Arkadaşımın beni görücü usulü tanıştırmak istediği adam

benim asıl şaşırdığım nokta arkadaşımın beni tanıyor olup ısrarla tanıştırmak istemesi
Bende açıkçası sizin hala "asıl" şaşırmanıza şaşırıyorum, anlamayacak birşey yokki. Bu adam arkadaşınızın çooook yakın arkadaşının akrabası değil mi? Demekki sizin arkadaşlık seviyenizde yeterince "o" yokki, bu çooook yakın arkadaşın akrabası için sizi yakabiliyor...

Haklısınız düşününce zaten arkadaşlığımızı sorguladım

Hayata bakış açınız yaşam tarzınız farklı. Gerek yok bence görüşmenin.
Arkadaşınızıda uyarınnet bir şekilde. Bir daha bu konuyu açmasın. Gerekirse mesafe koyun arkadaşınızlaarkadaşınızla aranıza.

Hiç bulaşma sana hitap etmeyen bir yaşam tarzı ise. İkiniz de birbirinize uyum sağlayamazsınız

Size iki kişiden bahsedeyim ikisi de belli bir yaşta, kariyer de iki erkek evli ve istisnasız her gün içerler ama eşleri türbanlı ve asla icmezler o yüzden tüm ortamlara ayrı gidiyorlar, yil başını ayrı ayrı kutluyorlar yani evlilik adı altında evliler ama bir ortak paydaları yok iki çocukları dışında evde eşleri her türlü ihtiyaçlarını karşılıyor ama bu iki eril kişi dışarıda gününü gün ediyor. Çünkü insanlar değişmez sadece çok severse belki törpüler kendini ortak paydamız olmayan, aynı hayata aynı sekilfd bakmadığımiz evlilikler mutluluk deggil ömür boyu sancı getirir bize. Tanışıp arkadaş olunabilir ama evlilik çok riskli geliyor bana örnekleri görünce

Muhtemelen çocuğun ailesi eli yüzü düzgün bir kız bul da evlen diye baskı yapıyor. Cluplardan çıkmayan bir erkek genelde gözü açılmamış kadınları tercih eder. Bu her zaman böyledir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…