Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

yaş kaç namelessım senin kumamın yaşını merak ettimkaydirigubbakcemile3 Bizim heruf hala boşaltamadı bulaşıkları:roflol:

maşallahhh...

Doğdu doğacak:roflol:[/COLOR][/B][/QUOTE]

bişi kalmamış canımmm alkisalkisalkis

ben de teolog nerde diyorum yaaa, tamamm görüşürüz, öptüm Aeo...opuyorumnanaktan

maşallahhh...

Doğdu doğacak:roflol:

hahahaha walla öle oldu bak bugün sancılar basladı işte bende hemen koştum size yardım istemye alkisalkisalkis

NAMELESS & PAPATO Allah gönlünüze göre versin kızlar ama bana sorarsanız 30unuzdan önce düşünmeyin derim şiddetle tavsiyemdir :))

hahahaha walla öle oldu bak bugün sancılar basladı işte bende hemen koştum size yardım istemye alkisalkisalkis

:1hug: sen hep yaz bi mesele oluğunda ben hiç üşenmem uzun uzun cevaplarım firammm:)))

NAMELESS & PAPATO Allah gönlünüze göre versin kızlar ama bana sorarsanız 30unuzdan önce düşünmeyin derim şiddetle tavsiyemdir :))

ayy cidden mi ya Elif, aman duymasın benimki net bağlantımı keser bida giremem bu foruma:roflol:

:1hug: sen hep yaz bi mesele oluğunda ben hiç üşenmem uzun uzun cevaplarım firammm:)))

ayy cidden mi ya Elif, aman duymasın benimki net bağlantımı keser bida giremem bu foruma:roflol:

emin ol bizimki de örgütlüolar mı seni oralarda der kaydirigubbakcemile3

30 geç be canım ben 24 ümde evlendim ama 25 , 26 da olabilir evlilik yaşı

elif sen kaç yaşında evlendin tatlım

emin ol bizimki de örgütlüolar mı seni oralarda der kaydirigubbakcemile3

ya zaten burdaki derdim var konularından etkileniyorum soru soruyorum varsayımlı, mesela şöyle olsa nolurdu diyorum durduk yere, diyo sen çok takılıyon bak oralarda etkileniyon:roflol::roflol:

hahahaah valla uzaktan öyle anlasılıyo
yok cnm arkadas ne kdrdır bi birlikteliğin var erkek arkadasınla dedi ben de 9 ay dedim de o da hamilelkle alakalı şaka yapınca bizde bugün biraz tartıştık ondan sancılar basladı fln dedim kaydirigubbakcemile3
FİRAM hamilemisin cnm sağlıkla gelsin hamile anlarımı özledim bak :KK70:

ya zaten burdaki derdim var konularından etkileniyorum soru soruyorum varsayımlı, mesela şöyle olsa nolurdu diyorum durduk yere, diyo sen çok takılıyon bak oralarda etkileniyon:roflol::roflol:

:)) ben sölemiorum hiç buralara girdigimii kesin der bak okuma etkileniosun aramıs bozuluo :) bana dio zaten herkesten etkileniosun die aman aman :) :emir_bebek:

valla belinay bulasıkları makineye dizicem diye evden cıktı ve kendinden bir daha haber alınamadı görenlerin bilenlerin bıdıbıdıbdı haahahkaydirigubbakcemile3

X