçın hocaymışş ama fiyatı yüksek geldii bizee 750-1000 tl arasıymışşş :1shok: ee tıp fakültesine gitmekde istemiozz çünkü orasıda 10 kere çağirio ve bekletioo insanı,, o yüsden bize yine izmir yolu göründüüüü... bilgin olsun istedim tatlım... kaydirigubbakcemile2

neeeeeeeeeee 750-1000 miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:1shok:
ya yuh yaaaaaaaaaaa

yavaştan bir hazırlanıp çıkıyım ben yaaa,
cidden kafama takıldı şu işlerr..
Görüşürüz kızlarrr..

birmax.com mutlaka bakın kızlarr şekerler için
hymaryy hiç çıkmana bile gerek yok..hem ucuz hemde güzel..

hymaryy ve kızı olacaklar özellikle o sayfada bez bebekler varrr.. kızlar gelin beraber yapalım hem size güzel kahvede yaparr falda bakarım.. toplanın gelin bana

süpersinnnnnnnnnnnnnnnnnnn kaydirigubbakcemile5

burçincim nediycem sana dün bu fetal eko işini konuştuk,,bursada bu işi en ii yapan tek kişi yalçın hocaymışş ama fiyatı yüksek geldii bizee 750-1000 tl arasıymışşş :1shok: ee tıp fakültesine gitmekde istemiozz çünkü orasıda 10 kere çağirio ve bekletioo insanı,, o yüsden bize yine izmir yolu göründüüüü... bilgin olsun istedim tatlım... kaydirigubbakcemile2

evet yalçın kimya çok harika bir doktor ama çooooook pahalı ben de biliyorum ve gitmedim o yüzden..ama giden arkadaşlarım doğuma kadar ki süreçte çok çok memnun kaldılar taki doğuma kadar çünkü bir tek acıbademe gelirim diyor ve 5000 liralardan bahsediyor diye duymuştum sezeryan için..o yüzden çok arkadaşım aylarca yalçın beye gidip doğuma başka hastanede başka doktora gittiler..
peki bişey dicem bu fetal eko nedir pardon?cehaletime ver ama hiç bilmiyorum :))

evet yalçın kimya çok harika bir doktor ama çooooook pahalı ben de biliyorum ve gitmedim o yüzden..ama giden arkadaşlarım doğuma kadar ki süreçte çok çok memnun kaldılar taki doğuma kadar çünkü bir tek acıbademe gelirim diyor ve 5000 liralardan bahsediyor diye duymuştum sezeryan için..o yüzden çok arkadaşım aylarca yalçın beye gidip doğuma başka hastanede başka doktora gittiler..
peki bişey dicem bu fetal eko nedir pardon?cehaletime ver ama hiç bilmiyorum :))

evet canım çok ii bi hocaa ama çok pahalıı ee bimeyen duymayan yok onu,,neysee biz ona gidemeyiz,,fetal ekoya gelincee 22-24 haftalar arasında yapılan ve bebklerin kalbini bakılann test kalbiyle ilgili herşeyi en iice deteyına kadar inceliolar kan akışını seviyesini hzıznı kalp kapakçığını vs vs yani sırf kalbiyle ilgilenilio vede önemli bi testmişş.. blöe tatlım..

evet canım çok ii bi hocaa ama çok pahalıı ee bimeyen duymayan yok onu,,neysee biz ona gidemeyiz,,fetal ekoya gelincee 22-24 haftalar arasında yapılan ve bebklerin kalbini bakılann test kalbiyle ilgili herşeyi en iice deteyına kadar inceliolar kan akışını seviyesini hzıznı kalp kapakçığını vs vs yani sırf kalbiyle ilgilenilio vede önemli bi testmişş.. blöe tatlım..

anlaaaddııııımmmmm..kız çok önemli bir testmiş o zaman..fiyatı makul olan ama doğru düzgün bir yerde yaptırmak lazım o zaman..aman canım iyice bir araştır işinin ehli birine yaptır..
offf bir yandan da bizim bebekliğimizde ultrason bile yokmuş diyorum ama tabi gelişen çağa ayak uydurup teknolojiden ve tıptan faydalanmak lazım..ahhh ahh..
sağlıkla gelsin minişlerimiz inşallah.. :Saruboceq: :Saruboceq:

anlaaaddııııımmmmm..kız çok önemli bir testmiş o zaman..fiyatı makul olan ama doğru düzgün bir yerde yaptırmak lazım o zaman..aman canım iyice bir araştır işinin ehli birine yaptır..
offf bir yandan da bizim bebekliğimizde ultrason bile yokmuş diyorum ama tabi gelişen çağa ayak uydurup teknolojiden ve tıptan faydalanmak lazım..ahhh ahh..
sağlıkla gelsin minişlerimiz inşallah.. :Saruboceq: :Saruboceq:

evet tatlım önemli bi test o yüsden izmire gidicemm.. hakkaten yaa eskiden ultrason bile yokmuşş şimdiki veletler çok şanslı yaaa kaydirigubbakcemile3

evet kızlar ılk gebelıgımde yalcın beye gıttım doguma kadar,,,
ucretlerı cok yuksek,,,ve cok evhamlı panık yaptırıyor ınsana,,,
acıbadem dıyor baska bısey demıyor adam yaa,,resmen parası olan gelsın dıyor yanı.....
bu arada prof.fiyatları genelde hep boyle yuksek,,,
ben doktor olsam batarmısım,,,
kendımı meslegıme adayıp,yeterkı cocuk sahıbı olsun dıye insanlar helak edermısım kendımı,,,, CADIARZU

egelıcım sunuda belırtmek ısterım dısardan atıp tutanlar fıyat konusunda cok oluyor,,kendın muaynanesını arayıp bızzat sekreterıyle konus fıyatları ogren,,,telf.verebılırım,,,
ben bu gebelıgımdede gıttım ona,,bana 400 dedıler muayne ucretı dısardan bırılerı,,,
gıttım 200 aldılar ve bu aylık ucret,1 ayda kac kere gıdersen gıt aynı ucret ,,,ınsanı karalamak ıcınde bınbır turlu sey uydurabılıyorlar,,,

Son düzenleme:
çekirgeler hoşgeldin attlım ama ben çıkıorum birazz belim ağrıdı gelirim 1-2 saat sonra öpüyorum siziii opuyorumnanaktan

005ame.jpg

aman aman pek guzel olmus,,,maşallah
sımdı sızden bende ozendım,evde bos bos oturacagıma toptancıdan alıp hazırlasammı acaba dıye dusunuyorum,,,

X