Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

hehe butun burclar burda bnmde yasama sbebeım ıkızler bu arada :))) ınsallah bırbırımızı daha cok tnırız kızlar
kendınıze ıyı bkın yrın ıs vr bn kactım ııyı geceler hepınıze...

Hoşgeldinnn, insanın içinde kıpır kıpır enerjisi olup da kafa dengini bulamaması da zor ... İnşallah burda birlikte güzel anılar biriktiririz kendimize kızlar...:enbuyukkk:

İnşallah arkadaşlığımız sanal alemde kalmaz vereliniortak

kızlar arayan ulaşamıyordu bana ama ben araya biliyordum akşamda hiç çalışmadı bi fikriniz varmı?

Koş burçlarıyla çok iyi anlaşırız
dimi kızlar sengözlerimebaksanab
ay burda bir yağmur yağdı bir yağmur yağdı ödümüz koptu şimdilik bişey yok ama korkuyorum bu gece ya :sinifsinif:

aman ya korkuyorum atlatsaydık şu günleri daha fazla can ve mal kaybı olmadan...

seviyorum sizi yaaaaaaa opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan en zor günleride geldiinizı şık oldunuz yüzümde gülümömseme oldunuzzalkisalkisalkis

ayyy canım benim yaa, herşey karşılıklı Belinim sen o kadar olumlu bi elektrik veriyosun ki yazdıklarınla, inşallah zamanla birbirimiz daha çok tanımak ve anlamak en önemlisi yalnız bırakmamak için hep burda olalım...

konumu "burçlar, vodofon, türkcel,yağmur ve sel"

bayıldım bu özete :lepi: anlamlı bir cümle kur bu kelimelerden der gibi olmuş:roflol:

olma mı ohhh şükürler olsun yarabbime :Saruboceq: oğlakların nesli tükendi diye korkmaya başlamıştım :)

adı lazım olmayan bi tanıdığımda oğlaktı çok çektim ben oğlaklardan biliomusun
-tatlicadiarzu-

X