Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

Evet ya bende haberlerde sadece o kısmı gördüm muhabir sorunca adam elindekileri bırakıp buraya koymak için aldım dedi elindekileri bıraktı. Bu kadar olmaz insanlar can derdinde bunlar ne derdinde terbiyesizler. Ne biliyormuş oruç tutmadıklarını.

bence de nerden biliyormuş oruç tutmadıklarını? Ve nolmuş oruç tutmuyosa herkesin günahı kendinedir insanlar bunu neden anlamıyorlar???

O oruç tutmuyor, bu namaz kılmıyor diye insanları etiketlerken kendi yaptıklarının günahını mı hafifletiyolar acaba...

yazık üzülüyorum gerçekten ve sinirleniyorum:eek:klava:

cnm bende turkcel kullanamdım o kdr sure kac tane telefon kırdım cekmıyor dıye sekılden skıle gırıyordum sırf mesaj ıcın ...
meger turkcellede 10000 msj vrmıs bılsem beklermıydım :KK70: artık turkcellıyım ve cok mutluyum 15 dksıda 2 kontor super wlala

Hadi ya 10000 mesaj her yöne mi peki diye sorsam yüzsüzlük mü ederim:kedi:kaydirigubbakcemile3 Haberim de yok aslında tarifelerinden 15 dakikası 2 kontor iyiymiş.

arkadaşlık emek istiyor ben bu konuda bazı yanlışlar yaptım bekarken iş yerinden çok güzel arkadaşlarım vardı 6-7 kişiydik ve süper anlaşıyorduk ilk önce ben evlendim eşimde iş yerimden di ama evlenince bekar arkadaşlarla bira zor oluyor sen yanlız olmuyorsun zaten çalıştığın için ekstra zamanlarını yeni de evlisin eşinle geçirmek zorun da kalıyorsun neyse uzatmayayım koptuk iş yerimiz kapandı herkesin yolları ayrıldı

sonra bebeğim oldu bir süreliğine ev hanımı oldum (3 sene) bu arada liseden bi arkadaşımla karşılaştım o beni kendi grubuna sontu yine 6-7 kız arkadaş hepsi evli eşlerimiz de tanıştı iyi birer arkadaş olduk 3 tanesi problem ama fena değiller ben tekrar çalışmaya başladım işim çok yoğun muhasebeciyim ben ve kızları allah var çoğunlukla ben ihmal ettim şimdi işi bıraktım evdeyim veeeee yanlızım ben aramazsam aramıyorlar yaaaaa çok üzülüyorummm çokta sosyal bi insanım yanlız olmak dokunuyor işte böyle çok uzattım galiba

şöyle samimi sıcak gerçek dostlara ihtiyacım varrrr..

arkadaşlık emek istiyor ben bu konuda bazı yanlışlar yaptım bekarken iş yerinden çok güzel arkadaşlarım vardı 6-7 kişiydik ve süper anlaşıyorduk ilk önce ben evlendim eşimde iş yerimden di ama evlenince bekar arkadaşlarla bira zor oluyor sen yanlız olmuyorsun zaten çalıştığın için ekstra zamanlarını yeni de evlisin eşinle geçirmek zorun da kalıyorsun neyse uzatmayayım koptuk iş yerimiz kapandı herkesin yolları ayrıldı

sonra bebeğim oldu bir süreliğine ev hanımı oldum (3 sene) bu arada liseden bi arkadaşımla karşılaştım o beni kendi grubuna sontu yine 6-7 kız arkadaş hepsi evli eşlerimiz de tanıştı iyi birer arkadaş olduk 3 tanesi problem ama fena değiller ben tekrar çalışmaya başladım işim çok yoğun muhasebeciyim ben ve kızları allah var çoğunlukla ben ihmal ettim şimdi işi bıraktım evdeyim veeeee yanlızım ben aramazsam aramıyorlar yaaaaa çok üzülüyorummm çokta sosyal bi insanım yanlız olmak dokunuyor işte böyle çok uzattım galiba

bizler varız tatlım vereliniortak

MErve 21 yasındayım İStanbuldanım yay burcuyum :lepi:
şimdilik yeterlı sanırım . Onun dısında kk da senı cok goruyorum cnm renklı bırısın sende..

lafı ağzımdan aldın merve:lepi: Belinay başta olmak üzere topikteki hatunlar ve enerjileri çok güzel, hep birlikte olmak ve daimi paylaşmak umuduyla ...:enbuyukkk:

all btane all papato:)

belinayım vall bnmde telim iki gündür öyle duruyorr
bnmkiyle aram azcık limonii o yuzden pek konuşmuyoruz
o stresli ben ondan daha streslii
uzak durimm telden en iyisi

Hadi ya 10000 mesaj her yöne mi peki diye sorsam yüzsüzlük mü ederim:kedi:kaydirigubbakcemile3 Haberim de yok aslında tarifelerinden 15 dakikası 2 kontor iyiymiş.

yok cnm turkcelle sadece .Ama her yone olanda vrmı bılmıyorum onu belkı vrdır :)

ben gittiğimden beri 40 sayfa yazılmıış inanamıyoruum akannehir
helal kızlar :lepi:
ııı şey biri bana özet geçse 40 sayfayı okuyana kadar fark 100 olmasın kaydirigubbakcemile3
belinaycım aynı burçtanız bende 1 aralık doğumluyum kaydirigubbakcemile5

Hoşgeldinnn, insanın içinde kıpır kıpır enerjisi olup da kafa dengini bulamaması da zor ... İnşallah burda birlikte güzel anılar biriktiririz kendimize kızlar...:enbuyukkk:

hosgeldın nafs ınsallah guzel dostluklar kurarız arkadaslık emek ıstıyor gerecekten keske ıhmal etmeseydın onları.
Belinay_merve ben tesekkur edrım cnmm .
papato ınsallah cnmm :))

ııı şey biri bana özet geçse 40 sayfayı okuyana kadar fark 100 olmasın kaydirigubbakcemile3

Ben de çıkmaya korkuyorum mazallah 200 sayfa falan olur yarına yanarım:roflol::lepi:

Bende tipik bir kova burcuyum arkadaşlığa çok önem veririm ama gerçek arkadaşlıkları maalesf çevremde bulamıyorum. o yüzden KK bende bağımlılık yaptı.

kendimi yalnız hissetmeye başladım bir tane bile oğlak burçlu yok mu aranızda :sinifsinif:

Koş burçlarıyla çok iyi anlaşırız
dimi kızlar sengözlerimebaksanab
ay burda bir yağmur yağdı bir yağmur yağdı ödümüz koptu şimdilik bişey yok ama korkuyorum bu gece ya :sinifsinif:

lafı ağzımdan aldın merve:lepi: Belinay başta olmak üzere topikteki hatunlar ve enerjileri çok güzel, hep birlikte olmak ve daimi paylaşmak umuduyla ...:enbuyukkk:

all btane all papato:)

belinayım vall bnmde telim iki gündür öyle duruyorr
bnmkiyle aram azcık limonii o yuzden pek konuşmuyoruz
o stresli ben ondan daha streslii
uzak durimm telden en iyisi

hosgeldın nafs ınsallah guzel dostluklar kurarız arkadaslık emek ıstıyor gerecekten keske ıhmal etmeseydın onları.
Belinay_merve ben tesekkur edrım cnmm .
papato ınsallah cnmm :))

hehe 3 tane yay burcu olduk genelde az bulunur bır burc ama :)) bende 16 aralık

seviyorum sizi yaaaaaaa opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan en zor günleride geldiinizı şık oldunuz yüzümde gülümömseme oldunuzzalkisalkisalkis

X