Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

Yaaalaan söylüyorrrsuuuuuuunnnnnn:mymeka:
[/QUOTE]

naayıııııırrrrrr sewiiyoruuuuuummmmmmmm

beliş şöle bişi war bna dioki sen söle anında kesiym görüşmeyi sen rahatsz oluyosan slerm diyo:çok üzgünüm:

Ne iyiymiş firam kıymetini bil, onlar ayrı sen ayrı deyip kızlarla lakayt muhabbetlerini devam ettirenler de çok, sen eğer ilişkinin ciddiyetine güveniyosan bence yapman gereken tamamen kesmek değil de eskiye göre mesafeyi koyman. Bu mesafe erkek arkadaşının görmesi için, o, ona verdiğin değeri hissetmek zorunda. Bence hemen kestirip atma, sevgilim değil arkadaşım falan diye anlatmaya çalışma, 40 yıl anlatsan anlamaz, ben yaşıyorum biliyorum, ama eskisi gibi samimi olmadığını mesafeli olduğunu hissettir yavukluna. Tamamen kesemeyeceğini de iki medeni insan gibi konuşursanız anlaşırsınız zatenyerimseniben

beşir görmüşşş aaaa delikafadulden
selam yine ben naniknanik

hoşgeldinnn eliffff, bebiş napıyookaydirigubbakcemile3

BELİNAY evet canım sen olayı çözmüşsün bildinn :)

PAPATO selam canım ay emerken uyudu tam yatağına götürüyordum aradaki halı kayınca kafası çok sert dolaba çarptım :KK43:((( uykusunda nasıl ağladı bide uykuda olunca baya şaşırdı şimdi onu düşünüyorum inşallah ağrısı geçmiştir çok kötü oldum uyanık olsada neysede bide uyuyorken mafoldumben

BELİNAY evet canım sen olayı çözmüşsün bildinn :)

PAPATO selam canım ay emerken uyudu tam yatağına götürüyordum aradaki halı kayınca kafası çok sert dolaba çarptım :KK43:((( uykusunda nasıl ağladı bide uykuda olunca baya şaşırdı şimdi onu düşünüyorum inşallah ağrısı geçmiştir çok kötü oldum uyanık olsada neysede bide uyuyorken mafoldumben

yazık yaa gecmiş olsun yawrucağa..

işte biliom da bnde çözüm istiyorum belinayyyy :sinifsinif:

ay bide söylemeyi unuttum firam, ( firam yazınca da sanki nikin fira'ymış da firam deyince sahiplenmiş gibi oluyo ne alakaysa konuyla:roflol::roflol:)

Ruhuma aykırı yazmışsın ya, ruhuna aykırı gelebilecek şeylere karşı aykırısın deyip kestirip atma, tabi bu söylediklerimin hepsi, ilşkinde gelecek görüp o insanla bi ömrün hayaliyle yaşıyosan. Yoksa henüz yeniyse çizgileri de çizmek lazım.

O insan senin ruheşinse onun gönlünü kırma, yine muhabbet et erkek arkadaşlarınla ama sevgilinin görmek istediği de varlığım onlar arasında hissedilsin duygusu. Bu niye benim sevgilimde var diye düşünme. İnan bu hepsinde var. Sanki hepsini denedim ben de tövbekaydirigubbakcemile3 Var yani emin ol. Bu kızlarda yok mu. Çoğunda var. Farkımı bileyim duygusu. Ve gerçekten sevyosan bu duyguyu yaşamasına ve hatta şımarmasına izin ver sevdiceğinin ve otur onu izle onu:) sevgi böyle bişey:))

X