Arkadaşımın kocasısııın!!!

]

İki dakikalık mülakatla neyi öğrenebilecekler ki?
Bu çok komik.

İki dakikalık mülakat demedim farkettiyseniz farklı farklı zamanlarda farklı alanında uzman kişiler tarafında yapılması gereken mülakatlardan bahsetmiştim ama burada konu benim eğitim sistemi hakkındaki fikirlerimi tartışmak değil.iyi günler

elimde olsa bu ahlaksız insanların görevden atılması için şikayette bulunurdum. hoş sistem belli. şikayet etsen ne etmesen ne..

Zerro konuyu kapattir canim olay sapti...:))ve demistim ucuylede alakan kalmasun sadeces ile degil okulda ogretmen mi kalmadi ayol

Oncelikle her kese merhabalar. Arkadasim olaylar senin disinda zaten. Bak ne guzel hamilesinde bu tur seylerle yavrunu uzme lutfen

Zerro konuyu kapattir canim olay sapti...:))ve demistim ucuylede alakan kalmasun sadeces ile degil okulda ogretmen mi kalmadi ayol

Oncelikle her kese merhabalar. Arkadasim olaylar senin disinda zaten. Bak ne guzel hamilesinde bu tur seylerle yavrunu uzme lutfen

Okulda senden başka kimse bilmiyor mu olanları?
Hiç kimsenin gözüne çarpmamış mı bu çarpıklık?

Bu alıntı üçlü oluyor silemedim hepsini takılmıyorumz zaten uzağım artık hepsinden diğer arkadaşlarla takılıyorum fazla güvenmiyorum artık kimseye olayları benden başka bilen yok okulda iki ikiyeyken saçma muhabbetler dönüyor şahit oluyodum pek çaktırmıyolardı ama bazen bakışlar oluyordu diğer arkadaşlardan müd.yard ile S nin arkadaşça muhabbeti ve birbirlerini isimle çağırmaları falana

Çuvaldızı batıracak yer bulamadım, zira öğretmen olmadığım halde yazımım konusunda iltifat almışlığım vardır. Fakat benim söylediğim şey anlatım bozukluğunuz. Hani tablette telefonda yazarsınız, harf eksiktir, kelime yanlış yazılmıştır, noktalama işaretleri unutulmuştur vs. Ama burada anlatımınız bozuk. Ney nerede başlamış, nerede bitmiş, kim kimle ne yapmış karman çorman bir yazı. E öğretmen olduğunuzu söyleyincede haliyle böyle oluyor insan. İşte kaç puan aldığınız, kaçıncı sıraya yerleştiğiniz, kaç senenizi heba etmenizi tahmin bile edemeyiz. Buradan öyle hiç belli olmuyor çünkü...

Ama hiçbirine insanlar senelerce çocuklarını emanet etmiyor.

Tamam arkadaşım HAKLISIN

yazmayım yazmayım dedim,dayanamadım.
nekadar uzatılmış konu.
insan burda öğretmen olduğunu söylemeye korkar oldu artık.
genelde sayısalcılar yazıma,noktalamaya çok dikkat etmez.
Birde "kaç puan aldığınız, kaçıncı sıraya yerleştiğiniz, kaç senenizi heba etmenizi tahmin bile edemeyiz. Buradan öyle hiç belli olmuyor çünkü..."
derken belli olmayan ne,puan yüksek olunca yazımda mı muhteşem oluyor?
o kısmı anlamadım.zira bende doktorları örnek gösterebilirim.

yani bide burdaki yazımla mı sorguluyoruz biz öğretmenliğini?
Bu ne önyargı :18:

Canım zaten yazımı(ki yazım değil anlatım olması gerekir lakin yazım harf kelime ve noktalama işaretlerini içerir)ile iltifatlar aldığını söyleyen arkadaşın kurduğu bu cümlenin de anlatımının bozukluğu ironik olmuş söylemiyim dedim ben de ama söyledim valla:26:

Gunun ozeti zerroo arkadas derdini yazmis....tablet olunca baya uzun ve kuralsiz yazmis...derken bircogumuz en basta bende dahil olayi birakmisiz...zerroo neden ogretmen oldugu halde boyle hatali yazmis derdine dustuk...:))))

Şahsen bu yargıladıklarımın dışındasın ama bazen insan gerçekten yargılayası geliyor. Ben çok eleştirmem yazılanları sonuçta herkes bilmek zorunda değil dil bilgisini. Meramını anlatıyorsa tamamdır. Ama bazen gerçekten gözüme giriyor yazılanlar. Bu konuda eleştiri yapmadım ama genel olarak olaya bakışım bu şekilde.

.

Gunun ozeti zerroo arkadas derdini yazmis....tablet olunca baya uzun ve kuralsiz yazmis...derken bircogumuz en basta bende dahil olayi birakmisiz...zerroo neden ogretmen oldugu halde boyle hatali yazmis derdine dustuk...:))))

Hay sen çok yaşa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…