Arkadaşımın beni görücü usulü tanıştırmak istediği adam

Aramıza hangi ülkeden katılıyorsunuz?
Ahahah
ne güzel yazmışsınız

Tipik Anadolu ahlaki, yamuk ogullarina duzgun kiz bulup adam sifatina sokmaya calisan bir ailenin etrafa haber salip kurban arayisi diye okudum.(ekleme yapayim linc yemeden, alkol alan yamuk değildir, ama bahsi gecen adamin illaki bi red flag'i vardir, yoksa zaten kendi ortamından kafa dengiyle evlenirdi, belliki kimse bu adami "evlenilecek adam" olarak gorememis)

Farkli versiyonlari da mevcut, ogullarinin kumarbaz, alkolik, bagimli vs oldugunu saklayip adam etsin diye elin kizini yakan aileler ya da sabah denk geldim kk'da, kasap ogullarini kamu kurumunda mudur, toplantidan toplantiya gezen cok mesgul diye tanitip, ailece kumarbaz olan ailenin hikayesine.

Yani muhtemelen boyle bir hikayeye kurban olarak secildiniz, arkadasinizin durumdan hic haberi dahi olmayabilir.

Yooo değilim. Birkaç senedir Türkiye'de yaşamıyorum ama Türkiye'de doğup büyüdüm ve İstanbul'da eğlence hayatının "renkli simalarından" idim bir zamanlar. Belki de yenGEnC Hanım'ın dediği gibi benim sosyal çevremde barzolar olmadığı için evlenmeyi arzu eden kendi sosyal çevresinden dengi kadın ya da adamlarla evlendi.
yüzüne bakılamayacak derecede çirkin bir adam değilse bana laf sokuldu diye neşe saçacağınıza oturup adamın ne gibi bir kusuru var ve sizi kurban seçen arkadaşınızı kendinizden nasıl uzaklaştırırsınız diye düşünseniz daha iyi olur. Sonuçta siz troll değilseniz buraya sorununuzu çözmeye geldiniz, neden kaostan besleniyorsunuz ki?

Sizin çevrenizde bu tarz insanların olması ülke gerçeğini değiştirmiyor ne yazık ki, bunu 7’den 70’e herkes biliyorken farkındayken sizin dünyadan haberiniz yokmuş gibi davranmanız ilginç. Ayrıca burada kaostan beslenen tek bir kişi var oda sizsiniz :) ben yazan herkese gayet makul ve ılımlı cevaplar veriyorum. Kimse kimsenin düşüncesine katılmak zorunda değil. önce kendi yorumunuzu gözden geçirin. Karşı tarafın ne kusuru olduğuda beni bağlamıyor sonuç olarak ben kararımı verdim arkadaşlığımı gözden geçirmem gerekirse de geçiririm siz dert edinmeyin :)

Makul ve ılımlı dediğinizi cevap bu mu ya da "bılışırsık hışlınmıktın kırkıyırım" dediğiniz kısım mı? Gerçekten kopuk olmayan noktanız da bu idi herhalde
Anlıyorum. Çok iyi anlıyorum..

Hayat tarzınızın uymadığı biri ile tanışmanız gereksiz olur. Arkadaşınıza bunu açılça söyleyenilirsiniz. Ayrıca dışardan bakınca “iyi insan” gözükenlerin evlenince değişimini her gün forumda sayfalarca okuyoruz . Ben senizin yerinizde olsam hiç girmem bu topa .

Bence de haklısınız.Nursema -umut olursunuz.Onlarin da ilişkileri ve sonu malum

Yok ben sizin anladığınızdan şüphe ediyorum ne yazık ki :) hangi mesajımda karşı tarafı rencide edici , veya hakaret içeren bir cümle yazmışım gösterin lütfen:) vurmaya çalıştığınız yer o kadar saçma ki , hatta o kadar alakasız yerlerden bağlamaya çalışıyorsunuz ki siz hiç anlamamışsınız beni fake olmakla suçlayan sizsiniz farkındaysanız, ona rağmen gayet düzgün bir şekilde size cevap veriyorum kendimi tebrik ederim hoşlanmaktan korkmam ile size verdiğim cevabın ilgisi nedir lütfen ya bir daha konuyu iyice anlamadan yazmamanızı tavsiye ederim :)

yok ben çok iyi anlıyorum. hatta nasıl konuyu sizin manipüle etmeye çalıştığınızı da anlıyorum. ben sizi nerede rencide etmek ya da hakaret etmekle itham etmişim? konuyu neden bu yöne çeviriyorsunuz tam olarak.
bir de ısrarla "konuyu anlamamışsınız" deyip duruyorsunuz. konuyu anlamayacak ne var. önce ergen gibi hoşlanırsınız diye gece hayatı olan bir erkekle görüşmekten çekincelerinizden bahsederken aniden dünyanın en olgun kadını gibi davranıyorsunuz. daha sağlam zemine kursaydınız keşke.

Eğer bana ‘makul ve ılımlı’ haliniz bu mu diye bir tavırla gelirseniz bende nerede ılımlı olmadığımı sorarım elbette. Ben herhangi bir yöne çeviriyorum sizin çevirdiğiniz yönün sebebini soruyorum çünkü farklı yerlere çekip manipüle eden sizsiniz :) ayrıca sadece ergenler mi hoşlanabiliyor böyle bir çekincem olması gayet normal bu olgun bir kadın olmadığımı göstermez siz şu an kendinizi haklı çıkarmak için ne yazacağınızı şaşırmış durumdasınız bana ‘fake, ergen’ gibi ithamlarda bulunan sizsiniz ama manipüle eden ben oluyorum çok ilginç. Belli ki sizin hayal dünyanız geniş siz kendi hikayenizi daha sağlam bir zemine kurarsınız :)

manipüle etmeye çalışmayın insanları.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…