Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

Kısa çaplı bir felaket atlattık hemen anlatayım.. Ben mutfaktaydım tüp gaz kaçırıyormuş ama anlamadım. Bizim diğer çalışan bayan geldi burası gaz kokuyor hemen camları aç dedi.. Neyse diğerleri geldi. Aralarında çok bilmiş sinan bey var. Hemen tüpün üstünde o yuvarlak birşey varya onu söktü acayip bir ses geldi.. Sonra gaz olduğu gibi dışarıya çıkmaya başladı durduramadık hemen tüpçüyü aradık onlar gelene kadar 15 dk oldu. Şirkette heryer gaz koktu anlatamam.. Yüreğim ağzıma geldi çok korktum.. Neyse ki adam geldi iğneyi dokundurdu o gaz çıkan yere durdu.. Anlamadık vallahi.. Şu an havaya uçmuş yaşamıyor da olabilirdik :1ninca:

Ay sorma speedy yüreğim ağzıma geldi.. Nasıl bir anda heryer gaz koktu. Bir ateş çıksaydı o an havaya uçmuştuk.. Hala kalbim çatlayacak gibi atıyor.. Sakinleşmem lazım mafoldumben

Kısa çaplı bir felaket atlattık hemen anlatayım.. Ben mutfaktaydım tüp gaz kaçırıyormuş ama anlamadım. Bizim diğer çalışan bayan geldi burası gaz kokuyor hemen camları aç dedi.. Neyse diğerleri geldi. Aralarında çok bilmiş sinan bey var. Hemen tüpün üstünde o yuvarlak birşey varya onu söktü acayip bir ses geldi.. Sonra gaz olduğu gibi dışarıya çıkmaya başladı durduramadık hemen tüpçüyü aradık onlar gelene kadar 15 dk oldu. Şirkette heryer gaz koktu anlatamam.. Yüreğim ağzıma geldi çok korktum.. Neyse ki adam geldi iğneyi dokundurdu o gaz çıkan yere durdu.. Anlamadık vallahi.. Şu an havaya uçmuş yaşamıyor da olabilirdik :1ninca:

Geçmiş olsun canım Allah korumuş.

sağolun kızlar:) Bende korktum kızlar. Tırsıyorum ya böyle şeylerden hep beni buluyor..
Ee kimseden ses çıkmıyor bugün?? Nasılsınız?

cok gecmis olsun duygusal. iyiki zamanında farketmissin canım yerimseniben

herkese selam kızlar.Fizikten dondum az once.14.senastı bugun.Daha iyi hissediyorum kendimi yarın son seansım allah kimseye bel kayması veya agrı sızı vermesin :Saruboceq:yasam kalitesini cok dusuruyor.Hep mutsuz ve yorgun hissedyonuz kendinizi.:çok üzgünüm:

topigimize nazar degmesin:nazar:

herkese selam kızlar.Fizikten dondum az once.14.senastı bugun.Daha iyi hissediyorum kendimi yarın son seansım allah kimseye bel kayması veya agrı sızı vermesin :Saruboceq:yasam kalitesini cok dusuruyor.Hep mutsuz ve yorgun hissedyonuz kendinizi.:çok üzgünüm:

Geçmiş olsun ebrulii. İnşallah kısa zaman sonra daha da iyi olursun. Benim yengem de bel fıtığından çok çekmişti.. Allah tüm hastalara bol bol şifa versinn

Geçmiş olsun ebrulii. İnşallah kısa zaman sonra daha da iyi olursun. Benim yengem de bel fıtığından çok çekmişti.. Allah tüm hastalara bol bol şifa versinn

sagol canım ahh keske bel fıtıgı olsa sekerim .bel kayması daha kotu soyleki en azından bel fıtıgında amaliyat olma sansın var.yada baska yontemler.Ama bel kaymasında tek kalıcı cozum platin ameliyatı yani vida takılıyor.O da fıtık ameliyatın iki kat riskli olanı. :sinifsinif:Yapacak cok birsey yok aslında sırf atık bu sne bebk planımız var hamilelikte dogal olarak kilo alınacagı icin cok agrım olacak oyuzden biraz rahatlamak amaclı giitm .

çok gecmiş olsun cnm bel cok dikkat edilmesi gereken yerlerden biri ben de bir kere eşya taşırken incittim bir hafta agrı cektim en ufak bişi taşısam hemen agrır sonuçta bizi ayakta tutan belimiz

doğru söylüyorsun ya.. vallahi Allah acil şifalar versin. Ameliyatta olmayacaksın herhalde? Bu şekilde fizik tedavi faydalı olacaksa ne güzel. Allah sağlık sıhhat versin bebeğin de olur hiç sıkma canını :1hug:

X