Arkadaşımın beni görücü usulü tanıştırmak istediği adam

Haklısınız eğlenmeyi bende çok severim ama eğlence anlayışımız farklı, mutlaka sorun çıkacaktır ileride

Gitmeyi bırakacağını zannetmem bende, böyle bir hayat tarzına alışmış ve arkadaşım konusunda benide şaşırttı sonuçta beni tanıyor biliyor

Çok haklısınız ben konuşup net bir dille reddedeceğim ileride sorun yaşayacağımdan eminim

Hic bir zaman ön yargili olmamani tavsiye ederim! Cok inançlı, düzgün gibi görünen biri bir anda firavun cikabilir, yada clube gidiyor bu diye düşündüğün insan çok dürüst.

Zarar gelmez ama hoşlanmaktnda korktum açıkçası, böyle adamların değişeceğine inanmıyorum sonra üzülen taraf olacağıma hiç başlamayayım düşüncesindeyim

Hic bir zaman ön yargili olmamani tavsiye ederim! Cok inançlı, düzgün gibi görünen biri bir anda firavun cikabilir, yada clube gidiyor bu diye düşündüğün insan çok dürüst.
Yok elbette gidebilir eğlenmeyi sevmesi problem değil saygı duyarım sadece hayat tarzlarımız farklı yani evlendikten sonra cluplerde dolanması arkadaşlarıyla alkol masalarında oturması benim kabul edeceğim birşey değil mesela.

Alkol kullanması kötülüklere kapı açar zihniyetinde birisiniz, sizce adamla en ufak bir ortak paydanız var mı? Görüşüp napacaksınız?

Benim bildiğim görücü usulünde yaşam tarzları ve dünya görüşü uyuşanlar eşlenir, ama tabi yamuk malına kör alıcı arayan tipler de kullanabiliyor böyle yöntemleri. Aileden birinin başına geldi, 3 yıl boşanma davası ile uğraştı. Dikkat edin.

Öf sosyal medyayı özenli kullanan erkekler bana çok itici geliyor yaa. Öne çıkarma vs hiç üşenmiyorlar da. Sırf bu yüzden bile reddedebilirsin bence
Bence de öyle sanki seyyah olmuş dolanmış da alemi tanıtıyor, altı üstü cluba gitmişsin görgüsüzce bence saçma sapan

Bende böyle bir şeyin başıma gelmesinden korkuyorum benim asıl şaşırdığım nokta arkadaşımın beni tanıyor olup ısrarla tanıştırmak istemesi

Yok kesinlikle evlenince gitmez diye düşünmüyorum huylu huyundan vazgeçmez kendisi bu şekilde bir hayata alışmış ben sadece başımı yakmış olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…