Arkadaşımın kocasısııın!!!

Çok kötü bir anlatım olmuş bir de eğitimcisiniz yani diğer arkadaşlara örnek olmak varken insanların okuycam diye gözleri bozuluyorkafası karışıyor..

Neyse, S denilen kadının kocası da bir tuhaf kadın gece eve gelmeyince sattırcam o arabasını(!) diyor , nasıl bir tepki bu? Evli kadın eve gelmeyince bunun çözümü arabasını mı satmak, bir de içip içip eve gelmiyomuş yani. Bence hiç normal değil hatta gerçek gibi de durmuyor bu hikayeler

Ahlak kurallati geregi aciga alinmalari gerekiyor okulda ask oyunu olmaz egitim yeri cocugumu boyle igrenc karakterlere emanet etmek istemezdim...sizi ve esinizi yemege cagirirkende usturuplu giyinmesi gerekirdi evet nem kapin hanimefendi o kadin yarin sizin esinizede musallat olur oncr gogus catalini gosterir sonra bir gun tum vucudunu bir yolunu bulup teshir eder...bu arada obur adamada guven olmaz arkadas olmak zorunda degilsiniz ucuylede gorusmeyin dersinizi verin cikin okulda baska hoca mi yok allasen boyle dandikleriyle arkadas olmussunuz..yarin dogum iznine ayrilcaksiniz zaten iliskinizi noktalayin bunlarla.

Bir de konu başlığını okuyunca ilk arkadaşınızın eşi size asılmış anlaşılıyor. Zaten ne kadar kötü bir anlatımınız olduğunu tekrar söylememe gerek yok. Bir tarafta ahlakı bozuk öğretmenler bir tarafta konu anlatmaktan habersiz öğretmenler diğer tarafta da delisi olduğu mesleği atanamadığı için yapamayan öğretmenler... Bu dünya gerçekten adaletsiz.

Bir de konu başlığını okuyunca ilk arkadaşınızın eşi size asılmış anlaşılıyor. Zaten ne kadar kötü bir anlatımınız olduğunu tekrar söylememe gerek yok. Bir tarafta ahlakı bozuk öğretmenler bir tarafta konu anlatmaktan habersiz öğretmenler diğer tarafta da delisi olduğu mesleği atanamadığı için yapamayan öğretmenler... Bu dünya gerçekten adaletsiz.

Siz benim mesleğimin ne kadar delisi olduğumu ve ne şartlarda kaç puan alarak fen öğretmeni olarak türkiyede kaçıncı sıraya girerek 2 senemi heba ederek nasıl girdiğimi bilmeden yargılayamazsınız!yazımın açıklamasını kırk kere yaptım zahmet edip okusaydınız okumuyosanız beni mesleğimle eleştirmeden önce kendinize batırın çuvaldızı derim.:KK51:

Çok kötü bir anlatım olmuş bir de eğitimcisiniz yani diğer arkadaşlara örnek olmak varken insanların okuycam diye gözleri bozuluyorkafası karışıyor..

Neyse, S denilen kadının kocası da bir tuhaf kadın gece eve gelmeyince sattırcam o arabasını(!) diyor , nasıl bir tepki bu? Evli kadın eve gelmeyince bunun çözümü arabasını mı satmak, bir de içip içip eve gelmiyomuş yani. Bence hiç normal değil hatta gerçek gibi de durmuyor bu hikayeler

Yazımın açıklamasını başında yaptım okursanız anlarsınız eğitimcilikle ipadde 10 dakikayı geçirmeden copy paste ile yazdığımdan hemen saldırıya geçmeden bi okuyun aynı tür yorumlara ne dediğimi.

anliycam diye cok ugrastim.nefret ederim boyle fazla samimi iliskilerden.s bence hic saglam pabuc degil.resmen ayartiyo arkadasinin kocasini.ben olsam s ile arama biraz mesafe koyarim.a ile ayni sekilde devam ederdim.

O adam gibi olup S sine sahip çıkıp ortalara salmasaydı A gibi eğitimci geçinip ahlaksızlık heriflere ikram etmezdi. E de öyle saf s.l.k numaralarına yatmasın o A bu S ile olmasa da başka B C D X Y bulur gene gider dizginleri eline alsın kaçmakla bir yere kadar ya da bitirsin kardeşim başka A mı yok A yoksa T var Y var yani..

s ile mesafe koydum zaten arama O aslında çok kıskanç ayrılacaklardı ama s ile değiştiğimi ıspatlıcam diyerek tekrar barıştı yalvar yakar biz de araya girdik ama adam kıskanmakta haklıymış

Eğitimciliğimi ipadde yazdığım yazıyla yaftalayanlara cevaplarımı verdim okursanız anlayacaksınız.inanmak inanmamak size kalmış.kadınla bi araya gelirken birdaha kıskanmayacam çok değişecem inanamayacaksın şartı ile barışmıştı zaten kocası.ve S zaten rahat ilikileri bu şekilde.

konuları anlatırken meslek belirtmeseniz olmazmı yaa sonra olay meslek karalamaya dönüyor zaten öğtretmenler hep baş hedef

konuları anlatırken meslek belirtmeseniz olmazmı yaa sonra olay meslek karalamaya dönüyor zaten öğtretmenler hep baş hedef

kusura bakma da buna katılmıyorum. 2009 dan beri buradayım. Hiç bir konuda alasız bir şekilde öğretmenler baş hedef olmamıştır.
Konu ve kişi alakalı her şey.

Yazdığınız metni dönüp tekrar okursanız ne demek istediğimizi anlarsınız. Biz size Türkçe Öğretmeniymişsiniz bu ne biçim anlatım demedik, bir eğitimci için köt bir performans dedik.

A B C yerine cakma isimler kullansaydınız bile inanın daha anlaşılır olurdu.

Haklısınız konuyu anlatırken belirtmiş bulundum bikere ama bunun meslekle ne alakası var ahlaksızlığın mesleği var mı hemen iğnelemeye geçmişler anlamadım.doktorlar mühendisler hemşireler esnaf falan arasından böyle insanlar çıkmaz mı anlamadım kimse mükemmel değil.

Haklısınız konuyu anlatırken belirtmiş bulundum bikere ama bunun meslekle ne alakası var ahlaksızlığın mesleği var mı hemen iğnelemeye geçmişler anlamadım.doktorlar mühendisler hemşireler esnaf falan arasından böyle insanlar çıkmaz mı anlamadım kimse mükemmel değil.

kimse mükemmel değil de, çocuklarımızı yetiştiren, kişilik kazandıran insanların bu kadar ahlak dışı, iğrenç davranışlarda bulunmaları normal karşılanamaz.. mübarek okul değil başka bir yer..

Yazdığınız metni dönüp tekrar okursanız ne demek istediğimizi anlarsınız. Biz size Türkçe Öğretmeniymişsiniz bu ne biçim anlatım demedik, bir eğitimci için köt bir performans dedik.

A B C yerine cakma isimler kullansaydınız bile inanın daha anlaşılır olurdu.

Dönüp dolaşıp aynı şeyi açıklıyorum
Çakma isim takma fikri aklıma geldi hatta burda bir arkadaş eğer ilk yorumları okursanız önermişti ve haklısın ama değiştiremedim geri dönüp her harfi kelimeyle dedim ve altına not düştüm şu harf şu bu harf bu.yazma performansım değerlendiriliyor her halde şuan anafikir dışında:) düzgün yazınca da ne edebi yazmakla uğraşmışsın falan diye yorum aldığım günler oldu kimseyi memnun etmek mümkün değil ki sonunda da sabırla okuyanlara teşekkür ettim tabi sonuna kadar okuduysanız:)

Bunun şöyle bir açıklaması var. Ezelden beri öğretmenlere saygı duyulur. Benim kızımın anaokulu öğretmeninin 91 doğumlu öğrendiğim zaman şok olmuştum. Küçük görünüyordu ama o kadar da beklemiyordum. Ama çok saygı duyuyorum. Çünkü benim çocuğuma o kadar çok şey öğretiyor ki evde ben tek başıma onları o kadar kalıcı öğretmem mümkün değil.
Olay bunla alakalı biraz.

kimse mükemmel değil de, çocuklarımızı yetiştiren, kişilik kazandıran insanların bu kadar ahlak dışı, iğrenç davranışlarda bulunmaları normal karşılanamaz.. mübarek okul değil başka bir yer..

Çocukların kişilğini aile kazandırır,onlara yetenekleri doğrultusunda yön veren öğretmenlerdir.ahlaksızlık olmamalı tabi ki bunu savunmuyorum çocuklarımızı emanet ettiğimiz insanlar,o yüzden ben her meslek için mülakattan yanayım lakin gizli piskopat çok memlekette:) konu meslek irdelemeye döndü hayırlısı:KK51:

Çocukların kişilğini aile kazandırır,onlara yetenekleri doğrultusunda yön veren öğretmenlerdir.ahlaksızlık olmamalı tabi ki bunu savunmuyorum çocuklarımızı emanet ettiğimiz insanlar,o yüzden ben her meslek için mülakattan yanayım lakin gizli piskopat çok memlekette:) konu meslek irdelemeye döndü hayırlısı:KK51:

İki dakikalık mülakatla neyi öğrenebilecekler ki?
Bu çok komik.

Bir de işin ilginç yanı; okul gibi sosyal bir ortamda hiç dedikodudan çekinmiyor mu bunlar da bu şekilde davranıyorlar.
Ne kadar rahatlarmış.

X