Arkadaşımın beni görücü usulü tanıştırmak istediği adam

Görücü usulünde birbirine denk diye düşünülen insanlar tanıştırılir genelde. O yüzden arkadaşınızı size tanış diye ısrar etmesi manasız geldi.
Hiç gerek yok yaşam tarzınızı farklı olduğu biriyle görüşmeye.
O kadar alakamız yok ki anlatamam bizi nasıl eşleştirdiğini anlamadım 😅

Yok elbette gidebilir eğlenmeyi sevmesi problem değil saygı duyarım 😌 sadece hayat tarzlarımız farklı yani evlendikten sonra cluplerde dolanması arkadaşlarıyla alkol masalarında oturması benim kabul edeceğim birşey değil mesela.
Ama hiç gitmeyen adamda bir gun kafayi bozup gidiyorum diyebilir… cokkk var hiçbir şey görmemiş insandan korkarim ben.

Adam sizden haberdar mı? Arkadaşınız sizi iyi tanıyorsa hayat tarzınızdan da bahsetmiş olmalı. Adam tamam mı demiş? Tek taraflı nasıl tanışma olacak ki anlayamadım ben.
Evet benden haberdar. Söylediğine göre baya beğenmiş ve niyeti ciddiymiş. Sonra arkadaşım konuyu açtı ama ben reddedeceğim

Hiç bulaşma bile. Sonuçta hiç alkol almamışsın, böyle şeyler sana uzak. Neden gece hayatı olan ve storylerine sabitleyecek kadar bu tarz şeyleri seven bir adamla tanışasın ki? Tesaduf eseri tanışıp aşık olsan yine neyse. Adam muhtemelen hayatını keyifte alemde yaşamış, Rahat kadınların nasıl kolay yatağa girdiğini gördüğü icin görücü usulü, bu taraklarda bezi olmayan, bakire kadın arayışına girmiş. Hiç sanmıyorum evlenince durulacagini
Adamın zihniyetine göre "rahat" kadın tabi ki.yanlış anlaşılma bence.

Bende böyle bir şeyin başıma gelmesinden korkuyorum benim asıl şaşırdığım nokta arkadaşımın beni tanıyor olup ısrarla tanıştırmak istemesi

Beni de en yakın arkadaşım tanıştırdı eski eşimle. İnan şu an dışardan bakıyorum , o zamanlar aşırı aşırı duygusal ve sağlıksız bi ruh halindeydim, göremedim ama insan düşmanına önermez öyle birini. Bi kere işi gücü yok, kalacak yeri yok, ailesi karışık. Ne diye arkadaşına ayarlamaya çalışırsın di mi ? Benden de 10 yaş büyüktü bu kadın ve güyaa çok aklı başındaydı. Boşver, güvenme başkalarının önerilerine. Kendin bulursun sana denk olacak birini.

Hiç bulaşma bile. Sonuçta hiç alkol almamışsın, böyle şeyler sana uzak. Neden gece hayatı olan ve storylerine sabitleyecek kadar bu tarz şeyleri seven bir adamla tanışasın ki? Tesaduf eseri tanışıp aşık olsan yine neyse. Adam muhtemelen hayatını keyifte alemde yaşamış, Rahat kadınların nasıl kolay yatağa girdiğini gördüğü icin görücü usulü, bu taraklarda bezi olmayan, bakire kadın arayışına girmiş. Hiç sanmıyorum evlenince durulacagini
Her cümlenize katılıyorum kendi hayatına saygı duyarım ama yarın birgün ben gidip içip eğleneceğim derse bu kabul edebileceğim birşey değil ve dediğiniz gibi bu zamana kadar hayatını yaşamış şimdi evde yolunu bekleyecek birini arıyor ama huyundan vazgeçmeyecek

Bence de öyle sanki seyyah olmuş dolanmış da alemi tanıtıyor, altı üstü cluba gitmişsin görgüsüzce bence saçma sapan
Bide mutlaka arabalarını da çekerler. İçten dıştan. Valla bi akrabamın arabasına hiç binmedim ama görgüsüz insta erkeği olduğu için arabasını çok iyi biliyorum. Bide özenli özenli süs püs takıyor aynasına. O süsler değişince bile farkediyorum çünkü her sabah saçma sapan bi şarkı eşliğinde onun işe gittiği yolu izliyorum. Her cumartesi akşamı alkol aldığını biliyorum. Kutsal cumartesi yazıları eşliğinde 1001 story. Bide bu tip yan yana gelince abla evlenilecek kız yok yeaaaa diyen bi tip. En sonunda sessize aldım hesabını hiç göresim yok böyle tipleri 😂

Beni de en yakın arkadaşım tanıştırdı eski eşimle. İnan şu an dışardan bakıyorum , o zamanlar aşırı aşırı duygusal ve sağlıksız bi ruh halindeydim, göremedim ama insan düşmanına önermez öyle birini. Bi kere işi gücü yok, kalacak yeri yok, ailesi karışık. Ne diye arkadaşına ayarlamaya çalışırsın di mi ? Ben de 10 yaş büyüktü bu kadın ve güyaa çok aklı başındaydı. Boşver, güvenme başkalarının önerilerine. Kendin bulursun sana denk olacak birini.
Benim arkadaşımda benden birkaç yaş büyük 😅 iste güvendiğimiz için önerdikleri insanlarıda güvenilir sanıyoruz, ama sizinki gerçekten baya evlenilmeyecek biriymiş böyle insanların arkadaşlıklarını sorguluyorum ( benimkide dahil )

O kadar alakamız yok ki anlatamam bizi nasıl eşleştirdiğini anlamadım 😅
Bosverin, görüşmeyin.
Hayır görüşseniz, adam size evlenince şöyle olur böyle olur diye boş vaatlerde bulunacak muhtemelen.
Bir insanı evlenmeden önceki haliyle kabul edecekseniz görüşün. Lafla sözle olmaz bu işler.

Her cümlenize katılıyorum kendi hayatına saygı duyarım ama yarın birgün ben gidip içip eğleneceğim derse bu kabul edebileceğim birşey değil ve dediğiniz gibi bu zamana kadar hayatını yaşamış şimdi evde yolunu bekleyecek birini arıyor ama huyundan vazgeçmeyecek
Kendi huyundan vazgeçmeyecek ama sizin de bırak aynı şeyi yapmayı, arkadaşlarınız ile günübirlik yapmanıza bile izin vermeyecek. Çünkü kendi dışarda gezerken el gördümlük bir yuvası karısı dursun, elalem kaç yaşına geldi hala aklı serkeşlikte, ev yok yol yok, mutfakta tabak şıkırdatan biri yok diyo. Anası gelin istiyo torun istiyo. Doymuş lafa söze milletin çenesini kapatcak.

Değişecek umudu taşımayarak karar verin. Yetişkin insanlar değişmez. Alkolü gece hayatı sizin için sorun değilse tanışın, sorunsa hiç başlamayın.

Alkol kullanması kötülüklere kapı açar zihniyetinde birisiniz, sizce adamla en ufak bir ortak paydanız var mı? Görüşüp napacaksınız?
Elbette kapı açar, aklı başından götüren bir madde herseye sebep olabilir kimse olmayacağının garantisini veremez. Israr üzerine bi kahve içmeyi düşündüm ama görüşmeyeceğim.

Benim arkadaşımda benden birkaç yaş büyük 😅 iste güvendiğimiz için önerdikleri insanlarıda güvenilir sanıyoruz, ama sizinki gerçekten baya evlenilmeyecek biriymiş böyle insanların arkadaşlıklarını sorguluyorum ( benimkide dahil )

Çok mantıklı biri değilmiş, ya da erkek olan tarafın çıkarını gözetiyor, sizi harcıyor. Benimki beni harcamış sırf diğer arkadaşı rahat etsin diye. Boşanırken de süreci yönetemedin dedi, şimdi de benle görüşmüyor =))

Çok mantıklı biri değilmiş, ya da erkek olan tarafın çıkarını gözetiyor, sizi harcıyor. Benimki beni harcamış sırf diğer arkadaşı rahat etsin diye. Boşanırken de süreci yönetemedin dedi, şimdi de benle görüşmüyor =))
Edep ne büyük nimet. Yüzsüz yüzsüz insanlar var.

İnanamıyorum ne rezil bir insanmış o öyle bile bile size düsmanlık etmiş resmen.. dilerim ki başına aynısı gelir süreci nasıl yönettiğini görmek isterim deseydiniz :)

X