Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

opuyorumnanaktan 26 kasımda benimm doğum günüm 26 olucam kısmetse.. öğretmenim buyrunnnnnnnnn açılımıda ben uydurdum kaydirigubbakcemile3
[/QUOTE]

ayyy yeni görüyorum mesajını, ben de diyorum belinim görmedi de yazmadı mı cevapkaydirigubbakcemile3

26-26 güzel denk gelmiş ya ben böyle güzel denk gelen tarihleri severimkaydirigubbakcemile3 mesela dün evlenenler çok şanslı 09.09.09 oldu tarihleri ne güzelopuyorumnanaktan

güzel uydurmuşsun vallah canımmkaydirigubbakcemile5

aminnn arkadaşım dua ettim bol bol hepimiz için, sel mağdurları için allah kabul eder inşallah.

size haberlerde denk geldimi bilmiyorum ya da ilk sayfalarda yazıldı mı.adam yağma yapıyo gazeteci mikrafonu uzatınca "oruç tutmayınca böyle olur" gibilerinden konuşuyo be adam sende oruçlu oruçlu hırsızlık yapıyosun. sinir oldum:eek:klava:

opuyorumnanaktan 26 kasımda benimm doğum günüm 26 olucam kısmetse.. öğretmenim buyrunnnnnnnnn açılımıda ben uydurdum kaydirigubbakcemile3

ayyy yeni görüyorum mesajını, ben de diyorum belinim görmedi de yazmadı mı cevapkaydirigubbakcemile3

26-26 güzel denk gelmiş ya ben böyle güzel denk gelen tarihleri severimkaydirigubbakcemile3 mesela dün evlenenler çok şanslı 09.09.09 oldu tarihleri ne güzelopuyorumnanaktan

[/QUOTE]

ben uydurmadım annemle babam uydurmuşş müteşekkirim onlara :lepi:

selam kızlarrr nasılsınız
telsm yanı vodafone ucmus ıkıtellıde sorun vrmıs bu sel felaketınden dolayı hallolcakmıs belkıde olmustur bıle :)

aminnn arkadaşım dua ettim bol bol hepimiz için, sel mağdurları için allah kabul eder inşallah.

size haberlerde denk geldimi bilmiyorum ya da ilk sayfalarda yazıldı mı.adam yağma yapıyo gazeteci mikrafonu uzatınca "oruç tutmayınca böyle olur" gibilerinden konuşuyo be adam sende oruçlu oruçlu hırsızlık yapıyosun. sinir oldum:eek:klava:

bide vatandaş sevinsin diyo gerizekalı adam :mymeka:

bnce bi tane trcell hat edin papato
çünkü 22 ile sabah 6 ya kadar bedava:)

Ya o da bana yaramıyo pek işte:çok üzgünüm: Biz sürekli mesajlaşıyoruz paşa beyefendiyle, işte olduğu için ve akşam zaten yorgun olduğu için 11-12 arası uyur ve sabah tekrardan işe, kalkmaya üşendiğinden son 2 dakka tek gözü kapalı giyip gidiyo nerdeyse:)
Sırf türkcell hattım olmadı dememk için alasım geliyo şu mereti yau:KK70: Diğerlerine göre çok uygun olduğunu ve şebeke konusunda en iyisi olduğunu bildiğim halde türkcelsiz geçti yıllarım...:roflol:

Evet ya bende haberlerde sadece o kısmı gördüm muhabir sorunca adam elindekileri bırakıp buraya koymak için aldım dedi elindekileri bıraktı. Bu kadar olmaz insanlar can derdinde bunlar ne derdinde terbiyesizler. Ne biliyormuş oruç tutmadıklarını.

hemde ne geri zekalı. allahım ya o kadar düşünüyosan yardım et insanlara

offf sellerin olduğu yerlerde ailemin oturduğu yere yakın inşallah dışarı çıkmalık bi işleri olmaz. otursunlar ev cağızlarında.ösledim zaten kerataları :gitme:

Ya o da bana yaramıyo pek işte:çok üzgünüm: Biz sürekli mesajlaşıyoruz paşa beyefendiyle, işte olduğu için ve akşam zaten yorgun olduğu için 11-12 arası uyur ve sabah tekrardan işe, kalkmaya üşendiğinden son 2 dakka tek gözü kapalı giyip gidiyo nerdeyse:)
Sırf türkcell hattım olmadı dememk için alasım geliyo şu mereti yau:KK70: Diğerlerine göre çok uygun olduğunu ve şebeke konusunda en iyisi olduğunu bildiğim halde türkcelsiz geçti yıllarım...:roflol:

cnm bende turkcel kullanamdım o kdr sure kac tane telefon kırdım cekmıyor dıye sekılden skıle gırıyordum sırf mesaj ıcın ...
meger turkcellede 10000 msj vrmıs bılsem beklermıydım :KK70: artık turkcellıyım ve cok mutluyum 15 dksıda 2 kontor super wlala

ben uydurmadım annemle babam uydurmuşş müteşekkirim onlara :lepi:
[/QUOTE]

:roflol: deli ya sgb yi kastettim yazıda, yoksa annişle babişinki tam isabet ona laf yok:lepi:

X