Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

neyse canım su gezme tozma olayını kapatalım da senı daha fazla üzmeyelım dimi arkadasım olsun biz varız burada sende orda ol bizle konusuruz vaktının nasıl gectıgını anlamazsın canım

çık yaa çık gez allah aşkına,giyin kuşan dolaş,melek gibi kadınsın,otur bir yerde bir kahve,bir soğuk su iç yaa,ben patlıycam burda:nazar:..

az çok anlamışsınızdır içinde olduğum bu sıkıcı ve korkunç durumu dimii,,bide yaşadığınızı düşünsenizeee,,neyseee kızlarr bu konu uzar giderrrr perşembe kontrolüm var bakalım bidaha konuşmayı deniycem...

evet canım senı gayet iyi anlıyorum senın yasadıklarını bende yasadım ama çok şükür gectı artık ben ozaman bile en fazla kanama durana kadar yatmısımdır canım 3 bilemedın 4 gün sonrasında devam anlayacagın .şimdide iyiden iyiye keyfını çıkarıyorum valla inşallah bu gidişinde sende doktorundan daha olumlu seyler duyarsın bu konuda

hymarrycım bende o maden suyunun tadını sevmıyom yaa ama bebıslerıme yarıycaksa içerım tabı sodayı o yüzden meyvelı terccıh ediyorum canım bakalım

anlamazmıyım yaaa,ne demek,ne demek,
bana biri bunu yeme bunu içme dese ben daha kötü olurum,illa yiycem,illa içicem o olucak..
insan kendini biliyor sonuçta,ay bu konu beni aşıyor sen de daha fazla üzülme en iyisi,bari doktora çıktığında yolu falan uzatınigezin de gezin hahahhah:roflol:

neyse canım su gezme tozma olayını kapatalım da senı daha fazla üzmeyelım dimi arkadasım olsun biz varız burada sende orda ol bizle konusuruz vaktının nasıl gectıgını anlamazsın canım

saolun canım zaten burasıdaa olmasa yani sizlerrr heraldeee kafamda huniyle gezerdimmm :bbo:

hymarrycım bende o maden suyunun tadını sevmıyom yaa ama bebıslerıme yarıycaksa içerım tabı sodayı o yüzden meyvelı terccıh ediyorum canım bakalım

canım önce bardağına yarım limon sık mesela,onun üzerine dök sodayı,oooohh bi köpürüyor,biraz da şeker atabilirsin
doğal olsun dimi herşey..

yok yoook canım benım kafayı yiycek bişey yok demekkı senın içinde böyle olması gerekmıs sende öyle yap olsun sabret diyelım canım bizde senı öptük görüşürüz canım

bugün kan tahlıl sonucum vardı sabah gittim saat 3 gibi gelın alın dediler sonrada zoruma gitti bidaha hastaneye gitmek pazarı dolasmak daha iyi geldı artık yarın alırım sonucu bakalım ne çıkacak gecen aydan bi öncekı ay biraz düşük demıstı doktor sonra ayıptır söylemesı pekmezdı siyahay üzümdü yedı daha fazla özen gösterdım tekrar yükselmış bakalım yarın ne çıkacak bu arada ben bebeklerımın ikisininde hareketlerını ilk defa bugün hissettım diyebılırım biri sağdan digerı soldan vurdu aynı zamanda ilk defa böyle bişey oldu normalde hep sağdan gelıyodu tekmeler sizde nasıl oluyo

iyice okuamdan geçmişi hemen daldım içeri bakalım :)

öncelikle cuma günün gidicektik dr ye randevu alamadık gitmedik moralimiz bozuldu ağladık zırladık :) terslik işte.. sonra kısmet bugüneymiş gittik gördük cinsiyeti
mizi bebeklerimizi :) tabi birisi yine göstermedi kıpır kıpır kaçtı yavrucumun sağdakinede erkek dedi hayırlsıı artık. otomatik olarak ikiside aynı olacak .. epey geç oldu öğrenmemiz ama süpriz olsaymış daha güzel oluyormuş onu anladım.. bilmemezlikte kötüydü ama işte neyse.. Yine Rabbim büyük hayırlısıı artık.. vel hasılı kilolarına gelince kuzumun biri 990 gr ama diğerini ne hikmetse ölçemedi birbirlerine karıştılar ordan oraya kaçtıda durdu.. artık onuda 10 gün sonra öğrenicez inşallah..

penses cim sosyeteye gittind emek ne güzel :) hım üzüm pekmez işe yaradıysa oda iyi ben unutuyorum hep yemeyi.. hareketlerine gelince benimde bi sağ bi soldan geliyor hareketler ama son günelrde aynı anda ikiside tepişmeye başladı . o zamanda çok nefessiz kalıyorum nefesim kesiliyor. hele birde tatlı yersem vede yorulmayıp dinlenirsem daha bi tepiniyo ikisii birden..

egelim cim ay yok çıkma dışarı ben biraz çıktım bugün şimdi ölüyorum ya :KK43: bittim sanki ansı ağrıyor her yerim anlatamam ..

Hymarry cim sen napıyosun tatlımcım maşallah ya kilolarına sağlıklarına kuzularının a.s. 37. haftada süpermiş. bugün ben hastane değiştirdim özel hastaneye gittim ama dr pek iç açıcı konuşmadı erken olabilirmiş filan rahim boyunu sordum sen demiştinya ultrasonla ölçülebiliyomuş diye yok dedi tek olsa neysede ikiz olunca ölçülemez laelaelaelaelae bu nazarlık senin dr ne ve sana şekercim :nazar:

evet canım gezdım dolastım valla çok iyi oluyo evde insan sıkılıyo yaa .sosyeteye değil canım bilmiyon mu salı günü oluyo sosyete pazarı selçukluda pazara gitim canım.evet canım yaa sihay üzüm ile dut pekmezi çok işe yaradı diyebılırım .bu arada maasallah bebısıne 990gr çok iyi bence haftana göre bakalım benımkıler ne alemde bende cumartesı gidicem erkekmiş biri benım bebeklerın ikiside erkek hayırlısı dıyelım arkadasım

haeketlerını hissedince insan bı hoş oluyo yaa karnımı seyredıyom gören manyak der valla bide yalnız kaldıgımda bakıp bakıp gülüyorum cok hareket ettıklerınde ise bi an korkuyom ben yaa ayyy diyip yerımden zıpladıgımı biliyorum valla

ay pensesim salı sandım bugün günelrimde karıştı :) bizim burda sosyete kurulmuş geçerken azcık baktım aklıma orası geldi senide anıt hastanesine gidiyosun sanmıştım neyse karıştırır oldum unutkanlık baş gösterdi ne hikmetse :)

hadi bakalım inşallah güzel haberler alırsın sende cumartesiye .. bende pekmez içip gitmiştim hareket etsinelrd ebakalım diye fazla kaçmış kıpır kıpırdılar bu seferde :)

haeketlerını hissedince insan bı hoş oluyo yaa karnımı seyredıyom gören manyak der valla bide yalnız kaldıgımda bakıp bakıp gülüyorum cok hareket ettıklerınde ise bi an korkuyom ben yaa ayyy diyip yerımden zıpladıgımı biliyorum valla

evet ya hele birileriyle sohbet ederken aniden irkiliyor insan dimi :) çok hızlı tepik attıklarında bende aylayıp vaylıyorum kuzularım korkuyo oy kıyamam :) Allahım çok güzel bişeymiş bu herkes yaşar inşallah hayırlısıyla bizimkilerde sağlıcakla dünyaya gelirler :nazar:

evet canım anıt hastanesıne gidiyorum doğru hatırlıyosun nacıye sandıkçı vazgecılmez doktorum süper yaaaa süperrrr sadece hastanede 2 tane kuvöz varmış o kafama takılıyo okadar doktora gecen gittiğimizde erken doğum olrsa baska bi hastaneye sevk edılebılırsın dedi yok olmazsa zaten burada olacak dedi ondan korkuyorum işte ama anlaşmalı oldugu başka bi hastanesı daha varmış sevgımıymış neymış gidince iyice öğrenıcem canım konyaya en son ne zaman geldın canım bildigim kadarıyla annenler burada oturuyo

benım doktorum bana günde 20 bardak su içeceksın dedi bende hesaplamadım kaç lıtre ediyo ben en fazla 2bucuk lıtre içebiliyorum bi arkadasım 4 içsen iyi olur dedi ama okadarda zorlayamıyorum catlıycak gibi oluyorum zaten

X