Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

bende bebişleri 16-17 haftalarda hissetmeye başladım.şimdi adeta koşuyorlar içerde...meyveyi çok seviyorlar özellikle karpuz favori meyvaları,karpuz yiyiyorum sonrada eşimle izliyoruz tekmeleri büyük eğlence...kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Ciddimisin ya demek karpuz yediğinde tekmeliyorlar.kaydirigubbakcemile3Kurban olsunlar onlaraaaaaaaaaaaa....:nazar:Ne güzel duygular bunlar ya..senağlama çok duygulandım.Maşallah sen erken hissetmişsin ne güzel..Kızlar hala inanamıyorum ya,diyorum ki yıllarca bekledim olacak mı diye?Şükürler olsun nelerden bahsediyoruz.Allah'ım her isteyene versin.inş.....

tatlım ya valla bende nasıl 2 kilo aladım ona şaşişyom ama dr um artık 4 er 5 er alıcaksın dedi :)) takma kiloyu yaaa nasıl olsa doğumdan sonra vermiycekmiyiz boşverrrrrrrrrrrrrrr zemuszemus

haklısın,inşallah veririz hemen,boşvermekten başka yapacak bir şey yok zaten kaydirigubbakcemile3 aman sağlıklı olalım da,biz ve bebişler yeter

herkese merhabaaaa
bende 25+5 haftalık iki tane erkek bekliyorum tek yumurtalarr
ben de mide yanmaları başladı gırtlagıma kadar asit çıkıyor sanki benneyaptımki
birde 50gr şeker yüklemesi yaptırdım 151 çıktı h.sonu 100gr lık açlık kan şekeri testini yaptırıcam bakalım onda ne çıkacak mirmirmirmir
bunlar dışında iyi gidiyor havalarda şansımıza çok sıcak olmuyor bu gunlerde pek çok rahat ettim sıcaklar dayanılmaz oluyordu

maşallah canımm,aramızda yaklaşık 1 hafta var,bizim de iki kızzkaydirigubbakcemile5
mide yanmalrı bu hafatlarda artıyor artık canım,bende söylemesi ayıp soğanlı sarımsaklı yada salçalı tarzda yemekler ile ekşi şeyler yanma yapıyor ama doktorumuz Gaviscon diye bir şurup vermişti,tadı çok kötü ama bıçak gibi kesiyor,bak yine yanıyorkafamçokkarıştı
havaların biraz olsun serinlemesi iyi oldu gerçekten,gece falan hiç uyunmuyordu yaniimafoldumben

tatlım ya valla bende nasıl 2 kilo aladım ona şaşişyom ama dr um artık 4 er 5 er alıcaksın dedi :)) takma kiloyu yaaa nasıl olsa doğumdan sonra vermiycekmiyiz boşverrrrrrrrrrrrrrr zemuszemus
Yaaa 4'er 5'er dedi öyle mi kaydirigubbakcemile2 ben diyorum ki her aya 2 kilocuk alsak ne iyi olur.İnş. vereceğiz doğumdan sonra napalım.Zaten takmaya takmaya bu hale geldim ya,bundan sonra takayı bari.:sm_cool: ay gebercem gülmekten..lülülülülülü

Ciddimisin ya demek karpuz yediğinde tekmeliyorlar.kaydirigubbakcemile3Kurban olsunlar onlaraaaaaaaaaaaa....:nazar:Ne güzel duygular bunlar ya..senağlama çok duygulandım.Maşallah sen erken hissetmişsin ne güzel..Kızlar hala inanamıyorum ya,diyorum ki yıllarca bekledim olacak mı diye?Şükürler olsun nelerden bahsediyoruz.Allah'ım her isteyene versin.inş.....

ben de aynı şeyi düşünüyorum bazen,tüp bebek sırasında iğneleri olduğum zamanlar aklıma geliyor,daha önce kız bebekleri görüp ne kadar üzülürdüm,allahım çok şükür iki kızım olacak inşallah

sadecebu seni ilk sayfamızdaki listeye yazmışmıydık canım?

merhaba canım,artık ağırlaşmaya başladığın dönemdesin.Allah yardımcın olsun.Şekerde gebelikte çıkabiliyor ne yazıkki canım.Dikkatli davranacaksın.Geçmiş olur inş.

evet canım artık kendimi biraz zor taşımaya başladım :emir_bebek:
bebişlerde iyice hareketlendiler artık biri alttan biri üsten hareket halindeler devamlışutarafagitti

ben de aynı şeyi düşünüyorum bazen,tüp bebek sırasında iğneleri olduğum zamanlar aklıma geliyor,daha önce kız bebekleri görüp ne kadar üzülürdüm,allahım çok şükür iki kızım olacak inşallah
Dünyada bundan daha mutluluk verici hiç bir şey olamaz.Allah'ım bağışlasın onları bize.Yavrularım benimmmmmmmmmmm....:nazar::nazar:
İki can yoldaşın olacak inş.Doktor bana cinsiyetlerini söylerken ilk kız dedi.İnan sonrasında koptum bir müddet.Şükürler olsun.Böyle konuşunca yanlış anlaşılmakta istemiyorum.Neticede yıllarca bekledim:Sağlıklı olsunlar en güzeli odur ammaaaaaaaaa ben kızlara bayılırım.Çıldırıyorum kızlara.Allah'ım ne ciciler var onlara göre..Hem kızların her zaman anneye daha yakın olduğunu düşünmüşümdür.Özellikle büyüdüklerinde.

Dünyada bundan daha mutluluk verici hiç bir şey olamaz.Allah'ım bağışlasın onları bize.Yavrularım benimmmmmmmmmmm....:nazar::nazar:
İki can yoldaşın olacak inş.Doktor bana cinsiyetlerini söylerken ilk kız dedi.İnan sonrasında koptum bir müddet.Şükürler olsun.Böyle konuşunca yanlış anlaşılmakta istemiyorum.Neticede yıllarca bekledim:Sağlıklı olsunlar en güzeli odur ammaaaaaaaaa ben kızlara bayılırım.Çıldırıyorum kızlara.Allah'ım ne ciciler var onlara göre..Hem kızların her zaman anneye daha yakın olduğunu düşünmüşümdür.Özellikle büyüdüklerinde.

Kızlar çok güzell,ama çok zor teyzesi,kimlerle karşılaşırlarr,kimden ne duyarlarmafoldumben..
Sen kıyamaz gözüne bakarak yetiştirirsin dee,herkes ailesi gibi olur muu,şimdiden çok dua ediyorum,Allah'ım güzel yazılar yazsıın,kaderleri bahtları da güzel olsuun inşallahh:Saruboceq:

evet canım artık kendimi biraz zor taşımaya başladım :emir_bebek:
bebişlerde iyice hareketlendiler artık biri alttan biri üsten hareket halindeler devamlışutarafagitti

canım sen de bize bilgilerini ver,seni de topiğimizin ilk sayfa listesine ekleyeyim canım..

maşallah canımm,aramızda yaklaşık 1 hafta var,bizim de iki kızzkaydirigubbakcemile5
mide yanmalrı bu hafatlarda artıyor artık canım,bende söylemesi ayıp soğanlı sarımsaklı yada salçalı tarzda yemekler ile ekşi şeyler yanma yapıyor ama doktorumuz Gaviscon diye bir şurup vermişti,tadı çok kötü ama bıçak gibi kesiyor,bak yine yanıyorkafamçokkarıştı
havaların biraz olsun serinlemesi iyi oldu gerçekten,gece falan hiç uyunmuyordu yaniimafoldumben

Aynen benim de şu an acayip sanıyor su içiyorum habire alsın dime ama yok geçmiyor:sinifsinif:
allahtan çogu bitti azı kaldı artık hayırlısıyla bir alsak bebişleri kucağımıza geçicek bunların hepsii alkisalkisalkis

bebişlerimmmm duyun artık benii bende sizi hissetmek istiyorumm herşeyide yiyorum daha ne istionuzzz kaydirigubbakcemile3

inanmıyorum kaydirigubbakcemile3,aynen ben de öyle düşünüyorum.tabii önce akıl ve vücut sağlıkları yerinde olsun.ben hiç cinsiyet sormadım,doktor söyleyene kadar ama kız dedi ya,o an koptum valla.aynen kız bana başka geliyor ne yalan söyleyeyim,eşim de hep kız istiyordu.haklısın,anneye başka kız,biz de 2 kızız kardeşimle annem hep iyi ki 2 kızım olmuş derkaydirigubbakcemile3 allahım isteyen herkese,sağlıkla nasip etsin inşallah

Yaaa 4'er 5'er dedi öyle mi kaydirigubbakcemile2 ben diyorum ki her aya 2 kilocuk alsak ne iyi olur.İnş. vereceğiz doğumdan sonra napalım.Zaten takmaya takmaya bu hale geldim ya,bundan sonra takayı bari.:sm_cool: ay gebercem gülmekten..lülülülülülü

gül gül bende duyduğumda çok gülmüştüm vallaa kaydirigubbakcemile3

bebişlerimmmm duyun artık benii bende sizi hissetmek istiyorumm herşeyide yiyorum daha ne istionuzzz kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 Allah iyiliğini versin,güldürdün benii,
Ben hareket soran herkese 20.haftamı söylüyorum.20.haftam bende her yönden bir miad gibi olmuştu.Hem hareketlerini hissetmeye başladım,hem karnım çıkmaya başladı,hem kilo almaya başladım,bende herşey 20. haftadan sonra çok belirginleşti yani,sen de sabret canım..

allahıma bir değil binlerce kez şükürler olsun bizlere bugünü yaşşattığı için..inş bide zamnında sağ salim doğsunlarda daha ne isterizki dimi kızlar opuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile3 Allah iyiliğini versin,güldürdün benii,
Ben hareket soran herkese 20.haftamı söylüyorum.20.haftam bende her yönden bir miad gibi olmuştu.Hem hareketlerini hissetmeye başladım,hem karnım çıkmaya başladı,hem kilo almaya başladım,bende herşey 20. haftadan sonra çok belirginleşti yani,sen de sabret canım..

allah hep güldürsün canım...

demek 20.hafta önemli bi hafta neyse yaa şurda allahın izniyle 2 hafta kaldı 20.haftayaaa zemuszemus

X