Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

ayy burçinn geçen senelerde her hafatsonu bursaya alışverişe gezmeye sırf yemek yemeye gelirdikkk ama şimdiii nerdeee,neyse şu bıcırıklar bi doğsunn getircem inş bursaya...koruparka,asmerkeze,zafer plazaya vs vs... opuyorumnanaktan

hymarrycimmm valla takmiom artık dr umuuu maden suyu içiorumm oh beeeeeeeee :lepi:

ooooohhh şifa olsun çıtır annemeopuyorumnanaktan,,
o sodayla olcak iş olsaydı burda bazı topiklerdeki çocuk düşmanı millet o yavruları kıyıp aldırıcaklarına, soda içer düşürürlerdi bebeklerini:eek:lmaz:

ayy burçinn geçen senelerde her hafatsonu bursaya alışverişe gezmeye sırf yemek yemeye gelirdikkk ama şimdiii nerdeee,neyse şu bıcırıklar bi doğsunn getircem inş bursaya...koruparka,asmerkeze,zafer plazaya vs vs... opuyorumnanaktan

oooo alışveriş yapılacak her yeri biliyorsun maşallah..yarı bursalı olmuşsun artık sen :))
ben de beklerim..hem bebeklerimiz arkadaş olurlar ne güzel olur..

okudum tatlım ART'a da gitmeyi düşünüyorum..orası da acıbadem gibi otel gibi,temiz ve alakalı bir yer mi?biraz anlatır mısın tatlım?

burcıncım art gıttım prof.osman orda,,kucuk cok modern, muayneden baska bir ıslem yaptırmadım,,onemlı olan yogun bakım unıtesının olması canım benım,orda muayne olup dr.osmanla acıbademdede dogum yapabılırsın..tabıı burayı actıgı ıcın orayla anlasmasını kesmısmıdır bılmem...art de pembe mavi gibi yogun bakım ünitesi olacagını zannetmiyorum,,,
bende pembe mavıyı doguma kadar olan sürecte tercih ettim,sonrası allah kerim,,,cmt,sorucaz doktora olası erken dogumda nereye gıdelım dıye soylerım sana...

burcıncım art gıttım prof.osman orda,,kucuk cok modern, muayneden baska bir ıslem yaptırmadım,,onemlı olan yogun bakım unıtesının olması canım benım,orda muayne olup dr.osmanla acıbademdede dogum yapabılırsın..tabıı burayı actıgı ıcın orayla anlasmasını kesmısmıdır bılmem...art de pembe mavi gibi yogun bakım ünitesi olacagını zannetmiyorum,,,
bende pembe mavıyı doguma kadar olan sürecte tercih ettim,sonrası allah kerim,,,cmt,sorucaz doktora olası erken dogumda nereye gıdelım dıye soylerım sana...

tamam canım bir öğren bakalım..merakla bekliyorum..sen bir haberdar et beni de ben de ona göre bir karar vereyim..bir de osman beyin acıbademle anlaşması var mı hala öğrenebilir misin rica etsem?ona göre boşuna gitmeyeyim diyorum..bize yoğun bakımlı,donanımlı küvözlü bir sağlık merkezi lazım biliyorsun ve tertemiz olmalı..ona göre araştıralım derim ben..
bu arada sosyal güvencen var mı?

bu mesajını kaçırmışım canım,
iğne için doktorum sakıncalı bir durumda yapmayı uygun görüyorum nasılsa takip altındasın demişti,ama tekrar değerlendirelim gerekirse..
seninkilerin mşallahı varmış,benimkiler içind eiyi diyorsan çok önemli değil gerisi..
valla cnm pat diye sancılanırsan (allah korusun) o iğne nasıl yapılackamış o zaman cnm sorsaydın o iğne iki doz cnm 12 saat ara ile olunuyor ve 24 saat geçmeliki faydalı olsun
bence ısrarla iste arakdaşım 37 haftasında oldu bu iğenyi ki üstelik tek bebekti bişey olmaz yani .....artı faydası varrrr
neee bir bu kadar daha mı geçecek?çokmuş yaa..
benim bir arkadaşımla aramızda 4 hafta var o tam 12. haftada öğrendi ama tek onunki ondan mı acaba :uhm:
ben de öğrenmeme az kaldı diye sevinmiştim..tühh..
cnm herkesin farklı oluyor benim göbüşş yağlıydı azcuk geç gördülerrr sen çıtırsan erken görülür belki

sağol dırımkızı mafoldumben

cnm üzülmeee iç gaviskonu mutlu ol ahhhh ben şarapcı gibi içerdim ondan ama doğum sonrası attım bütün şişeleri

dırımkızı yine işe daldı,ya bu kız düşüp bayılacak birgün diye korkuyorum heekaydirigubbakcemile3

burcinim en sağlıklı ve kesin olarak ancak16-18-20 haftalarda öğrenebiliyorsun,bak bizim burda yanılmıyorsam 25 haftalık bir pamuk var,o daha birininkini öğrenemedi bi türlü,düşün,hiç belli olmaz..
canım ayrıca doktorun bir ialç veriyorsa o kullanlmasında zarar olmayan bir ilaçtır,sakıncası olmaz,

canbebek ben de gaviscon içiyorum öyle bir durumda,dakikasına kesiyor valla

mryycimm cnm ne yapam uyudular çamaşırımı astım ikinci postayı attım inan uykuları benim için iş demek .....bazen beynim ruhum çok yoruluyor mola için anneme kaçıyorum işte.....................................

bide eşim sen evde ne yapıyorsun yorulmuyorsun tavrı takınınca cinler periler tüm şeytanii şeyler aklımda dönmeye başlıyor aksam yaptı aynısını bütün gece mamaya onu kaldırdım........bugünde çocukları yıkamadım aksam o gelince yıkayacam
çok severim eşimi ama böle tavırlara hiçççç gelmememm
ooooohhh şifa olsun çıtır annemeopuyorumnanaktan,,
o sodayla olcak iş olsaydı burda bazı topiklerdeki çocuk düşmanı millet o yavruları kıyıp aldırıcaklarına, soda içer düşürürlerdi bebeklerini:eek:lmaz:

kızlar hergün bir kere bazen kaçamak yapıp ikikere soda içtimmmmmmmmm içinn koç gibiler maşallahhhhhhhhhhhhh

c.tesi misafirlerim var şöle basit tuzlu şeylere ihtiyacım var yemek bölümüne transfer olayımmm

4 aylıkken yani..neyse sağlıklı olsunlar da bekleyeceğiz artık napalım..daha şimdiden başlıyor sabretmek baksanıza nasıl kutsal olmaz annelik..

benım 18 de bellı oldu,,göstermedimide göstermiyor,açmıyor bacaklarını yaramazlar,,,
benim iki kız ama doktor hala biri için net demedi düşünsene 22 haftadayım,,,
birinin bacakları hep kapalı pek utangaç,,,bu kadar nazlandı diye kızsa babası nazlı koyalım bari ismini dedi, aman dedim bide isminin anlamınıda tasırsa yanarız,,,fazla naz asık usandırır........:emir_bebek:

cnm herkesin farklı oluyor benim göbüşş yağlıydı azcuk geç gördülerrr sen çıtırsan erken görülür belki

canım boyum 1.65 cm kilom şu an 53..aslında sıskayım ama göbüş yapım azıcık haliyle..belki erken gösterirler o zaman..neyse kısmet diyelim..sağlık olsun da..

oooo alışveriş yapılacak her yeri biliyorsun maşallah..yarı bursalı olmuşsun artık sen :))
ben de beklerim..hem bebeklerimiz arkadaş olurlar ne güzel olur..

ay inş neden olmasın yaa evet geçen senelrede bursalı olmuştum ama şimdi biraz uzak kaldımm aman olsun aramız 1 saat zatenn yine gelirimm senide buraya beklerimm
kaydirigubbakcemile5

benım 18 de bellı oldu,,göstermedimide göstermiyor,açmıyor bacaklarını yaramazlar,,,
benim iki kız ama doktor hala biri için net demedi düşünsene 22 haftadayım,,,
birinin bacakları hep kapalı pek utangaç,,,bu kadar nazlandı diye kızsa babası nazlı koyalım bari ismini dedi, aman dedim bide isminin anlamınıda tasırsa yanarız,,,fazla naz asık usandırır........:emir_bebek:

kısmet diyip sabır ve merakla bekleyeceğiz yani canım..

hymarry sen ne öğretmenisin?ben ingilizce..istanbulda bildik bir okulda mı çalışıyordun..ben evlenmeseydim açı ya da eyüboğlunda çalışmayı çok isterdim..

tamam canım bir öğren bakalım..merakla bekliyorum..sen bir haberdar et beni de ben de ona göre bir karar vereyim..bir de osman beyin acıbademle anlaşması var mı hala öğrenebilir misin rica etsem?ona göre boşuna gitmeyeyim diyorum..bize yoğun bakımlı,donanımlı küvözlü bir sağlık merkezi lazım biliyorsun ve tertemiz olmalı..ona göre araştıralım derim ben..
bu arada sosyal güvencen var mı?

maalesef yok cok üzgünüz bu yüzden,,cok masrafları oluyor allah yardım edecek ınsallah...
bu arada biz 3 bursalı ıkız annesi görüştük biliyormuydun..burdan tanıstık...
hatta biri dogum yapmıs ona oturmaya gittik,,ama cok tesaduf oldu hepımız ıhsanıyede ve bırbırımıze 5 dk.mesafede oturuyormusuz,,,ve hatta kevserle tanısık bıle cıktık,,,bıgun yemeye gıttık bulvarda atmosfere,,,sen ıyı ol bende ıyı olayım bıgun bulusalım sende gel,,,
kevserın esı ızınde bu yuzden bu aralar pek gozukmuyor ortalıkta...

ay inş neden olmasın yaa evet geçen senelrede bursalı olmuştum ama şimdi biraz uzak kaldımm aman olsun aramız 1 saat zatenn yine gelirimm senide buraya beklerimm
kaydirigubbakcemile5

yuppiiiiiiiii zemuszemus
benim de bekarlığımın yazları erdekte geçti opuyorumnanaktan
hatta geçen sene annemler yine ordaydı biz de tatil dönüşü uğrayıp 1 gece kaldık ama hiç eskisi gibi değil..çok bakımsızlaşmış,çok üzüldüm..postanenin kampı bile harabe olmuş..ne agrigentonun havası kalmış ne torontonun..üzüldüm keşke biri el atsa da eskisi gibi olabilse..

yuppiiiiiiiii zemuszemus
benim de bekarlığımın yazları erdekte geçti opuyorumnanaktan
hatta geçen sene annemler yine ordaydı biz de tatil dönüşü uğrayıp 1 gece kaldık ama hiç eskisi gibi değil..çok bakımsızlaşmış,çok üzüldüm..postanenin kampı bile harabe olmuş..ne agrigentonun havası kalmış ne torontonun..üzüldüm keşke biri el atsa da eskisi gibi olabilse..

evet aynen dediğin gibi inş en kısa zamnda düzeltirler bu durumu... demek buralara kadar geliosun negüsell inş tanışırız bigün seninlede çekirgeler ledeee opuyorumnanaktan

maalesef yok cok üzgünüz bu yüzden,,cok masrafları oluyor allah yardım edecek ınsallah...
bu arada biz 3 bursalı ıkız annesi görüştük biliyormuydun..burdan tanıstık...
hatta biri dogum yapmıs ona oturmaya gittik,,ama cok tesaduf oldu hepımız ıhsanıyede ve bırbırımıze 5 dk.mesafede oturuyormusuz,,,ve hatta kevserle tanısık bıle cıktık,,,bıgun yemeye gıttık bulvarda atmosfere,,,sen ıyı ol bende ıyı olayım bıgun bulusalım sende gel,,,
kevserın esı ızınde bu yuzden bu aralar pek gozukmuyor ortalıkta...

şöyle diyim o zaman biz çınar pastanelerinin sahibiyiz bursada..hele bir iyileşelim sizi zevkle ağırlarım o zaman olur mu..hem yemek yeriz hem tatlı..biliyorsundur bulvardaki şubemizde yemek de var..ben size çok yakın oturmuyorum malesef..çekirgedeyim askeri hastanenin orada..ama arzu ederseniz eve de beklerim.. :1hug: :1hug: :1hug:

evet aynen dediğin gibi inş en kısa zamnda düzeltirler bu durumu... demek buralara kadar geliosun negüsell inş tanışırız bigün seninlede çekirgeler ledeee opuyorumnanaktan

ayy çook isterim canım inşallah..
bana çok destek olan arkadaşlardan birisin..helalleşmek isterim..

aaa azıcık kişi kalmışız..bir de misafirimiz var..
misafir kimsin gel gel sen de katıl..

hımmm tatlımı damardan girdin vallahi...cokacimcoook
biz ihsaniyeli olarak aksamları sırayla dolasıyoruz ordakı mekanları,,,
iyi olalım hele birde görüşürüz inşallah,,,

canan2508 selam
biz seninle tanışmamıştık..kendinden bahsetsene birazcık..

ayy çook isterim canım inşallah..
bana çok destek olan arkadaşlardan birisin..helalleşmek isterim..

canım benim nedemek aynı yollardan geçtiğim için seni çok ii anliorumm destek olabiliosam ne mutlu bana opuyorumnanaktan

bu arada diğer topikte ( ikiz hamişlerin göbüşeri topiğinde ) resmim var beni ordan görebilirsin hem sende koyarsan az çok tanışmış oluruz dimii yerimseniben

X