Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

canım çalışmazsam olmaz maddi anlamda olmaz..benim ailem her zaman yanımda ama nereye kadar.. ayrıca birikimlerimi bu bebişlere verdim helal olsun onlara

kızlar bu arada ben öleceğim meraktan..
bu bebişlerin cinsiyetini öğrenmeme daha çok var mı?ne dersiniz?
daha çeyreğindeyim hamileliğimin ama ölüyorum meraktan..
ne zaman öğrendiniz cinsiyetlerini meleklerinizin?

oooooooooooooo ben 18 hafta ve 20 haftada öğrendimmmmm

ben de özel okuldaydım ve ayrıldım işte canım,dediğin gibi yavrularla beraber başlarız tekrar kısmetse..
ev işleri için birini düzenli olarak almak şart,Rabbim imkan versin herrkesee:Saruboceq:

bana haftada 1 gelen bir ablamız var zaten..yemek hariç herşeyi yapıyor sağolsun..istersen yemek de yaparım diyor ama ben mutfağıma kimseyi sokmayı istemiyordum..ütü,temizlik yetiyordu ama şimdi belki yemek bile yapması ve haftada en az 3 gün gelmesi gerekecek sanırım..bakalım..Allah herkese yardımcı olsun..hiç kolay değil..ikiz bebeklerin masrafları da ikiz oluyor galiba :))

haklısın canımşimdi doğmalarını bekliyorum.. ben şimdiden ağlıyorum.inan bunu bile yazarken gözüm dolu dolu.. allaha büyük konuşmayacağım ama onlar bana bunu yaşatırlarsa affetmeyeceğim..ve yıllardır erkek özlemiyle yanıp tutuşan bir aile.. ilk erkeleri

kızlarr benn geldimmmm içerde uzaniodumm,,sonra canımız bişiler istedi hemen babamızı arayıp siparişimizi verdikk oda hemen şıp diye geldii bizdee afiyetle yedikkkk zemuszemus

burçincincimmm yoga hiç yapmadım hamilelikten önce bende düzenli olarak spor yapiodumm ama hamileliğim baoyunca daha hiç yapmadım yoga çok faydalı diye duydum o yüsden sordum yapan varmı diye..

ayyyyyyyyyyy ikiside ağladı mama diye alişin biberonunun altına battaniye koydum öle yiyor

hymaryy bence kiloları çok iyi ben senin haftandayken 1800 1700 gr daydım ama 33 de doğum yaptın unutma ve bebeklerim iki hafta önden gelişiyordu......

çok iyiler 2000 gr ve üzeri oldumu yırttınız kızlar solunumda problem yoksa küvez yok...hymaryy sen ciğer geliştiricini ol tatlım doktordan iste yada oldunmu bilmiyorum ama bu iğneyi olup ve erken doğan bebeklerde solunum probleömi olmuyor takip ediyorumda

bu mesajını kaçırmışım canım,
iğne için doktorum sakıncalı bir durumda yapmayı uygun görüyorum nasılsa takip altındasın demişti,ama tekrar değerlendirelim gerekirse..
seninkilerin mşallahı varmış,benimkiler içind eiyi diyorsan çok önemli değil gerisi..

oooooooooooooo ben 18 hafta ve 20 haftada öğrendimmmmm

neee bir bu kadar daha mı geçecek?çokmuş yaa..
benim bir arkadaşımla aramızda 4 hafta var o tam 12. haftada öğrendi ama tek onunki ondan mı acaba :uhm:
ben de öğrenmeme az kaldı diye sevinmiştim..tühh..

kızlar akşamdan beri inanılmaz mide ekşimem var... içimden bişey kopuyor sanki... arada krampta giriyor mideme... ne oldu bana ya... reni şurup içtim banamısın demiyor.... offffffffffffffff.....

reniii bende hiç işe yaramamıştı gavizgon u yada talcid i tavsiye ederim tatlım çok daha faydalılar...

haklısın canımşimdi doğmalarını bekliyorum.. ben şimdiden ağlıyorum.inan bunu bile yazarken gözüm dolu dolu.. allaha büyük konuşmayacağım ama onlar bana bunu yaşatırlarsa affetmeyeceğim..ve yıllardır erkek özlemiyle yanıp tutuşan bir aile.. ilk erkeleri

hem çok üzüldüm tatlım :çok üzgünüm: hem de çok kızdım :eek:klava: Çok üzgünüm çoook
nasıl anneyi yavrularından ayırmayı göze alabilirler..vebal bu yaa..
tatlım bence vardır bir kolayı takma kafanı dur bakalım gün doğmadan neler doğar..

kızlarr benn geldimmmm içerde uzaniodumm,,sonra canımız bişiler istedi hemen babamızı arayıp siparişimizi verdikk oda hemen şıp diye geldii bizdee afiyetle yedikkkk zemuszemus

burçincincimmm yoga hiç yapmadım hamilelikten önce bende düzenli olarak spor yapiodumm ama hamileliğim baoyunca daha hiç yapmadım yoga çok faydalı diye duydum o yüsden sordum yapan varmı diye..

evet çok faydalı özellikler normal doğum yapma ihtimalin varsa..çünkü yoga bir nevi nefes eğitimi demek..

burçin benimkiler 11. haftada gösterdi..

hadi yaa çok sevindim.inşallah ben de erkenden öğrenirim..çok merak ediyorum da laelaelaelaelae

reniii bende hiç işe yaramamıştı gavizgon u yada talcid i tavsiye ederim tatlım çok daha faydalılar...

tatlım sen baya baya ilaçkullanıyorsun maşallah..
zararı yok muymuş bunların bebişlere :uhm:
ayy her an yeni bişey öğreniyorum sizden yahu..

valla burçincim ben en başından beri dünyanın ilacını kullandım çünkü şikayetlerim hiç bitmedi kabızlık,,kusma,,mide yanması,,üzüntü-stres,,alerji,,kanamalar vs vs o yüsden çok ilaç kullandım...

valla burçincim ben en başından beri dünyanın ilacını kullandım çünkü şikayetlerim hiç bitmedi kabızlık,,kusma,,mide yanması,,üzüntü-stres,,alerji,,kanamalar vs vs o yüsden çok ilaç kullandım...

anladım tatlım sağlık olsun..

dırımkızı yine işe daldı,ya bu kız düşüp bayılacak birgün diye korkuyorum heekaydirigubbakcemile3

burcinim en sağlıklı ve kesin olarak ancak16-18-20 haftalarda öğrenebiliyorsun,bak bizim burda yanılmıyorsam 25 haftalık bir pamuk var,o daha birininkini öğrenemedi bi türlü,düşün,hiç belli olmaz..
canım ayrıca doktorun bir ialç veriyorsa o kullanlmasında zarar olmayan bir ilaçtır,sakıncası olmaz,

canbebek ben de gaviscon içiyorum öyle bir durumda,dakikasına kesiyor valla

X