Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

PAPATO selam canım ay emerken uyudu tam yatağına götürüyordum aradaki halı kayınca kafası çok sert dolaba çarptım :KK43:((( uykusunda nasıl ağladı bide uykuda olunca baya şaşırdı şimdi onu düşünüyorum inşallah ağrısı geçmiştir çok kötü oldum uyanık olsada neysede bide uyuyorken mafoldumben
ayyyy bebişin o datlu gafasını yirim ben yaaaa inşallah ağrısı geçmiştir minnacıkınnn:gitme::gitme:

ay şuan sustu ve uyuyor kötü bi çarpma olsa ve ağrısa susmazdı dimi? mafoldumben

oyyy melekler gibi uyuyodur :kedi:

ben gündüzde uyumayanlardanım :)

yerinde olsam da uyumasam ben de eliff :kedi:

Papato gel bak benim kıza ayıp ediyorsun :)))
güzel bir duygu ama çok yorucu birde canınızdan öte bir duygu size ne olursa olsun umrunuzda değil
yeterki ona birşey olmasın..
Allah dileyen herkese nasip etsin inş.

BELİNAY evet canım sen olayı çözmüşsün bildinn :)

PAPATO selam canım ay emerken uyudu tam yatağına götürüyordum aradaki halı kayınca kafası çok sert dolaba çarptım :KK43:((( uykusunda nasıl ağladı bide uykuda olunca baya şaşırdı şimdi onu düşünüyorum inşallah ağrısı geçmiştir çok kötü oldum uyanık olsada neysede bide uyuyorken mafoldumben

canım şimdi okudum ya çok geçmiş olsun kıyamam ben ona çok üzüldüm bi de uyuyormuş şok olmuştur korkmuştur inşallah bişey olmaz

Papato gel bak benim kıza ayıp ediyorsun :)))
güzel bir duygu ama çok yorucu birde canınızdan öte bir duygu size ne olursa olsun umrunuzda değil
yeterki ona birşey olmasın..
Allah dileyen herkese nasip etsin inş.

aminnnnn
ben tutamam bile ya minnacık bebiş düşürürüm elimden:roflol:

anne destekli tutarım önce sonra da öğrenirim nolcak:umursamaz::lepi:

ben elifim uyumuyo mu kıs seninki benim ki uyudu az önce çok şükür

uyudu bacımda kafasını dolaba çarptım çocuğun
grip olmuşum ağzım gözüm kapalı bulaşmasın diye önüme bakamadım halıda kayınca offf canım sıkıldı akşam akşam :çok üzgünüm:

canım valla tebrik ederim doğru tesbit aynen öyle nickimi çözmüşsün kaydirigubbakcemile3 tavsiyelerinize uyucam ben onla bi ömür gecirmeyi düsünüyorumm ondan uyucam sözlerinize
ay bide söylemeyi unuttum firam, ( firam yazınca da sanki nikin fira'ymış da firam deyince sahiplenmiş gibi oluyo ne alakaysa konuyla:roflol::roflol:)

Ruhuma aykırı yazmışsın ya, ruhuna aykırı gelebilecek şeylere karşı aykırısın deyip kestirip atma, tabi bu söylediklerimin hepsi, ilşkinde gelecek görüp o insanla bi ömrün hayaliyle yaşıyosan. Yoksa henüz yeniyse çizgileri de çizmek lazım.

O insan senin ruheşinse onun gönlünü kırma, yine muhabbet et erkek arkadaşlarınla ama sevgilinin görmek istediği de varlığım onlar arasında hissedilsin duygusu. Bu niye benim sevgilimde var diye düşünme. İnan bu hepsinde var. Sanki hepsini denedim ben de tövbekaydirigubbakcemile3 Var yani emin ol. Bu kızlarda yok mu. Çoğunda var. Farkımı bileyim duygusu. Ve gerçekten sevyosan bu duyguyu yaşamasına ve hatta şımarmasına izin ver sevdiceğinin ve otur onu izle onu:) sevgi böyle bişey:))[/COLOR][/B]

uyudu bacımda kafasını dolaba çarptım çocuğun
grip olmuşum ağzım gözüm kapalı bulaşmasın diye önüme bakamadım halıda kayınca offf canım sıkıldı akşam akşam :çok üzgünüm:

inşallah Allah'ın izniyle bişey yoktur Elif ya üzülme sen,

bebiş acı hissetse uyumazdı heralde:kedi:

aminnnnn
ben tutamam bile ya minnacık bebiş düşürürüm elimden:roflol:

anne destekli tutarım önce sonra da öğrenirim nolcak:umursamaz::lepi:

bende senin gibiydim doğdu bu ne be fazla küçük bu demişim :))
annem kucağıma verdi yok alamam sen tut çok minik kolumdan kayar düşer dedim :)))
1 aya alışmıştım heleki ilk altını değiştirme seansları yokmu kaydirigubbakcemile3
sen bekarmısın yoksa evli olupta bebek düşünenlerdenmi?

NAMELESS seeennn? :)

annem kucağıma verdi yok alamam sen tut çok minik kolumdan kayar düşer dedim :)))
1 aya alışmıştım heleki ilk altını değiştirme seansları yokmu kaydirigubbakcemile3

bekarıımm mutluyumm zemuszemus

canım valla tebrik ederim doğru tesbit aynen öyle nickimi çözmüşsün kaydirigubbakcemile3 tavsiyelerinize uyucam ben onla bi ömür gecirmeyi düsünüyorumm ondan uyucam sözlerinize

canımmm inşallah oturur bu gibi konular zamanla aranızda, önceki sayfalarda d ayazmıştım umarım okumuşsundur bu konuyla ilgili?

Hep mutlu olun inş..

Ne kadardır devam ediyo firamm?

kızlar bnm kociş gelmişti ondan dolayı sohbetten koptum yarın devam etmek üzere hepiniz öpüyorum

ben bekarım Eliff, ama çok evcilim benn evlenmeyi falan çok istiyorum, bebişim olsun, kocacık işten gelsinkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 Okuyorum daha 3. sınıftayım 2 sene var okulun bitmesine, sevdiceğim var 1 sene 10 aydır Allah bozmasın huzurluyuz şimdilik...:kedi:

X