Bayan olarak ilk adimi atmak?

ya adam kızkardeşine ekletmiş belli kız kardeşinden haber edecekti. Önce davranmışın. Ben olsam kız kardeşi birşey diyor mu diye bakardım.. :mad: neyse:rolleyes:

bende ilk adımı atmıştım, sonra çıktık ve beni aldattı :KK70: biraz da karşıdaki insanın karakterine bağlı, şuan başkasından hoşlanıyorum hayırlısı diyelim artık :)

Durduk yere canin sikilmasin sonra. Ben olsam beklerdim bir seyler olacaksa olur zaten. Niyeti olan adam coktan harekete gecerdi. Bekle derim. Isin sonunda reddedilmek de var yanlis anlasilmak da.

Merhabalar hanimlar

Hayatimda ilk defa ilk adimi atmak üzereyim ama kararsizim cünki bilmiyorum ama gururuma yediremiyorum kendime yakistiramiyorum ve yanlis anlasilmaktan korkuyorum..
Neyse gelelim konuya
Cumartesi kiz arkadasimla ve esiyle dügüne gittik. Topluca arkadaslarla bir masada oturuyorduk karisik neyse kiz arkadasimin akrabasida vardi masamizda bir beyfendi merhabalastik tanistik öyle kisaca hicte tipim degildi acikcasi. Ama Masada sürekli bana bakiyordu cok sonradan fark ettim ve ister istemez sürekli göz göze gelip gülümsüyorduk birbirmize..ve zamanla bana sempatik gelmeye basladi ilgimi cekti agir ve olgun durmasi vsvs. tabi o gürültüde kalabalikta sohbet vs edemedik sadece kahve ikram etti bana öyle masaya getirdi (salonda bar vardida) aramizda tek tük laf gecti yani

Neyse tabi veda zamani geldi tokalastik görüsürüz dedi.
Ondan sonra anladimki ben bu sahisi yakindan tanimak istiyorum ama nasil.

Arkadasima hos sempatik adam oldugunu söyledim belki anlar beni beklentisiyle ama tik yok. Ayrica fazlada karistirmak istemiyorum onu bu ise sonucta red edilirsem rezil olurum.
Herneyse sosyal hesabini buldum adamin ve kac gündür düsünüyorum eklesemmi diye..bu bir ilk olacak ve yerin dibine giriyorum böyle anlattikca :olamaz:
Birde böyle düsünüyorum O begenseydi bi yolunu bulup, bulurdu beni gerci onun yapisini bilmiyorum ama yinede isteyen bulur, degil mi?
Diger yandanda ben eklesem acaba arkadasima söyler mi diye düsünüyorum..
Ha arkadasimdan cekindigimden degil ama o beni böyle bilmedigi icin yani kisacasi rencide olmak istemiyorumm

Ne düsünüyorsunuz hanimlar?
Aranizda ilk adimi atan varmidirki acaba
Ne yapardiniz yerim olsaydiniz. :KK48:
Neden olmasın ? İlla erkek adım atacak diye bir şey yok. Ekleyin eğer zaten ilgisi varsa muhabbet başlar ve duruma göre bakarsiniz.

X