Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

çok inatçı ve rahat oluyorlar, yani kendinden eminse 1 kere anlatır ama karşıdaki rahatlamış mı mutlu mu... :umursamaz: neyse yaw keyfimi kaçırmayacağım kaydirigubbakcemile3

boşver arkadaşım kaçırma sen keyfini, az biraz inatızdır :kedi:

ay kızlar benimki hala öldüremedi şu zombileri silah ve zombi sesinden gına geldiiii artık kafamçokkarıştı

boşver arkadaşım kaçırma sen keyfini, az biraz inatızdır :kedi:

ay kızlar benimki hala öldüremedi şu zombileri silah ve zombi sesinden gına geldiiii artık kafamçokkarıştı

yedin kafamı be kocacııım öldür artık şunları ne beceriksizsin die seslensenekaydirigubbakcemile3

ay üsenmedim 107 sayfayı tek tek okudum
konu sahibi topu topu 2 sefer gelmiş pess
gelde görüsek senle konu sahibi :tomato:
belinay sende koğusun ağası gibi olmussun
bu topik ilerde daha çok senlenir daha çok güleriz...eğleniriz...
he bu arada bende boğa burucuyum kötükedihüso

yedin kafamı be kocacııım öldür artık şunları ne beceriksizsin die seslensenekaydirigubbakcemile3

dünyada 6 milyardan fazla insan varmış yani 6 milyar zombi oluyo bu her oyunda 3000-4000 öldürüyolarmış ancaymış. yaşadık kızlar içiniz rahat olsun benimki kardeşiyle beraber dünyamızı kurtarıyolar, zombilerden korkmayın artık

geçmişe maziiii esilamm boşverrrrrrrrr sallaaaa:teytey:

öyle be canım biz bugünün hayalini tee 06 da kurmaya başladık,noldu elde var sıfır ama herşeyin hayırlısı ben bugün meğer yağmurdan korkacakmışım evde kaydirigubbakcemile3

hepiniz istanbuldasınız...ben ankara...
ben ankarada okuyorum :dance:

kızlar çıkıyorum ben hepinizi öpüyorum sevgiler
iyi geceler canım

Ben geldimmmmmmm:teytey:
hoşgeldiin :teytey:

kızlar çıkıyorum ben hepinizi öpüyorum sevgiler

İyi gecelerrrrr

Ben geldimmmmmmm:teytey:

Hoşgeldin beybimmm:lepi:

Ay çok güldüm buna ya:roflol:

aşkommda boğa burcuuu
uwww çok inatçılar yaaalmaz:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…