Arkadaşımın kocasısııın!!!

a alı alabulalı amburleyli ap up böyle bişi vardı biz küçükken neyse şaka bir yana ben olsam hiçbiriyle görüşmem komşumda olsa kankamda olsa keserim selamı sabahı , kendi çamurlarında boğulsunllar yarın arap saçına döner herkesle iletişiminiz olduğu için kabak size patlar

valla ben bu A lardan e lerden s lerden bişey anlayamadım kafam döndü

Al benden de o kadar arkadaşım ayşe fatma deseydi konu sahibi daha akılda kalıcı olurdu kişiler kim kimin kocası A ile S'nin bağı ne kim kimi aldatmış okuyayım dedim bir yerden sonra bezdim valla.

konuyu anlayabilen varsa alese girsin tüm mantık sorularını çözer, rakiplerinize fark atarsınız. o mantık soruları da böyle. harfler havada uçuşuyor.

öğretmensiniz, branşınızı merak ettim. çocuklara da böyle ders anlatıyorsanız yandılar valla.

Aşçı bahçıvana, bahçıvan kahyaya, kahya hizmetliye... Konunun özeti budur. O değil de ben niye yoknaz oldum? Kesin bu konudan ötürü oldu. Bilgisayarın bile kafası karıştıysa demek ki.

canım lütfen yanlış anlama ama 2 kere okudum ve hiç birşey anlamadım.s
tmm biri birini ayartmış ama ne oluyor ne bitiyor kafam almadı

aaa neden anlamadiniz arkadaslar? bakin ozetliyim :
3bayan arkadastan 2 cocuklu olanin esi okulda mud. yardimcisi olmus..digeri yeni evli ve epeyce fettanmis...bu mudur yard.olan koca ve fettan onlwn oglen yemekleri , biralar falan derken olayi ilerletmis..gece barda icki icerken esleri gelmis..fettan olan kocanla dans edebilirmiyim demis..bu 2cocuklu olan da birakmis bunlari evine gitmis..esi sabaha kadar gelmemis..falan fisman..en sonunda bu fettan bu kinu sahibini yemege cagirmis...guya mud.yardimcisinin telefonundqn dus yakamdan gibi bi mesaj gelmis.fettan arkadas da adamdan degil de esinden geldigi soyluyormus...esi de yemin ediyomus ben oyle mesaj yazmadim diye

yani isin ozeti igrenc otesi iliskiler yumagi...
arkadasa ogretmen olarak tavsiyem..sikayet dilekcesi yazsin..3unu de ayri yerlere gonderir meb. konu sahibi yapamiyorsa da 2 cicuklu arkadasi yapmali bunu

sende anlamamissin bence o barda sarhoslarken onlari orda birakan a nin kocasi e,
s ile a yi orda birakip gitmis eve gelmemis s de eve gitmemis sonradan galiba :44:

Ay okudum, ama bu ne çarpraz ilişkidir?
bişey anladıysam, arap olayım :S

güzel özetledin tebrik ederim, yaff geleceğimizi hangi entrikalara emanet ediyoruz :S nerde kaldı ahlak, edep :S

Arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim diye bir laf var, kesinlikle arkadaşlığınızı bitirmelisiniz. Böylelerinden zarar gelir, yarın bir gün sizin eşinizi de ayartır bu kadın. Ahhh ahhh biz burda memur olmak için çalışıp didiniyoruz, olanlarda kıymet bilmiyor, ne oldum oluyorlar :S (lafım o kadına ve o kadın gibilerine, konu sahibesi alınmasın lütfen )

Hey maşallah :) kimin eli kimin cebinde belli değil. Hoş konuyu da çok karışık yazmışsınız anlaşılmiyor ama tek tavsiyem arkadaşlığınizi sonlandırmaniz. Bir de bunlar eğitimci olacak yani ne kadar iğrenç ya çocuğunu güvenip emanet ediyor insanlar (

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Onu bunu bilmem ... bildiğim ve anladığım tek şey bu tip insanlarla aynı mesleği paylaşmaktan utandım... bu nedir ya Rabbim... sen bizi doğru yolundan ayırma....

bildiğim ve anladığım tek şey bu tip insanlarla aynı mesleği paylaşmaktan utandım... bu nedir ya Rabbim... sen bizi doğru yolundan ayırma....

Son düzenleme:

Neyse canım yorumlardan çözmeye çalışıyorum artık:)

siz 6 aylık hamile halinizle bence sağlığınız açısından daha sakin bir hayat yaşasanız daha iyi olacak. kişileri biraz karıştırsam da konuyu anladım yakında ortalık iyice karışır. (gerçi daha ne kadar karışacaksa) çok özür dilerim ama iğrenç bir ortamın içinde kalmışsınız kendinizi kurtarın derim bi an önce bu insanlardan.

ne lacka iliskiler, hepsinden uzak dururum ben olsam

ne okuyabildim, ne de okuduğumdan bişey anlayabildim. Tek anladığım biri birisini ayartıyor ama hiç bişey net değil yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…