Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

Mrb arkadaşlar... Hava kötü bozdu.. serin biraz..

Ama benim ayağımda hala çorap yok.. zor girecek gibiyim kışa..

Şimdi ben şunu anlamadım.. burdaki herkes arkadaşsızmı gercekten

Herkes arkadaşsızsa dışardaki kanka gezenler kimler...:içelim:

Geyiğe dökülmüş yine bursası.. yada ben sık uğramadığımdan anlayamadım

Hava Güzel ama ya bugün bi güneş falan gördüm yani opuyorumnanaktan
Burda arkadaşım yok duygusall ve süpürgeli hariç hiç birini tanımıyorum yani ilk kez tanıdım
İlk defa konuştum sende hoşgeldin bu arada
bide avatar Süper beğendim
bide Dışardaki kankalar sanırım burada yok

Janselli benim arkadaşım yok. Sözlüm var ve annem onlar benim en iyi arkadaş ve dostum yerindeler..
Zamanında çevrem çok genişti ama insanlardan darbeler yeyince kimseye güvenemdim.. Şimdi yakın olduğum konuşup dertleştiğim kimse yok.. Herkesle aramda bir mesafe var yasakkelime

Tabii burada ki canlarım ayrı.. Onları çok seviyorumm opuyorumnanaktan
Speedy burası güzel ama öğlenden sonra faal oluyorkaydirigubbakcemile3
Gece geç yattıkları için olsa gerek öğlene doğru dökülüyorlar hihoyyyt

Dün gece bi ara uğradım
Ama kendileri arasında sohbet oluyor sohbet koyu olunca da giremiyorsun
Bekleriz ben hazır bekliyorum gelsinler teker teker ama :roflol:a.s.

yaylar aynı yay gibi çok hareketli olurlar cnm ben de boğa burcuyum yemeyi içmeyi ve rahatlığı seven sakin fakat damarına basıldığında etrafı yakıp yıkan tiptenim

teolog benim bransımı sormusun canım ben resim ogretmeniyim.Bu arada esimde boga burcu.Aynen o da butun bu ozellikleri fazlasıyla tasıyor :)) Ozelliklede yemek konusnda.Açlık fena sinir yapıyor.Ben teraziyim.Dengeli uyumlu olmaya calsıan sesini cıkarmayan kararsız a.s

Dün gece bi ara uğradım
Ama kendileri arasında sohbet oluyor sohbet koyu olunca da giremiyorsun
Bekleriz ben hazır bekliyorum gelsinler teker teker ama :roflol:a.s.

aynen katılıyorum.Ama ortak noktaları cıktıgı icin normal muhabbeti koyulastımaları.belli bir duzende olsa belki daha iyi olur.Nasıl yaparız fikri olan varmı?:uhm:

aynen katılıyorum.Ama ortak noktaları cıktıgı icin normal muhabbeti koyulastımaları.belli bir duzende olsa belki daha iyi olur.Nasıl yaparız fikri olan varmı?:uhm:

ne yapabiliriz bilmiyorum ama çok normal bişey bu
Bizde bölelim yada zorla kendimizi Sokalım falan sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanabkötükedihüso

canım suan kocaelinde yasıyorum ama ilerde esimin isi degisirse istanbula tasınmayı dusunuyoruz.Ahh istanbulm cok ozledim :sinifsinif: insallah gelirsem arkadas olurum sana ben opuyorumnanaktan.Guvensizlik bende de var.Hem cok arakdasım olsun istiyorum ilgide gosteriyorum ama karsılık gelmezse yada samimi olmadıgını farkettigimde bu da oyleymis diyorum sonrası hayal kırıklıgı tabii.:a015:

ınşallah inşallah... Gerçi benimde fırsatım olsa istanbuldan kaçmayı düşünüyorum ama yok işte... Sevmiyorum istanbul çok kalabalıklaştı. Ben bağcılarda oturuyorum. ınan bana eskiden böyle değildi şimdi heryer insan kaynıyor.. Seviyorum sakinliği ama mümkünmü.. Gecenin körüne kadar çocuk sesi sinir oluyorum vallahi!!!!

Günaydınlar efenimmm... Gelin gelin biraz sohbet edelim:)
Nasılsınız haliniz keyfiniz yerinde dir inşallah?? opuyorumnanaktan

Once ben yazayım musade ederseniz:kedi:
bugun acayip sıkıtılıyım gerci 3gundur boyle.Evde birsuru is var ama hic yapmak gelmiyor icimden nedense. Birde 2uye dogru fizik tedavim var oraya gidicem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…