Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

canım hiç seni üzmek için açmadım valla... ama bişey diycem kitap okumayı denesene..... ben yıllardır kitap okumadan uyuyamam.... hem öyle ağır bişeylerde okuma şu sıralar..... mesela güzel bir aşk hikayesi..... ne dersin.... benim günümü en az üç saatini kitap dolduruyor..... tutsak prensesi okuyorum... boleyn kızı serisinden... enfes bişey.....

hıı eşine puzzle da aldırabilirsin.... hem çok dinlendiriyor, hemde zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsun....
ben birde internette okey oynuyorum.... oda sarıyor beni.....
işte sana birkaç öneri.... kaydirigubbakcemile5

inşallah tatlımmm yaaaa ama gör bakk küvözlük bi olay olmıycakk senin kızlarr annelerine çekmiş bencee opuyorumnanaktan

anlarına çekerlerse 2200 gramı geçemezler.Kız bakma dombili olduğuma 2200 gr doğmuşum ben.Annem ne zaman bütün bir tavuğu pişirmek için kanatlarından kaldırsam sen aklıma geliyorsun der,öyle bembeyaz şeffaf bişeymişimkaydirigubbakcemile3
ama babalarına benzerlerse o zaman kurtardık.Kocam 185 boyunda 105 kilo bir adamdıropuyorumnanaktan

canım hiç seni üzmek için açmadım valla... ama bişey diycem kitap okumayı denesene..... ben yıllardır kitap okumadan uyuyamam.... hem öyle ağır bişeylerde okuma şu sıralar..... mesela güzel bir aşk hikayesi..... ne dersin.... benim günümü en az üç saatini kitap dolduruyor..... tutsak prensesi okuyorum... boleyn kızı serisinden... enfes bişey.....

hıı eşine puzzle da aldırabilirsin.... hem çok dinlendiriyor, hemde zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsun....

kitap süper işyerimseniben
ben bir zamanlar puzzle da yaptım,kafayı yiyiordum,normalde sıkıya uğraşmaya hiç gelemem ama o puzzle işi beni acaip sarmıştı,rüyalarımda parçaları birleştirir olmuştum.
Bir de hala vazgeçemediğim bir scrabble oyunu var,özelden sitenin adını da yazabilirm,süper o da,bağımlılık oluyor..

canım benim beni üzmek için demediğini tabiki biliyorummm..önerilerine gelincee kitap okuyorum zatenn şimdi ayşe kulinin umuta başladım...pc başında çok oturamıyorum hem oyunlardan sıkılıyorummm... puzzle denemedim o olabilir ama yinede evdeeee yinede sıkıcıııııııı mafoldumben ayrıca kuranı harflerini tekrar öğreniorummm,,sonraaa losta başladımm vs vs ama yetmiooo iştee çünkü dışarı 5 dakikalığına bile olsa çıkıppp nefess almak istiyorummm evde boğuluyorum artık yaaaa mafoldumben mafoldumben mafoldumben

günaydın kızlarzemuszemus
cuma günü 4 boyutlu ultrasona girdim,cinsiyetlerini öğrendik bebeklerimin,bi kız bi erkekmişkaydirigubbakcemile5
arkadaşlar sizlere bazı sorularım olacak,bu güne kadar bebeklerimizi hep tek yumurta ikizi olarak biliyoduk,yani 12.haftada girdiğimiz 3 boyutlu ultrason sonucu radyoloji doktoru tek plesanta var yani tek yumurta ikizi demişti,onun yazdığı rapor doğrultusunda kendi doktorumda onaylamıştı,cinsiyetleri hakkında bişey söylememişlerdi,sonraki hafta tatile gittim(13+5) ve tatilde kontrol amaçlı bi doktora gittim,biri kesin kız,diğerini göremedim dedi,bende o zaman ikiside kız,çünkü kendi doktorum tek yumurta olduklarını söylüyo dedim,o da arada zar var,tek yumurta olduklarına emin değilim demişti,şimdi,yani 16+4 te girdiğimiz 4 boyutlu ultrasonda biri kız biri erkek dedi radyoloji doktoru,çift yumurta dedi,ama benim hala şüphelerim var,sizce böyle bişey olabilirmi,yani tek plesanta var derken,nası 4 hafta sonra çift yumurta diyolar,bilen varsa lütfen açıklasın.
bu konuya bu kadar takmamın sebebi ise oğluşumun pipisini gördük,kesin erkek,ama bize verdikleri görüntülerde kızın bacakları hep kapalı,ya öbürüde erkekse diyorum,öncelikle allah sağlıklı ve hayırlısını versin tabiki ama hayatta en çok istediğim şey bı kızımın olmasıydı,şimdi acaba doktor göremedide ondanmı kız dedi diyorum,kafam çok karıştı,bi dahaki randevum 15 gün sonra,acaba başka bi doktora gidip tekrar mı baktırsam,annem cumartesi çıkıp mavi-pembe bir sürü şey almış,ama ben hep ikiside erkek diye düşünmeye başladım artık

canım anlattıklarında yasadığım sadece su oldu senın haftalarında hangı doktora gittiysem bırı kız diğeri erkek dedi 20.haftaya ulastıgımızda bır baktık kı ıkısıde erkek yanı bılmıyorum herseye hazırlıklı olmalısın bence vercekse rabbım hayırlısını versın canım önemlı olan bu

hymarry canım ben soda olarak meyvelı soda içiyorum maden suyundan farkı ne benı doktorumda soda yada maden suyu hakkında bısey söylemedı ben bı arkadasımdan duymustum ve tabı sızlerden

ohh yaaa hem içinn hem gezinnnn kızlar benim sizdenn ne farkımm varrr yaaa anlamıyorummm mafoldumben

bencede canım yaa.boşver iç canım yaa bişey olmaz allahın izniyle bize bişey olmadıysa sanada olmaz allaha emanetler hem senın yasadıklarının bazılarını bende yasadım diyebılırım mesale benım 3 ay boyunca kanamam oldu hamdolsun kı yok artık sendede oldu galıba.ama ben gezmeme devam ettım çokda sakınmadım kendımı valla rabbım hayırlısın versın sakınsanda sakınmasanda olacaksa oluyo zaten

ben sankı hamıle değilimişim gibi hissediyorum kendımı hala enerjı doluyum hareketlerım azalmadı aksıne arttı diyebılırım ne kadar yatarsan okadar ağırlaşıyon canım bunu diyebılırım tabıkı herseyı yapıyom derken ağır kaldırmıyorum belırteyım hamılelığım boyunca tek özen gösterdıgım sey yeme içmem oldu bebeklere ne faydalıysa sevmesemde onu yedım inadına yanı hamdolsun tiksinme gibi bişeyım de olmadı basından berı yedım

bencede canım yaa.boşver iç canım yaa bişey olmaz allahın izniyle bize bişey olmadıysa sanada olmaz allaha emanetler hem senın yasadıklarının bazılarını bende yasadım diyebılırım mesale benım 3 ay boyunca kanamam oldu hamdolsun kı yok artık sendede oldu galıba.ama ben gezmeme devam ettım çokda sakınmadım kendımı valla rabbım hayırlısın versın sakınsanda sakınmasanda olacaksa oluyo zaten

aynen canım ilk 3 ayım çok zordu kanamm oldu ve hep yattım sadece wc için kalkiodum yatağımdann allaha şükür o günler geride kaldı... şimdii en rahat dönemdeyimm bi sıkıntım yok ama bu seferde dr um sıkıooo o yasak bu yasak dieee ve sinirlerim acaip bozuluooo :eek:lmaz: tamm niyeti benim sağlığımı bebğimin sağlığını düşünmek erken doğum riski varsa bile ortadan kaldırmak ama bukadar streslee erken doğum kaçınılmaz olcak sayesindeee mafoldumben

Canım pensesim,meyveli sodaları tercih etmiyorum açıkçası çünkü içinde meyve aroma katkısı var,yani doğal maden suyu gibi doğal değil,bu yüzden,,fakat tabi ben hamilelikte kimseye o yasak bu yasak demeyi de sevmiyorum bana da denmesinden hoşlanmıyorum,o yzden keyfine bak canım..

egeliim canım neden böylesin gerçekten bilmiyorum,anlam da veremiyorum,ben olsam çıkarım kaçarım valla,yani bir noktada bundan başka birşey diyesim gelmiyor.
Bak ban adoktorum başından beri sordum o yasakmı,bu yasak mı,hayır hayrı hayır,abartma,keyfine bak dedi,bundan güzel bişey olur mu yaa,40 tane daha doğururum yani.Bu yasak hali nereye kadar.
Ay üzüleceksin,bana da kızacaklar biliyorum ama yani çok ekstrem bir gebelik geçirmiyorsun gayette iyisin anladığım kadarıyla,giyin kuşan çık gez yorulursan kendin de ay yok ben çıkamıyorum,ama ben de birşey yasaklandımı daha da şeytan kesilirim yani..
Bunu konuş doktorunla ama yaaa..

vee nezamndır burdayımmm benim durumumda olan hiçkimse yokk heleki bu aylardaaa komik olanda bu zatenn.....

ben sankı hamıle değilimişim gibi hissediyorum kendımı hala enerjı doluyum hareketlerım azalmadı aksıne arttı diyebılırım ne kadar yatarsan okadar ağırlaşıyon canım bunu diyebılırım tabıkı herseyı yapıyom derken ağır kaldırmıyorum belırteyım hamılelığım boyunca tek özen gösterdıgım sey yeme içmem oldu bebeklere ne faydalıysa sevmesemde onu yedım inadına yanı hamdolsun tiksinme gibi bişeyım de olmadı basından berı yedım

aynenn,budur işte..
Başından beri tabiki dikkat ettiğimiz şeyler var,o kadar da cahil değiliz,ama gerisi nedir yaani:eek:lmaz:,anlamıyorum bu doktorları,açıkçası bazılarını da resmen işgüzar buluyorum..

Canım pensesim,meyveli sodaları tercih etmiyorum açıkçası çünkü içinde meyve aroma katkısı var,yani doğal maden suyu gibi doğal değil,bu yüzden,,fakat tabi ben hamilelikte kimseye o yasak bu yasak demeyi de sevmiyorum bana da denmesinden hoşlanmıyorum,o yzden keyfine bak canım..

egeliim canım neden böylesin gerçekten bilmiyorum,anlam da veremiyorum,ben olsam çıkarım kaçarım valla,yani bir noktada bundan başka birşey diyesim gelmiyor.
Bak ban adoktorum başından beri sordum o yasakmı,bu yasak mı,hayır hayrı hayır,abartma,keyfine bak dedi,bundan güzel bişey olur mu yaa,40 tane daha doğururum yani.Bu yasak hali nereye kadar.
Ay üzüleceksin,bana da kızacaklar biliyorum ama yani çok ekstrem bir gebelik geçirmiyorsun gayette iyisin anladığım kadarıyla,giyin kuşan çık gez yorulursan kendin de ay yok ben çıkamıyorum,ama ben de birşey yasaklandımı daha da şeytan kesilirim yani..
Bunu konuş doktorunla ama yaaa..

aynı dediğin gibi tatlım extrem bi durumum yok diorum ya enn ii haftalarım aslındaaa ama ben dr uma sorduğumda hayır dioo adam yaaaa böle giderse en son kavga edicezzz :eek:lmaz: çıkamiorum işteee eşim her saat telefondaaa çıksam heralde kıyamet koparr oda bişi olcak die aklı gidioo dr u dinlioo odaaaa mafoldumben

canım galıba doktoru böyle o yasak bu yasak deyınce esıde pınpırıklenmış anladıgım önce eşini ikna et canım bak biz insan değilmiyiz canım geziyozda tozuyozda valla bugün buranın pazarı vardı karış karış gezdım hamıle bi arkadasımla benım eşimde pinpiriklidir ama herseyıde ona söylemem gerekmıyo sonucta kötü bişey yapmıyoz dimi hymarry doğru söylüyo.

bence hepiniz bana göre çok şanslısınızzz kızlarr kıymetini bilinnnn :sinifsinif:

işine karışmak istemem ama ben senın yerınde olsaydım basından berı bu doktoru değiştirirdim canım bu ne yaaa. senı daha çok strese sokuyo adam hamılelıgının tadını bile çıkaramıyon suna bak olmaz kı amaaaaaaa

canım galıba doktoru böyle o yasak bu yasak deyınce esıde pınpırıklenmış anladıgım önce eşini ikna et canım bak biz insan değilmiyiz canım geziyozda tozuyozda valla bugün buranın pazarı vardı karış karış gezdım hamıle bi arkadasımla benım eşimde pinpiriklidir ama herseyıde ona söylemem gerekmıyo sonucta kötü bişey yapmıyoz dimi hymarry doğru söylüyo.

biliorum ben sizee sonuna kadar katılıyorum ama onları ikna edemiyorum olmuyoooooo kızlar olmuyoooo.... :1no2:

vee nezamndır burdayımmm benim durumumda olan hiçkimse yokk heleki bu aylardaaa komik olanda bu zatenn.....

çık yaa çık gez allah aşkına,giyin kuşan dolaş,melek gibi kadınsın,otur bir yerde bir kahve,bir soğuk su iç yaa,ben patlıycam burda:nazar:..

X