Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

Hymarry cim hoşgeldin ama gitmişsin bile :KK43: umarım günün güzel geçmiştir .. sn kismenin yöntemine bakmassın zaten en güzel yoldasın bütün gelişmelerininde takipçisiyim arkandan ilerliyoruz hayırlısıyla.. evet artık iyice ağırlaşmaya başladık yavaş yavaş zorlaşıyor ama en güzel taraflarınada yaklaşıyoruz inşallah.. o gençlik aşısı konusundada amin diyorum aynen rabbim akıl fikir ihsan eylesin insanlığa..

kaswa cım ah ah dediğin gibi olsaydı ama napalım sağlıkla gelsinde yavrularımız veririz nasıl olsa hatta ben eşime vitrindeki elbiseleri gösterip bak bi doğuruyum Allahın ziniyle şu elbisenin içine girecek kadar zayıflıycam diyorum oda hemen atlıyor okadarda istemem diye :) ama şimdiden kendimi motive ediyorum hemen spora başlıycam bitkisel kremler sürücem çatlaklarıma kahve limon masajı yapıcam incecik anne olucam :) çok heves ederim incecik çıtır görünen annelerede :kedi: herşeyin hayırlsıı düşündüğüm şeylere bak yerimden kalkıp oturmakta güçlük çekiyorum karnım aksılıyor düşündüğüm şeylerde neyin nesi hey Allahım yarabbim :kedi: tekrar Allah rahmet eylesin canım göremedi babalarımız ama inşallah çocuklarımıza anlatıcaz dedelerini onlarda tanıycak hep dua edecekler..

burcinn canım güzel şeyler düşün az sabredince hepsi geçicek düşünsene agulayıp bugulayan miniklerimiz için herşey :dance:

bu arada eşim kızıyor pc başında değilken hık mık edip sızlanıyomuşum buraya oturunca takır tukur yazıyomuşum :) haklımıdır nedir buraya oturunca sanki unutuyorum ağrımı sızımı :kedi:

merhaba kızlar kimseler beni sormuyoırrrr bozuluyorum heee:eek:lmaz::umursamaz:

neysemm amma konuşmuşsunuz yawww ....başa gittim okuyayım diye ama olmadı başım ağrıyo

bugünde koşturmacadaydım valla .........sabah çocukları doyurmakla martona başladım kendi kahvaltım çocukların biberonları bulaşıklar...evi süpürmek ,ütü yapmak ve aralarda çocuklarla ilgilenmek mamalarını hazırlmaak yedirmek ,yemek yapmak ve çocukları yıkamak aksam olunca pelt oluyorum evin düzeni kaçmasın diye devamlı bişeyler yapıyorum ama çok yoruluyorum çocuklar uyuynca iş uyanınca onlarla oynamak ....bide diyetim var tabi heröğün yemeğimi hazırlıyorum uygun yemekler pişiriyorum......yürüyüşümü yapamıyorum halim kalmıyor kızlar eşimde manyadın sen diyoo bu kadar koışmayada yürüme diyo.....

devlet hastanesinden memnun kalmayanlar ...özeli önermeyeneler ..kilo problemleri

ben özel hastane ile başladım tedaviye gebeliğe ama devletle bitirdim....
özelde o kadar para dökmeme karşılık hiç güzel ilgi görmedim
devlette çok ,iyi davranış gördüm temizdi tam 40 gün yattım doğum yaptım çıktım doktorlarda ebelerde hemşirelerde çok iyiydi.....

kiloya gelince ben 84 gebeliğe başladım 95-96 ile bitirdim eve geldiğimde ise 82 idim....kilolar gidiyor kızlarrrr......

hepinizi çok öptüm koca göbüştenn

dirimkızı o tempo ne yoğun öyle maşallah okurken nevrim döndüüü delikafadulden en iyi zamanlarımzı bunalr deseneee oyy oyyyyy

sen fazla kilo almamışsınki canım ya maşallah hepside gitmiş nerdeyse bende kalıcak sanki hepsi kendime aldım gibi geliyo aman hayırlısı artııık

dirimkızı o tempo ne yoğun öyle maşallah okurken nevrim döndüüü delikafadulden en iyi zamanlarımzı bunalr deseneee oyy oyyyyy

sen fazla kilo almamışsınki canım ya maşallah hepside gitmiş nerdeyse bende kalıcak sanki hepsi kendime aldım gibi geliyo aman hayırlısı artııık

pamuğumm nereden biliyon tatlım kendine aldığını gerçi benim herşey karnımdaydı cnm arkadan bakınca hamiş gibi değildim önden bakınca duba gibiydimm
erkek olduklarından karnım sivri idi armut gibi

hee bu arada bunlar iyi günler diyecem ama benim hamişliğim kötü geçtiği için bu yaşantımı tercih ediyorum ve içimdeki meleklerimin dışarıdaki tadı çok başka pamuğum o uyuyuşu bakışları gülmeleri içimdeki sevgi pınarı nasıl coşuyor anlatılmaz cnm

evlat çok başka bişeymiş gerçektennn çokkkkkkkkkkkksenağlamasenağlama

mutluluktan ağlarmı insan derdim ben onlar gelmeden hep acılardan ağladım şimdi ise mutlulktan gözlerim doluyorrr.............ayyyyyyyyy çok duygu yüklüyüm yawfss:nazar:

kızlar allah annelerimizi babalarımızı başımızdan eksik etmesin. benim annemde memleketten sırf bana bakmakiçin geldi. bebeişler transfer edildi yanımda hala yanımda doğumdan sonrada 40 gün sonra inşallah bir sorun olmazsa memlekete gideceğiz..1 ayda orada kalacağım..ohhhhhhhhhhhh çok mutluyum çok özledim babnnemi dedemiii..babamda 15 ağustos gibi gelecek

ne büyük sevinç allah ayırmasın canım.... ben bizimkilerle aynı şehirde oturuyorum... bizimkilerinde ilk torunları olacak... bu bebekleri okadar çok istemişlerdiki..... allahım bozmaz inşallah.... :Saruboceq:

20 haftalarında 2kilo alan kızlar hepinizi canı gönülden kıskanıyorummmmm

yok ben kıskanmıyorum ama canım :) yedimde aldım valla kendim ettim kendim bulduum etmeyede devam ediyorum cezamda bu işte kötükedihüso
pamuğumm nereden biliyon tatlım kendine aldığını gerçi benim herşey karnımdaydı cnm arkadan bakınca hamiş gibi değildim önden bakınca duba gibiydimm
erkek olduklarından karnım sivri idi armut gibi

hee bu arada bunlar iyi günler diyecem ama benim hamişliğim kötü geçtiği için bu yaşantımı tercih ediyorum ve içimdeki meleklerimin dışarıdaki tadı çok başka pamuğum o uyuyuşu bakışları gülmeleri içimdeki sevgi pınarı nasıl coşuyor anlatılmaz cnm

evlat çok başka bişeymiş gerçektennn çokkkkkkkkkkkksenağlamasenağlama

mutluluktan ağlarmı insan derdim ben onlar gelmeden hep acılardan ağladım şimdi ise mutlulktan gözlerim doluyorrr.............ayyyyyyyyy çok duygu yüklüyüm yawfss:nazar:

canım yaaaa insan nasıl duygulanıyor hayırlısıyla bizde evlatlarımızın bakışlarını gülüşlerini uyuyuşlarını herşeylerini birebir izleriz inşallah..

zor günelr yaşadın ama değdi dimi canım elbette yanımzıda olduklarını tercih edicez bizlerde ama şimdi rahatız o bakımdan yatıyoruz genelde bide iş yapmayıncada kimse ayıplamıyor yemek yapmıyoruz eşlerimiz yardımcı oluyor bakalım sonrasında nasıl değişicek hayat.. benimkilerde erkek allah izin verirse ama yuvarlak gibi sanki karnım yağdan olsa gerek :kedi:

Allahım mutluluğunuzu hiç bozmasın canımmm hep gül emia rtık ağlama :1hug:

kızlar ya yorgunluktan pc başına gecemiyorum hep okuyorum yazdıklqrınızı
kaswacım benimde babam yoksenağlama annem ramazan başında gelecek inş.:dance:
arkadaşlar benimde ayak tabanlarım çok agrıyor kendi kendime diyorum benmi naz yapıyorum yoksakaydirigubbakcemile3
kızlar ben 14 haftalığım 51 kiloyla hamile kaldım şimdi 58 kiloyum
sizce biraz hızlı mı kilo almışmhihoyyyt kilo takıntım yok ama 30lu haftalarda 9kilo
alanları duyunca sasıyorum kendimekaydirigubbakcemile3

eselcim bence hızlı gidiyorsun... daha sonraki haftalarda daha çok kilo alırsan o tabanlarının ağrısından duramazsın... benim ayaklarım çok şişiyor o yüzden tabanlarıma basamıyorum inan... sonra zorlanırsın ondan diyom canikom...

pamuğum benim tabi iş konusunda çokkkkkkkkkkkkkk rahatsınız hele bennn amannn ne oo kutup ayusu gibi eylülde bi yattım taaa nisana kalktımm

yat yattt yiyorum diyede üzülme cnm bak bana diyet yapıyorum ama haliyken öle bir derdim yoktuu

inş... buradaki tüm arkadaşlar bebeklerini alacaklar kucaklarına

Ya sorma kaswacım kadın tutturdu çok aldın kiloyu diye,diyetisyene göndericem diye,şöylede bir durum var ki bu kiloyu yiyerek almadım ya hareketsizlikten hep ama anlamıyormafoldumben

ye gitsin be kardaşşşşşşş.... dr unada böyle yaparsın.. lülülülülülü ne yani kilo alınca bakmayacakmı sana... doğurtmayacakmı seni

arkadaslar vucud sadece kılo almıyor sısıyor ve suda topluyor unutmayın,yedıklerımıze tabıkıde dıkkat etmemız gerekıyor ama, hamılelıkte yemekte daha bı baska yaw....dogumda cok gıdıyor ve bebıslere kosturmaktan bıseycık kalmaz......bırde hamurısı kılosu almıyorsanız hiiiiiiiiiiiiiiiç korkmayın........bol proteın,sebze,meyve kızlarrrrr,,,,,,proteın bebege kılo aldırıyor........

X