Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

nede çabuk geçiyorr zamann
ben liseden beridir zamanı durduramıyorum ciddennn
çok hızlı akıyorrr

inş. kaswacım
zaten bizde hiç ayağı kaldırmıyoruz
bi atlatsakkkk

nameless hg

Sen ne okuyorsun canım? Herkese okul sorma misyonunu da ben üstlendim ya :)

ya bi dezaman mefhumu var demi liseydi üniversiteydi bitti derken gecti bile üstünden zaman şimdi nolcek bakalım evlilik falan hayat bizi nereye götrcek

bundan sonra yalnızım arkadaşım yok diyeni vururumm hatta yolarımmm bakın nekadar arkadaşımız olduu dahadaa artıcazz inşallahhh canı sıkılan mutsuz olduğunu düşünen glesin yazsın burda her koldan sarılır sorunu çözerizz.. bu topik öyle bi topik olsunki gözyaşı dökerken kahkaha bile attırsın bizee ve lütfen herkesden şunu istiyorum ön yargılı olmayalım eğer birimiz diğerini kırdıysa gelip konuşalım sorunu anlayalım ve öyle karar verelim anlaştıkmı bilmeden etmeden ön yargıyla kimse birbirine yaklaşmasın arkadaşlar anlaştıkmı??
:enbuyukkk:a.s.

benm arkadasım ikis di hamileydi işte.6 aylıktı doğurdu bi süre hastanede falan bakıldılar ama şimdi saglıklılar ikislerin de böle dertleri var

Maşallah 6 aylık öyle mi?Kaç kiloydular acaba?Çok küçük doğmuşlar nerede yapmıştı doğumunu?

Sen ne okuyorsun canım? Herkese okul sorma misyonunu da ben üstlendim ya :)

cnm benn açıköğretim okuyorum (iktisat)
maalesef kaldım geçen yıl
bu yılda bütünlemelere girdim şimdi 2 dersten geçersem sınıf atlıcam
amaa ben inanmıyorum geçebileceğimi
o yuzden bu sene artık son dedmm:umursamaz:
geçersem devam ama çok büyük ihtimal geçemicem bırakıcam o yuzden:gitme:

slmlar kizlar.
benim de hic arkadasim yok:çok üzgünüm:
beni de araniza alirmisiniz?

Çok iyiymiş yoğun bakımı demekki hastanenin..Peki şimdi gelişimleir normal mi?

Hımm.. Bırakma ama ya, geçersin umarım dersleri. Ben de iktisat okuyorum zor konular var, ki aö daha da zorluyor diye duyuyoruz.. Umarım geçersin

Tekrarlıyorum az önceki bu mesajımııı opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…