Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ay kızlarr ne alaka diyceksiniz ama sertab erenerin bi şarkısını dinliyorum çokkkk güzel ama çok güzell
şarkının adı:gel barışalım artık
küslükten bıktıgınız birine yollarsınz belki
çok hoşuma gitti
opuyorumnanaktan

evt biras inatçı ama en iyi huylu burç bence
kendi burcum olduğu için söylemiyorum bunu

Cafe crown gibi içimi ısıttın lipton ice gibi sogutma sakın, hayatın tadı coca cola deil sensin.. Bi biskrem versem benim için GüLermiSiN? kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:lepi:)

ay çok güldüm ya
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

insan bi kere kırılırsa en fazla allahın slm nı alsın bence gerisi yüzsüzlük

Ay çok güldüm buna ya:roflol:
avatar da zombi olmuş :roflol:[/QUOTE]

ay napim psikolojimi bozdular yakında yazı yerin hııııı hıııııı gibisinden şeyler yazarsam şaşırmayın -tatlicadiarzu-

Bölüm neydi esila? Ben ing. öğrt. 3. sınıftayım ankara hem ikamet hem okul:1ninca:

mat öğrt. 4. sınıf canım

ben ona çook şarkılar yolladım canım :icecream:avcunu yalar artık :icecream:başka bişeyede gerek yok şimdi neyse :lepi:

Cafe crown gibi içimi ısıttın lipton ice gibi sogutma sakın, hayatın tadı coca cola deil sensin.. Bi biskrem versem benim için GüLermiSiN? kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:lepi:)

:icecream: çok sevdim ben bunuu

kızlaar kafamçokkarıştı off off
1 msj alındı ...
nasılsın tuğba ....
of cok kötü oldum ya

ya bi de söyle oluyo arkadaşın sana kırgın biliyorsun gidip hala dibine takılıyorsun
ben buna uyuz oluyorum
aklım almıyor nasıl bir yüzsüzlük bu lmaz:

evt bazen olmuyor ask konusunda hiç olmuyo :kedi:

teli kapadım sinirimden
biz anlaştık en son, aramıcaz dedik yazık ama ikimizede bak ben kimseyi sokamam hayatıma seni cıkarmadan dedim. haklısın dedi
sonra kandilde msj attı of Allah razı olsun Arkadasım sırf kandil die msj atıorum dedim bi daha yapmasın die
bu ne şimdi

ya bi de söyle oluyo arkadaşın sana kırgın biliyorsun gidip hala dibine takılıyorsun
ben buna uyuz oluyorum
aklım almıyor nasıl bir yüzsüzlük bu lmaz:

evt bazen olmuyor ask konusunda hiç olmuyo :kedi:

Kalbimi kıran birisinin hiç bişey olmamış gibi davranmasına uyuz olurum ben de, sinirim bin kat artar...

bugün benim canım sıkkındı erkek arkadasımla 09 09 06 da görüşmeye başlamıştık bugün de hep özel bi gün olacak die konusur hayal kurardık, ona kalsa düğün günüydü pehh ..
sonra ayrıldık ama birbirimize karsı bi hata yoktu yani uzunca bi süre kopamadık ve ben 09 09 09 dan hep korktum yasamak istemedim atlamak istedim. şimdi saat 12 yi geçti ve msj atmış
oy dertli başım oy

sakın elin tele gitmesin mantığını dinle duygularına yenik düşme neolur...​

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…