Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

Evet kötü oldugunun farkindayim ve git gide daha da kötü hissettiriyor bu durum. Artik normal arkadasliklar kurmayi o kadar cok istiyorum ki..:çok üzgünüm:

Kursa gitmeninde sıkıcılığından bahsediyoruz ama sen düşündün mü hiç bir şeylerle uğraşmayı.

kızlar bende muhasebe ve bilgisayar işletmenliği kurslarına gittim ehliyete gittim ve şimdide kısmetse tekrr kursa ayzılıcam ama kararsıızm ya grfikerlikmi modelistlikmi yoksa sitilistlikmi hangisine gitsem hangisinde çok zorlanırımm birde benim kara kalemim berbattır çizimim berbattır grafikerlik yine bilgisayrda olur zevkli olur.. ?? :uhm:

belınaycım butun kursları feth etmısssınkaydirigubbakcemile3 maş. bence grafıge git canım

kaswacım hayrlısıylaa kucağına al inş.
bnm diğer ablamda hamile bu arada
ama onunki tek:)
ama onun hamileleği çok sorunlu geçiyor
17 haftalık hamile
11. haftadan beri kanaması var
bebek çok sağlıklı diyorlaaar
taa prof.lara kadar gittii amaa çaresi yok
plesantasıı ayrılmış bebeğinin maalesef:S

Canım Allah yardımcısı olsun?İnş bu şekilde 28.haftayı devirirse korkmasın Allah'ın izniyle.Ama zor durumlar bunlar

7.ay mı az kalmıs ha gayret erken doum riski falan var mı yoktr inşallah

Canım zaten ikizleri 36. haftadan fazla bekletmiyorlar.Benimde erken doğum riskim malesef var.Rahim boyum kısaldı.Tedaviye başladık.İnş.Olabildikçe geç gelirler..Korkuyorum çok..

Canım zaten ikizleri 36. haftadan fazla bekletmiyorlar.Benimde erken doğum riskim malesef var.Rahim boyum kısaldı.Tedaviye başladık.İnş.Olabildikçe geç gelirler..Korkuyorum çok..

benm arkadasım ikis di hamileydi işte.6 aylıktı doğurdu bi süre hastanede falan bakıldılar ama şimdi saglıklılar ikislerin de böle dertleri var

kaswacım hayrlısıylaa kucağına al inş.
bnm diğer ablamda hamile bu arada
ama onunki tek:)
ama onun hamileleği çok sorunlu geçiyor
17 haftalık hamile
11. haftadan beri kanaması var
bebek çok sağlıklı diyorlaaar
taa prof.lara kadar gittii amaa çaresi yok
plesantasıı ayrılmış bebeğinin maalesef:S

aminn belinaycım aminn:)
sen nasıl oldun kuzum
iyi görüyorum senii bi kaç haftadırr?
iyiyim artık dahda iyiyim canım dün 4 ay oldu artık iyi olmam gherek hayat surat asmakla ağlamakla geçmicek kadar güzel ağlamakla üzülmekle bişey değişmiceğine göree :)
beloşum sen hepsini yaparsın yeterki iste
deruşummm bebeğimsin biliyosun dimiii ayrı bi yerin var berendeeeeee​
Çizimim ''berbat'' diyorsan, grafikerlik denemen daha mantıklı olur sanırım canım, zevkli sanırım kuzenimde yapıyor öyle bir şeyler
teşekkür ederim tatlım
grafikerlik olsun ozaman daha kolay olur senn için
banada o sıcak geliyor zatennn :)
belınaycım butun kursları feth etmısssınkaydirigubbakcemile3 maş. bence grafıge git canım

ettim valla canım napim boş durmayı sevmiyorumm opuyorumnanaktan

allah kıslar size sabır versin bu kadaremek verip böle durmak çok zor

aynen canım

susucum ben de bu yıl girdim kpss ye ama hiç emn deildim zaten 68 aldım olmas bişi bu seneki benm zordu uzmanlık kadroları içindi...şimdi 2010 haziranda gircem işte o daha kolay onda napıcas bakalım

nede çabuk geçiyorr zamann
ben liseden beridir zamanı durduramıyorum ciddennn
çok hızlı akıyorrr

inş. kaswacım
zaten bizde hiç ayağı kaldırmıyoruz
bi atlatsakkkk

nameless hg

X