Arkadaşımın kocasısııın!!!

bı kâğıt kalem alıp A ,E , S denklemını yazılı olarak kurmam gerekiyor..

keşke takma ısım kullansaydınız,cok karısık

Kız konduramıyo hala kelimelere dökünce o kadar açık ve net ortada ki herşey dediğin gibi canım,o otelde kalmış s de kuzeninin boş evinde kalmışMIŞ

2 de kuzenin evinde kalmış olmasınlar güzel bir akşam içki eğlence muhabbet ve mutlu son

Ben okulda kime nasıl davranacağımı şaşırdım

Okulda kime nasıl davranacağımı şaşırdım

her iki türlü de her iki tarafa da mesafe koyacaksınız.
kendi adıma kuralsız bir kadınla ortalıkta gözükmeyi kendime hakaret sayarım ve amirim dahi olsa kuralsız bir erkekle de görülmek istemem.
meslekler öğretmenlik müdürlük filan olabilir de ruhları başka başka söylüyor bunların hiç hoş değil.

A ile de mesafe koymanızda fayda var. bu iş büyüyüp ucunun size dokunması çok da zor değil baksanıza durmaya bir şahit tutuyorlar.
çekin kendinizi

Çok haklısınız ya gerçekten yavaş yavaş sıyrılayım zaten midem bulanıyo falan 2 ay kaldı senye de doğum izni görüşmeyiz ama sinir oldum ya hayal kırıklığı iyi arkadaş olmuştuk başta...

Evlerden uzak olsun.
bu nasıl arkadaşlık ilişkisi böyle...
eşiyle içmeye gidiliyor,eşi geliyor,
birlikte içiliyor.getirip götürmeler,takılmalar.
sanki anlattıklarınız gerçek değil de film
herşey ortada zaten size tavsiyem bu iki arkadaşınızdanda hem kendinizi
hemde eşinizi uzak tutun.

Araya mesafe koyardim ben olsam
Okul okul değil aksiyon macera barlar aldatmalar kuzenin evinde kalmalar felan :))
Sanki eğitimcilerin değilde öğrencilerin hayati :)

Evet bunu başarırım inşallah komşuyuz bide evde olduğum zamanları da biliyo çocuğun uyku saati falan yalan da uyduramam çat kapı geldi geçen oğluşunu görmeye geldim diye.uyuyo numarası yapayım

Canım oralara uydurmadan isimler koysaydın daha rahat anlaşılırdı çünkü A S derken bunların bayan mı erkek mi oldukları başta anlaşılması zor oluyor

Canım oralara uydurmadan isimler koysaydın daha rahat anlaşılırdı çünkü A S derken bunların bayan mı erkek mi oldukları başta anlaşılması zor oluyor

Haklısın sonradan hatta baya yazdıktan sonra aklıma geldi tüm harfleri değiştiremedim geriye dönüp çünkü sürekli tümünü seçip kopyala demem gerekti 10 dakikadan fazla biryere tıklamazsam otomatik çıkış yapıyo site:/ hızlıca yazdım yazdım yazdıklarım gitmesin diye sürekli seçip kopyala dedim

o zaman sona not düşebilirdin mesela

A: Ali, Ayşe
S: Sedat, Seda

attım yani bu şekilde not düşülmesi iyi olur haddime değil karışmak ama istediğin yardımı almakta zorlanırsın o yüzden ddim

Basbaya mesafe koyacaksin mümkün oldugunca araniza.
Hem nasil koca ki karisi bu tür seyler yapabiliyor o diger sapik kocada zaten razi bu kadina,yani cik aradan bence,magdur kadinada de ki,bacim gözlerini ac.

O tür dekolteyede bir daha o eve adim atma!
Sicak dahi olsa memelerim bingil bingil dolasmama gerek yok degil mi? Güya arkadasimi esiyle yemege davet ediyorsam,kadin kudurmus.

o zaman sona not düşebilirdin mesela

A: Ali, Ayşe
S: Sedat, Seda

attım yani bu şekilde not düşülmesi iyi olur haddime değil karışmak ama istediğin yardımı almakta zorlanırsın o yüzden ddim

Düzenliyorum hemen teşekkürler

güldüm mesajına kudurmuş:)
Ya aslında okulda da rahat giyinen bi kadın yani hani benim hüsnü kuruntum mu dedim de okulda ip askılı görmemiştim bu kadar:)
Anlaşıldı taşınazam:) iyiki varsınız kızlar valla içime dert oturmuştu arkadaşlarım da uzaklarda kaldı telefonda biyere kadar anlatılıyo bu şehre 1 senedir taşındım heh ne güzel de arkadaşlarım oldu laylaylom derken olaya bak

Bak canım İstanbuldayım özel bir dershanede çalışan arkadaşım var daha doğrusu arkadaşımın arkadaşı bir kaç defa görüştük çok şeker bi insan arkadaşım samimi olma tehlikeli dedi

Meğer dershaneyi sıradan geçirmiş evli bekar fark etmiyor.

Senin için de ben tehlikeli diyeceğim bu insan için eşinide kendinide uzak tut. Yüzüne bile söyle muhattap olma diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…