Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

canım benim nedemek aynı yollardan geçtiğim için seni çok ii anliorumm destek olabiliosam ne mutlu bana opuyorumnanaktan

bu arada diğer topikte ( ikiz hamişlerin göbüşeri topiğinde ) resmim var beni ordan görebilirsin hem sende koyarsan az çok tanışmış oluruz dimii yerimseniben

tamam bakarım şimdi..ama ben resim koymayı bilmiyorum..resim çektirince yüklerken danışırım size anlatıverirsiniz olur mu?şimdi nasılsa anlatsanız da aklımda tutamam :))

tatmm tatlım olurrr kaydirigubbakcemile5

çekirgelerrr sen nasıl oldun tatlım yaa iimisin keyifler nasıl opuyorumnanaktan

kızlar bunlar içimde balık gibi yaa kıpır kıpırlarrr acaip gıdıklaniorummm kaydirigubbakcemile3

şu göbişlerin resimlerini gönderdik ama niye yüzleriniz yok yahu,,,
ben yine obiçim heryerim meydanda yaniii,,,
ne utanmazım,,,,,:kedi:

maşallah egeli fıstık gibisin..
kızlar ben bugün iş yerimize yemeğe gidicem..uzun zaman sonra ilk defa çıkıyorum keyfi olarak..çok heyecanlıyım..hemen 1-2 saat çıkıp gelicem..eşim yarım saate gelip alıcak beni..
gidip bi giyiniyim olur mu?sayfam açık..
fırsat bulursam gitmeden gelirim yine ok?

kızlar bunlar içimde balık gibi yaa kıpır kıpırlarrr acaip gıdıklaniorummm kaydirigubbakcemile3

benim yine son birkac gundur cok sakınler,,,arada hafıfcene hissettiriyorlar kendılerını o kadar,,,onlarda anaları gıbı habıre yatıp uyuyorlar herhalde,,,
cok sukur agrım sızımda yok,,,uslu uslu dursunlar işte teeee 35.haftaya kadar...

mersi tatlımm :kedi:

sende en kısa zamnda koyda senide tanıyalım ok kaydirigubbakcemile5

mersi tatlımm :kedi:

sende en kısa zamnda koyda senide tanıyalım ok kaydirigubbakcemile5

akşam eşime çektiririm foto..

bu arada çok özendim size ben haliyle daha hiç hissetmiyorum varlıklarını..ultrason da olmasa ben miyim hamile diye düşünücem yahu..

benim yine son birkac gundur cok sakınler,,,arada hafıfcene hissettiriyorlar kendılerını o kadar,,,onlarda anaları gıbı habıre yatıp uyuyorlar herhalde,,,
cok sukur agrım sızımda yok,,,uslu uslu dursunlar işte teeee 35.haftaya kadar...

bizdede tam tersi uyku sorunu var uyuyamiyoruz bi türlüü sırt ve bel ağrım okadar fazlalaştıkii anlatamm dönerken bile acı çekiommm ama varsın olsun,,dediğin gibi 35-36.haftaya kadar dursunlarda ben ağrı çekmeyede uykusuz kalmayada razıyım..
opuyorumnanaktan

akşam eşime çektiririm foto..

bu arada çok özendim size ben haliyle daha hiç hissetmiyorum varlıklarını..ultrason da olmasa ben miyim hamile diye düşünücem yahu..

ayy tatlım benim seninkiler daha çok ufaklar annesii ama merak etme bi kıprdamaya başlasınlarr hiç durmıycaklar ozamndaaa kaydirigubbakcemile2

canan2508 selam
biz seninle tanışmamıştık..kendinden bahsetsene birazcık..

tanışalım tabi hayatım bende ikiz annesiyim sizler gibi pardon anne adayıyım desem daha doğru olacak ben öğretmen değilim ama eşim sizin meslektaşınız matematik öğretmeni ben muhasebeciyim geçen haftaya kadar çalışıyodum bu pazartesi itibari ile evdeyim akşamları girip okuyup sözüm varsa söyleyip çıkıyorum bizim cinsiyetlerde daha belli değil kısaca ben böyle işteee siz bandırma bursalılar hep böylesiniz sanırım egelide senin gibi muhabbet seviyo hymarry gidince yerini egeliye bırakıyo topiği o yönetecek ondanda sana kalı topik ev sahipliği kaydirigubbakcemile5

maşallah egeli fıstık gibisin..
kızlar ben bugün iş yerimize yemeğe gidicem..uzun zaman sonra ilk defa çıkıyorum keyfi olarak..çok heyecanlıyım..hemen 1-2 saat çıkıp gelicem..eşim yarım saate gelip alıcak beni..
gidip bi giyiniyim olur mu?sayfam açık..
fırsat bulursam gitmeden gelirim yine ok?

havada serin,,bol keyifler sana tadını cıkar,,,:cokacimcoook

X