Bayan olarak ilk adimi atmak?

1 kere arkadaşımda karşılaşmıştık canım,hoş bir sohbet dönmüştü.Bir kaç ay sonra ben face den ekledim onu.Kabul etti,mesaj yazdı sen kimsin diye,tanımadı beni:KK53:sonra hatırladı,muhabbet uzadı,haftasonu buluştuk,ondan beri beraberiz canım :KK200::KK75::KK75:

ne güzel cok sevindim hepp musmutluu olun :KK200::nazar:

Bence arkadaşını haberdar et .
Neden rencide olacakmışsn. Ağzını arasın çocuğun , senin cicimbalima bakışlarını yakaladım hoşlandın mi vs diye . En azından ekleyince ve konuşunca sen ilk adımı atmamış olursn . Hemde cocuk istemezse bile asıl bu şekilde rencide olmamış olursun bence .

Kizlar Son durumdan haber edeyim :)

Arkadaslik yolladim ve kabul etti. Tabi ben yazmasini bekledim ve yazdida. :oops:
Düsündügümden cok ilgili davraniyor sorular soruyor bende tam tersine biraz soguk resmi davraniyorum
haydi bakalimm :nazar:
Neden soğuk davranıyorsun yahu? Abartıp mıç mıç olma ama soğuk da davranma yani. Adam sana aşık değil daha tanıma aşamasında bu ne biçim kız buzdolabı gibi demesin.

Tatlı tatlı vericen ayarı :21:

Neden soğuk davranıyorsun yahu? Abartıp mıç mıç olma ama soğuk da davranma yani. Adam sana aşık değil daha tanıma aşamasında bu ne biçim kız buzdolabı gibi demesin.

Tatlı tatlı vericen ayarı :21:

ayar vermekten vs hic anlamam hep basarisiz olmusumdur diyebilirim :KK9:
hani ilk ben ekledim "bana hasta bu kiz" düsüncesi olmamasi icin öyle davraniyorum acikcasi :eek: ama sanirsam en iyisi icimden geldigi gibi davranmak :)

ayar vermekten vs hic anlamam hep basarisiz olmusumdur diyebilirim :KK9:
hani ilk ben ekledim "bana hasta bu kiz" düsüncesi olmamasi icin öyle davraniyorum acikcasi :eek: ama sanirsam en iyisi icimden geldigi gibi davranmak :)

içinden geldiği gibi davranırken çok istekli görünme ama. bırak biraz çabalasın :KK66:

O çok isteseydi ulaşırdı diyoruz ama bizim isteklerimiz de önemli değil mi? Yani her zaman karşı tarafın çok isteyip istemediğine göre mi hareket edeceğiz bu hayatta? Bizim duygularımız daha önemli. Farzet ki adam çok istemiyor ama siz çok istiyorsunuz. Gayet normal yahu? Bu defa çok isteyen taraf bir kadın olsun, ne olmuş? En fazla egosu şişer kendisini birşey sanar siz de kafanıza uymazsa yol verirsiniz gider yani yoluna.

Kizlar Son durumdan haber edeyim :)

Arkadaslik yolladim ve kabul etti. Tabi ben yazmasini bekledim ve yazdida. :oops:
Düsündügümden cok ilgili davraniyor sorular soruyor bende tam tersine biraz soguk resmi davraniyorum
haydi bakalimm :nazar:
ben cok hizliymisim :) o zaman msn vardi. arkadas ortaminda tanistik. ertesi gun msn de eklestik o aksam konustuk ertesi gun senden hoslandim dedim ondan sonraki gun bulustuk iliski basladi 2.5 sene sonra da evlendim. amannn kasma icinden nasil geliyorsa oyle davran. ben tanistigimiz gece terden sirilsiklam olana kadar dans etmistim. onunla neredeys hic konusmamistim. hic oyle Hanim hanimcik da olmadim. neysem o o oldum. ne kaybedersin ki?? akisina birak...

Gün
ben been ben. ben ilk adimi attim. senden cok hoslandim dedim. o sahisla evliyim kucuk bir bebegim var hamileyim... :KK66: cok kasma bence. ne kaybedersin???

Güncellemeyi okudunmu bilmiyorum ama ekledim ve az önce yazistik biraz simdi uyumaya gitti :KK200:
Demek kadinlarda ilk adimi atipta mutlu olabiliyorlarmis..allah bebeginizi saglikla kucaginiza almayi nasip etsin cok cok mutluluklar :)

Gün

Güncellemeyi okudunmu bilmiyorum ama ekledim ve az önce yazistik biraz simdi uyumaya gitti :KK200:
Demek kadinlarda ilk adimi atipta mutlu olabiliyorlarmis..allah bebeginizi saglikla kucaginiza almayi nasip etsin cok cok mutluluklar :)
Aminnn tesekkur ederim. ya ask oyle taktikle oyunla planla yurumuyor. yuruyorsa o ask olmuyor... bosver sen kadin sunu yapar sunu yapmaz meselesini... ask bulundugu kabin seklini aliyor :KK66:

ben cok hizliymisim :) o zaman msn vardi. arkadas ortaminda tanistik. ertesi gun msn de eklestik o aksam konustuk ertesi gun senden hoslandim dedim ondan sonraki gun bulustuk iliski basladi 2.5 sene sonra da evlendim. amannn kasma icinden nasil geliyorsa oyle davran. ben tanistigimiz gece terden sirilsiklam olana kadar dans etmistim. onunla neredeys hic konusmamistim. hic oyle Hanim hanimcik da olmadim. neysem o o oldum. ne kaybedersin ki?? akisina birak...

Ne güzel anlattin cokta güzel yapmissin..bende cok gec davranmisim desene :)
aynen benimde o gün tipim bozulmustu oynamaktan.. mutluluklarr dilerim

Konuşmanın kim tarafından başladığı değil ne şekilde ilerlediği, hal ve hareketlerimiz ve karakterimiz önemlidir
Çok iyi yapmışsın hiç değilse bu saatten sonra kocaman bir acaba ile dolaşmayacaksın

X