Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

hemen dert etme canım ya 2 küvez varmış hayırlısıyla inşallah onada gerek kalmaz kafana takma sen dua ve moral depola yeter..

ben mayıs ayını konyada geçirdim canım 1 mayısta gelmiştim konyaya 30 mayısta döndüm o zmaanlar zor dönemlerimdi yattım annemlerde aşeriyordum .. doğumuda annem çok ısrar etti konyada olsun diye ama ben burayı seçtim yine bilemiyorum bakalım hayırlsıı..

suya gelince çok içemez oldum bende çabucak şişiyorum. sende bence okadar fazla zorlama kendini. karpuz yemekte işe yarıyormuş birazda suyumuzu onalrdan alırız inşallah susuz kalmaz bebeklerimiz..

offf kafam çatlıyr ali bi ağlama krizine girdi sormayın gitsin yaaaa

bende ona baktıkca güldüm ağlamıyor mahsus bağrıyor yaa balkona attım kendimi oyuncağını koydum şimdi ona bağrıyo kocam gelemdi karnım acıktı yaaaaaaaaaaa

pensesim canım içim yanıyır benim belki 4 litreyi bhuluyordur benim gerçekten.Bidon gibi hissediyorum,o damacanaların çifti üç gün yetmiyor bize hahahahkaydirigubbakcemile3

pamuğumm
hoşgeldiinn,canım bir özele ilk selam verip herhangi bir bağlantın başka bir doktorun selamı olmadan gittiğinde kesinlikle ikisinin birden cinsiyetini kesinlikle söylemiyorlar,tekrar gel meraktan diye,işte özele hoşgeldin canım,yani onu da kesinlikle görmüşlerdir,26.haftaya gelmişsin,ultrasonuna ben baksam ben bile görürüm yanikaydirigubbakcemile3,bir sonraki sefere görürler göreceksin..
Bebeğin gayet sağlıklı canım,diğeri de en fazla 50-60 gram fazla yada eksiktir,o da bu hafta için gayet iyi,sen şimdi bundan sonra kilo almayı gör bak.Benim kızların biri 1286 gr,biri 1424 gr. yanlış hatırlamıyorsam..

dırımkızı valla Allah kolaylık versin,şimdi o yavru ısrarla susmayınca ne yapıyorsun mesela?

Hymarry cim haklısın canım ya sinir oluyorum aslında bu duruma nasıl kullanıyorlar insanları sağlık için bebekleri için insanın gözüne görünmüyor ama cidden zor Allahım herkeze yardım etsin. zaten benim sosyal güvencem yoktu o yüzden devlet hastanesine gidiyordum daha uygundu orası ama ilgi malum. bide burayı deneyelim dedim ama öyle ahım şahım farkıda yok ordan oraya gönderip duruyorlar işte adım başı para. Zor zor zor işte..

ya biliyomusun şekercim ilk zaten dr kiloyu söyleyince aklıma senin minik şeker kızlar geldi okumuştum yazdığında kilolarını :) hayırlsıı bakalım inşallah büyürler daha bana küçük geldiler sanki heralde onca kiloyu kendime almışım ben şimdi aynaya bakınca anladım geç oldu ama biraz :) dombili dombili kollar hele sırtım filan sanki duvar olmuş uyyy yaa :)

neyse hayırlısıyla miniklerimiz gelsinde sağlıcakla .. cinsiyetini bilmemek daha güzelmiş sanırım çok heyecanlıydı şimdi bi garip tuhaf oldum açıkçası yine hayırlısı elbette..

napıyosunuz kızlar okuduğum kadarı ile hepinizin sağlığı yerinde biraz can sıkıntısı var o kadar egelicim geçecek bu günler çok üzülme bebişlerini düşün

bende keyisizim biraz ya akşamları bi tuhaf oluyorum sabit bi yerim ağrımıo ama sanki heryerim ağrıyo acayip huzursuz keyifsiz oluyorum bi tuhaf yani öpüyorum sizleri

pamuğum inan bazı özel hastane adıyla anılanlar devletten daha da kötü,yani çok lüks bir seçim olmadığı sürece pek çok özel hastanede yoğun bakım ünitesi ble yok.
Biz açıkçası doktorumuz dışında özel hastaneden yararlanmadık hiç,yani bin tane tahlil isteseler hiçbirinin para için değil de sağlığım için istendiğine güvenemem,ama develtte öyle olmuyor,kimsenin senden bir beklentisi olmuyor,bir laıp vereceği yok,ha bu ilgiyi de etkiliyor belki ama özelde de dediğim gibi bir tanıdık,bir doktor selamıyla gitmediğin sürece bir fark yok.
Yani takılma illa özel olsun diye.Bak şimdi doktorumuz 33.haftada gel dedi,burda okuyorum diğer bazı hastaneler 10 günde haftada bir çağıran var yazık,her gittiğinde bir sürü tetkik,gerekli mi yani,h,ç te inanmıyorum.He onu söylüyordum 33.haftada devletten NTS randevusu alıp NTS mi yaptırıp sonucuyla gidicem doktora,dışarda kim bilir ne kadar,devlet imkanı varken hiç umrumda da değil,kuruş vermem valla fazladan..

napıyosunuz kızlar okuduğum kadarı ile hepinizin sağlığı yerinde biraz can sıkıntısı var o kadar egelicim geçecek bu günler çok üzülme bebişlerini düşün

bende keyisizim biraz ya akşamları bi tuhaf oluyorum sabit bi yerim ağrımıo ama sanki heryerim ağrıyo acayip huzursuz keyifsiz oluyorum bi tuhaf yani öpüyorum sizleri

canım sıcaklardan olsa gerek. birde başlarda insana vakit geçmeyecek gibi geliyor onca zamanı düşünüyor insan ama inanki çabucak geçiyor.. hayırlısıyla keyifli keyifli geçer inşallah bu günlerde şekercim :dance:

yapma canım,şimdiden huzursuz olma,tüm psikolojimiz bebeklerimize sirayet ediyor inan..

hymarry cim moral oldun valla . evet ya aynen dediğin gibi ben ne biliyim herkes oraya gidiyorum buraya gidiyorum dedikçe psikolojik olarak etkilenmiştim sanki ben bebeklerim için bişey yapmıyomuşum gibi paraya kıyamıyomuşum gibi geliyordu :kedi: hatta bu yüzden oturup kaç kere ağplayıp miniklerimide üzmüştüm çocukça.. ama anladımki bi farkı yokmuş .. bende şimdide karar verdim devlette yapıcam doğumu hayırlısıyla.. sende en güzelini yapmışsın zaten canım bilinçli olman ne güzel .. hem bilinçlisin hemd edürüstçe bizlerede fikir veriyorsun Allah razı olsun arkadaşım..

birde Hymarry cim sen nst ye önceden girdinmi hiç

anlıyorum seni canım ama çok yersiz takılmışsın,hiç te umrumda değil,benim eşim devlette diş hekimi,özelde de çalışmışlığı var,kendisi diyor ki,doktorlarını toplayıp her gelene en az bu kadarlık bilmem ne yapmadan gönderilmeyecek diyen hastane sahipleri var,nitekim idealist olup ne gerek var diye bu işlere karşı çıkanlar da özel hastanelerde pek tutunamazlarmış,zamanında böyleymiş,şimdi herkesi asla bu kategoriye sokmam,ama ben devletten aldığım hizmetten çok memnunum,
sen de git al hizmetini devletten canım..
daha önce hiç NTS ye girmedim canım.29-30. hafyalardan sonra doktorlar veriyormuş bunu,kalp kardiosu gibi bişey anladığım kadarıyla,yaklaşık 20 dk lık bir dinleme süreci oluyormuş..

şimdi anlaşıldı canım ya dr nin niye okadar çok şeyi bi arada istediği :)

nst istedi benden bugün, araştırdım biraz biliyordumda sanki gerek yok gibi gelmişti banada ..

hayırlısı artık bundan sonra inşallah hepimiz için alışveriş yapasım vardı ama oda geçti artık en iyisi bebişlerimi daha büyütmek için diğer topikte yazdığın tavsiyelere uyup balık süt muzdan faydalanıyım ben
a.s.

şimdi anlaşıldı canım ya dr nin niye okadar çok şeyi bi arada istediği :)

nst istedi benden bugün, araştırdım biraz biliyordumda sanki gerek yok gibi gelmişti banada ..

hayırlısı artık bundan sonra inşallah hepimiz için alışveriş yapasım vardı ama oda geçti artık en iyisi bebişlerimi daha büyütmek için diğer topikte yazdığın tavsiyelere uyup balık süt muzdan faydalanıyım ben
a.s.

zemuszemus ya düşün bu haftada nts mi olur yaa:eek:lmaz:,
üstelik bir şikayetin de yok biliyorum,sordunuz mu ne kadarmış ücreti,pess yaaa:umursamaz:
keyfine bak canım yaa,bu haftadan sonra çok güzel kilo alıyor bebekler boşver sırtını kıçını başını,ye gitsinkaydirigubbakcemile3,bak banadelikafadulden:CüvCüv:
burda senden istenen tetkikleri falan yaz,bak biz öndeyiz biraz hem,hem de bu işlerde objektif sayılırımm

sana doyum olmaz canım..ben çıkıyorum yavaştann..
seni ve yavrularını öpüyorumma.s.

kızlar yarn ayrıldığım işimle ilgili bazı işlerim var,sabahtan o işlerle ilgilenicem,karşıdayım yani,köprü geçicem yinebenneyaptımki
öğleden sonra da misfirliğe davetliyimzemuszemus,
uygun bir zamanda gelebilirsem görüşürüz,,
yarın ben yokken kaynatırsınıaz artıkkaydirigubbakcemile3
yavrularınızla beraber analarını da öpüyorumma.s.

40 civarı bişeydi canım nst..

güzel güzel halledersin inşallah ayrın işlerini şimdiden kolay gelsin tatlımcım sana.. bizde kızlarınla seni öpüyoruz kocaman kocaman :) iyi geceler tatlış pembiş ruyalar :teytey:

kızlar gunaydın.........................guzel bı gun olur ınşşşşşşşşşşşşşşşşşş

günaydın.. güzel dileklerine bende katılıyorum muallimcim inşallah hepimzi için güzel ağrısız sancısız güzel tepikli bi gün olur a.s.:nazar:

günaydın arkadaşlar benim bulantım ilk defa bu gece saat 5 de başladı ne fena bişeymiş bu kusmak kızlar ne kadar sürecek bu bulantı bende sevinmiştim 8 hafta geçti heralde ben bulanmıcam diye :KK43:

valla ben bu hafta rahatladım................dayancan azcık canım ama gercekten can sıkıcı..........ve agzımın tadı hala yok ne yesem acımsı bı tat var dılımde o da ınş gecek................

ınş pamukşekerım...............ya nasıl bı ısım bu kız............burda hamışler var kız senı seker dıye yerler bak............canları ıstıcek bakkkkkkkkk........

X