Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

bebişim patikler yelekler ve şakerin süper yaaa kaydirigubbakcemile3

canım benim yok internetten buldum..benim evde tarayıcığım olmadığı için koyamıyorum.. ama çok ttalı bak öpüyorlarr..

sağol canıminannın benim yeteneğim olsa yani örme gibi ben sizede yaparım..isterseniz toplanın gelin bana annem örsün biz süsleyelim..şaka değil bu arada

hymarry cim biraz ağrıdı bugün ama dünkü kadar şiddetli değil. sağlık ocağına gitmiştim aşıya dr ye sordum baskı yapıyordur o yüzden ağrıyordur dedi. bakalım artık cumartesi kesin endne olduğunu öğreniriz. sanırım sitirahat gerekli yoruldukça yürüdükçe gezindikçe artıyor çünkü..

sende ne güzel gezmişsin maşallah inşallah istediğin hastane olur kayvende afiiyet olsun şekercim sengözlerimebaksanab o cicilerde harika sizde gidin valla Hymarry cim gelridir nasıl osla bidaha ararsan söylerlerdir gününü saatini :teselli:

sağol canıminannın benim yeteneğim olsa yani örme gibi ben sizede yaparım..isterseniz toplanın gelin bana annem örsün biz süsleyelim..şaka değil bu arada

bizde ankaradan hızlı trene binip gelirmişiz sonra çalkalana çalkalana turfanda olurmuşuz ay ordanda demstocka gider talan edermişiz heryeri ay ne hayaldi ama :roflol:

anladım canım sıkıntını,demek dikkat edicen,
ahanda ben bugün bi göbek koyayım dasize nasıl bir yükle gezindiğimi görün hihihhiihkaydirigubbakcemile3
canım bişeyler istedimi pamupum o şeyi yerken içerken kendimden geçiyorum nasıl bir tad almaysa artıkk,süperdi gerçektenopuyorumnanaktan..
sen de bu gidişinde belki cinsiyetini öğrenirsin diğer yavrunun..

yüzde 99 erkek oda hymaryyim tek yumurtayızya.. bakalım artık hayırlısı inşallah.. açıkçası eşim doğana kadar gözümle görmeden inanmam diyor delikafadulden Allahım sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize..

ay o iştahı tahmin edebiliyorum kuzularında mest oluyodur içerde yerim ben onları yaaa.. hadi koy resmini herkes seninde bugün yarın doğuracağını düşünüyomu bana acıyarak bakıyolar valla hiçte bile ben gayet memnunum bikere kaydirigubbakcemile2. süper bişey Oy oyy meleklerimize maşallah

merhaba kızlar bizler çok iyiyiz alişim ömerim çok nazarlanmışş okuya okuya bitirmedilerrr

arkadaşımın bir kızı bir oğlu var kızı yoğum bakımda

oğlu 2 kilo doğdu neyseki 2600 olmuş küçücükkkk yawwww sankiiii benim öle doğmamışşş paşalarım uslu durdularrr alişşş tabiiii biraz yayamazlık yaptıııı

hmm tek yumurtaysanız haklısın canımm,Allah gönlünüze göre versinn canım yaa,,
valla kuzular da anlarına benzerse yandıkkaydirigubbakcemile3
ayrıca bana millet bilakis hemen doğurcakmışım gibi değil,40 ı bulucaksın diyorlar,manyak gibi geziyorum da çünkü:kedi:

canım nazarlanırlar tabi,
ben bile o gün çok korktum ya yavrulara bişey olursa,nazarım deydi sanarlarsa diye valla,bilmem evde nasıllardı buluştktan sonra,ama çok okudum sürekli valla..

canım nazarlanırlar tabi,
ben bile o gün çok korktum ya yavrulara bişey olursa,nazarım deydi sanarlarsa diye valla,bilmem evde nasıllardı buluştktan sonra,ama çok okudum sürekli valla..

tatlımmmmmmmmm benimmm hiç öle düşünmedim yaaa bişii olmadı amaa

bugün gittiğimm yerdede nazar deymedi sokakta gören ikizmi onlar ,ikizmi onlar demekten oldu bencee

selam kızlar selam bebiş istiyoruz şekerlerine tek kelime hayran kaldım doğum yapınca yanına geleyimde bende alayım şekelrerden :) dün karşıya geçtim beykozdaydım kız kardeşime gittim yeğenimi sevdim bol bol yürümeye başladıda bu ayın 28 inden doğumgünü var yaşına girecek ay bana ne uzak geliyo o günlerrr

bende bugün ikili test için kan verdim ense kalınlığını ölçtüler 1.1 çıktı kan değerleri ile bi hesap yapacaklarmış ya nasıl olacak ya aldı beni bi kuşku tahlil sonucuda 1 hafta sonra çıkacak offff

arkadaşlar iyi geceler.....

bugün dr da gebelik haftamı tekrar hesapladık... benim bundan önce gittiğim dr son adet tarihine göre hesaplamıştı. buna göre 21+5 oluyorum... bu dr um transfer tarihine göre hesapladı... bundada 21+0 hafta oluyorum....sizde hangi tarih baz alınmıştı?

bebişlerimin kilolarını öğrendim bugün... biri 368 gr. öbürü 468 gr çıktı... bu haftada ortalama 400 gr olmalıymış... dr iri olan küçüğün yemeğini çalıyor galiba dedi... ama ben yinede çok üzüldüm... sizde bu denge değişebiliyormu? yoksa doğuma kadar o bebişim hep böyle küçükmü kalacak?

hadi size tatlı rüyalar..............

günaydın kızlarrr,
gece hiç uyuyamadım,kafamda şu zorunlu hastane değşikliği çıkmadı bir türlü,bir ara çıldıracak gibi oldum,hayırlı bir seçim için dua edin noolurr..

cananım hayırlı olsun canımm,ölçümün harika,fakat biz ikizlerde kan testinin yanıltıcı sonuç verdiğini biliyoruz doktorlarımızdan,yani bize direk ayrıntılı usg ile somut ense kalınlığı ölçümü yaptılar,ama bilemiyorum senin işinifisfisfis..
Sroun yoksa güzel deee:sm_confused:

can bebeğim her hamilelik son adet tarhine göre hesaplanır,bizimkinin transferi biliniyor diye o tarihi hesaplanan burda var mı bilemiyorum,okuyanlar cevaplayabilirler,ama benimki s.a.t e göre hesaplandı.
Bebeklerin kilosu demişsin,bu kilolar değişebilir canım,bazen alta geçiyor bir bebek,orda gelişemiyor üstteki gibi mesela,ya da başka durumlar olabiliyor aralarındaki kilo farkı açılarak devam ediyor,yada bazen ortalamanın altında kalabiliyor,bazen de hızla kilo alabiliyorlar, o hiiiiiçç belli olmuyor canım..
Benim yavrularında aralarında hep bir kilo farkı oldu,sonuçta bir rahatsızlık sebebi değilse hiç te takmam kafama,ama bu son randevumuz arasında bir sebeple 4 gün fark olmuştu o 4 günde biri 200 gr. a yakın biri 150 grama yakın kilo almışlardı.Bazen de hızla kilo alabiliyorlar.
Takma kafanaaa,onlar işlerini bilirler..

tatlımmmmmmmmm benimmm hiç öle düşünmedim yaaa bişii olmadı amaa

bugün gittiğimm yerdede nazar deymedi sokakta gören ikizmi onlar ,ikizmi onlar demekten oldu bencee

ayyy evettt,kız millet kendi kucağındaki arabasındaki çocuğu bırakıp senin yavrulara bakıyorlardı,bir ara ben rahatsız olmuştum,annene de söyledim hatta,sen kasadaydın:1no2:..
Allaha emanet yavrular yaaa

herkese günaydın ..

benim haftamda son adet tarihime öre hesaplandı canım..iki bebek arasında farklar oluyor canım bazen fark kapanıyor bazende aralarında fark olarak doğuyorlar. sen sıkma canını önemli olan haftalarını doldurmları..opuyorumnanaktan

günaydınn kızlar ve yavru kuşlarr...
canancığım beklerim gel doğum yapmadanda gel... sanada yapalım.hymarry canım bir an önce halleolur inşallah.bu arada foton harikaa...allah bağışlasın.canbebek benimde sata göre ayarlandı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…