Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

walla bişiler bulmak lazım ewde olmuo ya..Alışık degildim ki bu kadar ewde durmaya..Ramazandan sonra bişiler düsünüorum arkadasımla ama bakalımmkafamçokkarıştı

iş de yok ki bu zamanda...işe girsek oyalanırım wakit gecer ewde kös kös sinir oluyorum..

canım annem benimmmmm heee seni hiiiiç streese sokmak yook bol bol güldürcez seniiii alkisalkisalkis:lepi::ecrin_bebek:
opuyorumnanaktanSöz mü?Çünkü ben bazen bu hormonlar yüzünden çok duygusal oluyorum..Mesela bu sabah çok duygulandım.Yağmur yağınca..Mevsim sonbahar az kaldı yavruşlara kavuşmaya diye..:gitme:

Bazen anneme kiziyorum niye bana bi kiz kardes yapmadin diyorum böyle yapayanliz olmazdim. senağlama

opuyorumnanaktanSöz mü?Çünkü ben bazen bu hormonlar yüzünden çok duygusal oluyorum..Mesela bu sabah çok duygulandım.Yağmur yağınca..Mevsim sonbahar az kaldı yavruşlara kavuşmaya diye..:gitme:

söz be annemm bak bunca insanın içinde söz veriyıoorum ben şaklabanlık yaparım sana delikafadulden:teytey:vereliniortak

zipzip kız kardesi bırak benim erkek kardesim de yok yapayalnızım walla :asigim:

bu arada ben ist yaşıyorum doğma büyüme ist'liyim ama kökenim giresun.. KARADENıZ HATUNUYUM YANıı UŞAKLAR :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…