Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

teli kapadım sinirimden
biz anlaştık en son, aramıcaz dedik yazık ama ikimizede bak ben kimseyi sokamam hayatıma seni cıkarmadan dedim. haklısın dedi
sonra kandilde msj attı of :mad: Allah razı olsun Arkadasım sırf kandil die msj atıorum dedim bi daha yapmasın die
bu ne şimdi

hımm
eğer gerçekten artık mesajlaşmak görüşmek istemiyosan hattını falan değiştir
bi şekilde karşına çıkar o numara böyle gibime geliyo..

bugün benim canım sıkkındı erkek arkadasımla 09 09 06 da görüşmeye başlamıştık bugün de hep özel bi gün olacak die konusur hayal kurardık, ona kalsa düğün günüydü pehh ..
sonra ayrıldık ama birbirimize karsı bi hata yoktu yani uzunca bi süre kopamadık ve ben 09 09 09 dan hep korktum yasamak istemedim atlamak istedim. şimdi saat 12 yi geçti ve msj atmış
oy dertli başım oy

şşş sakin ol bakimmmmmm​

Bir gün anlıyorsun ama yılların gidiyor sonunda ve elinde kalan bir tek aşk korkusu.. Artık korkuyorsun yeniden sevmeye... Korkuların yüzünden de önüne gelen herkesi kaçırıyorsun. Bu sana ders olsun. Beni de yaktın, sende yanacaksın...

bugün benim canım sıkkındı erkek arkadasımla 09 09 06 da görüşmeye başlamıştık bugün de hep özel bi gün olacak die konusur hayal kurardık, ona kalsa düğün günüydü pehh ..
sonra ayrıldık ama birbirimize karsı bi hata yoktu yani uzunca bi süre kopamadık ve ben 09 09 09 dan hep korktum yasamak istemedim atlamak istedim. şimdi saat 12 yi geçti ve msj atmış
oy dertli başım oy

ne zaman ayrılmıştınız? Hatırlatmak istemem ama merak ettim, bu gibi durumlarda asla duygunun seni yanlış yönlendirmesine izin vermemelisin...

tamam sakinim bi an şok oldum hiç beklemiyordum :gitme:
yok atmadım ne atayım ne diyeyim iyiyim desem ne olacak ki sanki o bana msj atmakla cabalamış mı oldu bizim için
bırakcak bu işleri laelaelaelaelae
ben alıştım ztn yaa :lepi:

yok atmadım ne atayım ne diyeyim iyiyim desem ne olacak ki sanki o bana msj atmakla cabalamış mı oldu bizim için

vereliniortak

1 yılı geçti canım ama aslında tam tarih vermek çok zor kesin çizgilerle bitirmemiştik.

papato arkadaşın dediği gibi hattını değiştir çünkü böyle olursa bugün arıycak mı acaba msj atıcak mı beni unutmadı mı gibi sorularla oyalanırsın bi bakmışsın ne fırsatları kaçırmışsın
şu lafa sinir olurum ama doğru
hayat herşeye ragmen devam ediyor etmek zorunda...

kızlarr ben geldim facebookta kadınlar kulübünün grubu war üye olan war mı??
hoşgeldin canım hiç görmedim bi bakim barii.​

aferin canım benimmm

hııııııııı hıııııı ğaaaaaaaaaaaaa ğaaaaaaaaaaaaaa kaç çeşit zombi varmış bee kusanlar zıplayanlar dil atanlar ( sapık zombiler nolucak )

kaç tane kalmış ay yazık boreas nasıl sinir olur insan :teselli:kaydirigubbakcemile3

özel bi sebepten dolayı hattımı değiştiremiyorum, yeni numaramı arayıp veremeyeceğim yerler var
o kdr çok yol aldım ki artık son ortak noktaydı. ben sürekli geçmişte kalsam bile hafızam beni yanıltıcak ki unuttum bile coğu şeyi
Rabbim neyler neylerse güzel eylermiş :teselli: biraz daha sabır ve zamana ihtiyacım var cok az kaldı :lepi:
çok sağolun kızlar iyki varsınız ya a.s.

aman sakın cevap verme cnm bşwerrrr
geçmişte kalmışş
amaa gördüğüm kadarıyla seviyorsun
neden ayrıldınız
tabi bi mahsuru yoksaa?

hoşbulduk canım ne konuşuosunuzz 85de bıraktım sizii 110lara gelmişsiniz..Okumayı gözüm kesmedi beni de alın muhabbete..

Hoşbuldukk Meryommm
Nassınn

iyiyim fıstık, sen nasılsın? gece gece topikçik bağımlığı yaşıyorum:)

Tüm kararlar alınmış
Yollar yeniden çizilmiş
Ne diye durduk yere kafa karıştırmaya çalışırki bi insan
Hal hatır sormalık durum mu kalmış
Hiç sevmediğim bişey ya
Hiç bişey olmamaış gibi hal hatır sormak ne demek...
Bence aynen devam et Esim, hatta ısrarcıyım hattını değiştir
bak kendini tazecik hissedersin, çünkü artık bi ihtimal olmaz.

hııııııııı hıııııı ğaaaaaaaaaaaaa ğaaaaaaaaaaaaaa kaç çeşit zombi varmış bee kusanlar zıplayanlar dil atanlar ( sapık zombiler nolucak )

kaydirigubbakcemile3

1 yılı geçti canım ama aslında tam tarih vermek çok zor kesin çizgilerle bitirmemiştik.

hımm yukarda kararlar alınmış yazmıştım ama tam bilmediğim için,
eğer yanlış bişey yazarsam kusuruma bakma..

Kesin bitmediyse hala zaten devam eder bişekilde araması

ya da irtibat kurma çabaları

çizgiyi koyup tavrı belli ettikten sonra herkes yoluna dmeyi bilmeli iki tarafta, süründürmeye, arada kalmışlığa ve iki gıdımlık güzel günleri de kötü hatırlatmaya lüzum olmamalı...

Seviyorum sizi kızlar...

hoşbulduk canım ne konuşuosunuzz 85de bıraktım sizii 110lara gelmişsiniz..Okumayı gözüm kesmedi beni de alın muhabbete..

ben burda oldugum halde yetişilmiyo cnm
arada kafamı cıkarıp bi cee ee diorum sonra susup konusmaları izliyorumalkisalkisalkis:roflol:

özel bi sebepten dolayı hattımı değiştiremiyorum, yeni numaramı arayıp veremeyeceğim yerler var
o kdr çok yol aldım ki artık son ortak noktaydı. ben sürekli geçmişte kalsam bile hafızam beni yanıltıcak ki unuttum bile coğu şeyi
Rabbim neyler neylerse güzel eylermiş :teselli: biraz daha sabır ve zamana ihtiyacım var cok az kaldı :lepi:
çok sağolun kızlar iyki varsınız ya a.s.

ay cevabım geç olmuş biraz:)

Sen de iyiki varsın:) hakkınızda hayırlısı inşallah, ama duygularla hareket etme hiç bi zaman, duygularını hakedecek birine karşı duygularla hareket edilir ancak bunu unutma...

X