Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

yok henüz başlamadı hemen hemen hergün kremliom ama bilmiommm olurmu olmazmı seninle aramızda 2 gün var kaswacım..

Bende hergü sürüyorum,benimde başlamadı.Evet canım aynıyız seninle,inş.aynı dönemde (36.haftada) alırız kucagımıza Şeniz

inş canım yaaa inan hergün dua ediom..nolur zamnınızda önce gelmeyin die ama takdiri ilahi...

benim oğlan üstte kız alltaa ve oğlan 2 mm önden gidio seninkiler nasıl..

kilo durumun ne alemde kaç kiilo aldın kasık batmaların ve uykusuzluktan başka şikayetin varmı ?

aaa tersten aynıymıs kaydirigubbakcemile3benım de kız altta erkek ustte ama benım kız 2 gun once gıdıyor.Kız cok da hareketli.

kilo durumun ne alemde kaç kiilo aldın kasık batmaların ve uykusuzluktan başka şikayetin varmı ?

Canım ben zaten kıloluydum ama Allah kolayını verecek inş. 2 kilo aldım.Ben birde belimden ameliyatlıyım.Gebe kaldığımdan beri belim tekrar ağırmaya başladı.Son 1 aydır egzersize başladım onunla hafifledi.Gece sağdan sola zor dönüyorum.Böyle gitse şükür.

ya karnım bazen çimdik çimdik oluo meğer o çimdikler onların hareketiymişş dr umda dedi internette de okumuştum ama onun dışında henüz belirgin bi his yaşamadım ama yaşamamız yakındır sölim sana :)) bende bu aya kadar 2 kilo aldıım :)) bakalım nekadar olucam merak ediom... :))

ben kızlarımı 20. haftada hissetmiştim inanamadım 1-2 gün sonra biraz dar bir elbiseyle evde ayaklarımı uzatıp dinlenirken minik minik kımıldadıklarıda görüldü muhteşem bir his.

hatta şeftali yediğim zamanlar biri bir yandan diğeri diğer yandan tıp tıp diye çıkartırlardı kıpırtılarını

arkadaşlar siz nasıl 2 kilo aldınız ya ne güzel,maşallah.ben 7 kilo aldım şimdiden.ki ne hamurişi,ne tatlı yiyorum,canım da istemiyor.ama aldım kilo.imrendim size valla,diyetisyene mi başvursam ben mi hızlı gittim acaba?

Vallahi bende şükrediyorum.Zaten kiloluyum.Ben çok çabukta kilo alırım.Derdim ki ben rahat 20 kilo alırım.Ama böyle giderse inş.çok almam.Ama esas bu haftalardan sonra başlayacak.O yüzden bu aralar dikkat etmeye başladım.Zaten benim işim gücüm meyve.Çıldırıyorum meyveye.

herkese merhabaaaa
bende 25+5 haftalık iki tane erkek bekliyorum tek yumurtalarr
ben de mide yanmaları başladı gırtlagıma kadar asit çıkıyor sanki benneyaptımki
birde 50gr şeker yüklemesi yaptırdım 151 çıktı h.sonu 100gr lık açlık kan şekeri testini yaptırıcam bakalım onda ne çıkacak mirmirmirmir
bunlar dışında iyi gidiyor havalarda şansımıza çok sıcak olmuyor bu gunlerde pek çok rahat ettim sıcaklar dayanılmaz oluyordu

herkese merhabaaaa
bende 25+5 haftalık iki tane erkek bekliyorum tek yumurtalarr
ben de mide yanmaları başladı gırtlagıma kadar asit çıkıyor sanki benneyaptımki
birde 50gr şeker yüklemesi yaptırdım 151 çıktı h.sonu 100gr lık açlık kan şekeri testini yaptırıcam bakalım onda ne çıkacak mirmirmirmir
bunlar dışında iyi gidiyor havalarda şansımıza çok sıcak olmuyor bu gunlerde pek çok rahat ettim sıcaklar dayanılmaz oluyordu

merhaba canım,artık ağırlaşmaya başladığın dönemdesin.Allah yardımcın olsun.Şekerde gebelikte çıkabiliyor ne yazıkki canım.Dikkatli davranacaksın.Geçmiş olur inş.

ben kızlarımı 20. haftada hissetmiştim inanamadım 1-2 gün sonra biraz dar bir elbiseyle evde ayaklarımı uzatıp dinlenirken minik minik kımıldadıklarıda görüldü muhteşem bir his.

Canım seni üzecek bir şey inş. sormam ama ikizlerinden birine bir şey mi oldu?Yoksa yeni bir kız dahamı geldi?

Vallahi bende şükrediyorum.Zaten kiloluyum.Ben çok çabukta kilo alırım.Derdim ki ben rahat 20 kilo alırım.Ama böyle giderse inş.çok almam.Ama esas bu haftalardan sonra başlayacak.O yüzden bu aralar dikkat etmeye başladım.Zaten benim işim gücüm meyve.Çıldırıyorum meyveye.

ben 51 kilo başladım.ben en az 20-22 alırım sanırım.ben de meyveden nefret ederdim,şimdi canım istiyor,bayağı tüketiyorum

bende bebişleri 16-17 haftalarda hissetmeye başladım.şimdi adeta koşuyorlar içerde...meyveyi çok seviyorlar özellikle karpuz favori meyvaları,karpuz yiyiyorum sonrada eşimle izliyoruz tekmeleri büyük eğlence...kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

tatlım ya valla bende nasıl 2 kilo aladım ona şaşişyom ama dr um artık 4 er 5 er alıcaksın dedi :)) takma kiloyu yaaa nasıl olsa doğumdan sonra vermiycekmiyiz boşverrrrrrrrrrrrrrr zemuszemus

X