Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

bende hespiburada dan ve strawbery den sürekli alışveriş yapıyorum..
Nişan bohçası için aldık biz ama eksiklerimiz olursa muhakkak haber veririm canımm

Ooo 6 yıl olsun ama okul zamanlarını istiyor özlüyor herkes :eek:

Ufaklıklar daha çook peşine düşücek kendimden biliyorum kaydirigubbakcemile3

olsun düşsünler kıyamamki onlara ben :1hug:

Belinay biliyormusun canım ben bu siteyi üye olmadan da takip ediyordum, senin yazılarına denk geldim çok üzüldüm ama herşeyin hayırlısı inş hepsi unutulacak ve iyki böyle olmuş diyeceğiz

Kızlar benim çıkmam gerek hepinizi öpüyorum tanıştığıma çok memnun oldum opuyorumnanaktan

olsun düşsünler kıyamamki onlara ben :1hug:

Belinay biliyormusun canım ben bu siteyi üye olmadan da takip ediyordum, senin yazılarına denk geldim çok üzüldüm ama herşeyin hayırlısı inş hepsi unutulacak ve iyki böyle olmuş diyeceğiz

inşallah be canımmm :1no2:​

SGB'nin açılımı "Sosyal Güvencem Babam" opuyorumnanaktan

Belinaycığımın yazılarını ben de biliordum okuyordum hayırlısı canım ya düzelir tekrar biraraya gelirsiniz belki.. Esilacım sen de ayrılmışsın daha önce sanırım, belki tekrar beraber olursunuz?
Ben böyle bi umut dağıtan gibi oldum ama hadi hayırlısı :) Kısmet ya... Ben daha aşık bile olamadım şahsen.. :)

merhaba arkadaşlar ben de arkadaş edinmek istiyorummmmzemuszemus hepiniz kendinizi tanıtın nüüüttfennnn sositososito
bu sitede en çok merak ettiğim tanışmak ve arkadaş olmak istediğim kişi
belinay_merve dir
belinayyyy duy sesimi haahah :lepi:
BENı DE ARANIZA KABUL EDER MıSıNıZ kknın güzel kızları yerimseniben

hoşgeldin firam...
Ben kendimi tanıtmıştım ama senin için tekrar kopyalayım...

Bende tanıtayım kendimiiii:)
20 yaşındayım tokat lıyım ama hiç bilmem doğma büyüme istanbul luyum. temmuzda sözlendim. Kasım 29.da nişanım olacak.. Seneye 5.ay gibi de düğünü düşünüyoruz. Muhasebeciyimm..
Duygusal sevecen sıcak kanlı bir kızım... en önemlisi sizin gibi birbirinden güzel kk üyelerine çok düşkünüm.. Sizlerle sohbet etmek beni çok mutlu ediyor.. Burası bana yetiyor kimseye ihtiyaç duymuyorum... Hepinizi çokkk seviyorum

memnun oldum cnm tanıdığıma
ben de kendimi kısaca tanıtayım 10 kasımda 19 yaşımda olucam .
kocaelinde oturuyorum
maltepe üniversitesini burslu kazandım geçen yıl .hazırlığı bitirdim şimdi birinci sınıfa geçtim
bölümüm rehberlik ve psikoloji danışmanlık..
bu siteyi ve sizler çok seviyorumm inş.
daha çok muhabbetlere imza atarız hep beraber :Saruboceq:

Sözde arkadaştan bol şey yok ama özde arkadaş yok..

Ankaradyım kızlar ben de 21 yaşındayım,okuyorum..

Selam kızlarrr
Ben de Dilay
Bende Ankaralıyım
20 yaşındayımm
Öğrenciyimmm
kaydirigubbakcemile5

Selam kızlar hoşgeldiniz. Ben ist teyim, iktisat okuyorum. 19 yaşındayım. Yarışmaya şurdan katılıyorum modunda oldu ya... :)

Dün gece lafladık biraz sonra kızlar coşmuşlar maşallah tütü

bende ebru 30 yasındayım.Edirneliym ama esimin isi nedeniyle 5yıldır izmitteyim.Henuz coluk cocuk sahibi deglim.Resim is ogretmenliği mezunuyum ama 9yıl oldu hala atanamadım.Bunun dısında istanbuldaykende grafikerlik yaptım ama ne yazkki izmitte guvenlir bir isyeri bulamadım calısacak.O yuzden hic sevmesemde evde oturmayı mecburen otuyoruz iste.:KK43:(

ben DebbieSueee :) 29.12.89 doomluyum ağustos 14 te söz- nişan ım oldu :) öğrenciyim ama ne okuduumu sormaın yaramı deşmeyin :) KK yı sewiorum.. hepinizi çok sewiorum .. yarışmacı arkadaslara basarılar diliorum

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

X